nasiona marihuany

Quaker - Out2020 - FAST, AUTO, SEZON

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć,
To mój pierwszy Out Log na forum, ale nie mój pierwszy ogólnie. W tym roku mam kilka pestek z OS za co serdecznie dziękuję [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] oraz takich, które gdzieś kiedyś zakupiłem. Fotorelacja będzie sukcesywnie aktualizowana raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Zobaczymy jakie będzie zapotrzebowanie na wodę (od tego głównie uzależniam częstotliwość odwiedzin). Narazie sprawa nawadniania wygląda obiecująco i dość mocno u mnie polewa.
Fotorelacja będzie podzielona tematycznie. Będzie update dla automatów oraz dla Fastów i sezonówek.

Bohaterkami są:

Fasty:

- White Russian F1 Fast Version od PanPestka (5 sztuk)
- Big Bud F1 Fast Version od PanPestka (5 sztuk)
- Blue Caramel Fast od Big SeedBank (4 sztuki)
- OG Kush Fast od Big Seedbank (1 sztuka)

Sezon:

- AK47, którego miałem z automata z zeszłego roku, trzymałem w PC Boxie, okazał się sezonem zatem poleciał na dwór (1 sztuka) - tutaj update nie będzie zbyt częsty, ale napewno tego nie pominę
- Easy Sativa x Passion od Biogenetic (1 sztuka)

Automaty:

- Girls Scout Cookies od Tanie Sianie (2 sztuki)
- Bubble Gum od PanPestka (1 sztuka)
- Duck Foot Auto od trawkaseeds (5 sztuka)
- AK47 od Tanie Sianie (1 sztuka)
- Diesel Ryder x AK47 od GGS (kupione od Quakemind, tutaj kiełkowalność jest tragiczna)
- AK47 od Pan Pestka (2 sztuki)
- White Window od Pan Pestka (1 sztuka)
- G13 od Pan Pestka (1 sztuka)

Miejscówka:
Główny spot na fasty i sezonówkę (Easy Sativa x Passion) ulokowany jest w środku krzaków. Ciężko się tam przedostać. Jedynym sposobem znalezienia jej jest tylko z powietrza. Dlatego też nadałem mu nazwę BUNKIER. Miejscówka została naświetlona przez wycięcie części krzaków. Kupa roboty była przy tym. Dodatkowo rozsypany środek do odstraszania saren, założony drut kolczasty, rozrzucona sierść od psa.
Spot na automaty (właściwie teren) ulokowany jest na polu (nieużytku). Bardzo dobre nasłonecznienie (od wschodu do zachodu). Otrzymuje nazwę UGÓR.

SPOT BUNKIER





Ziemia:

Na start pestki zaczynają swoją przygodę w ziemii Biobizz light mix. Później ziemia na spocie to ta z Biedronki zmieszana z odkwaszonym torfem. W marcu medium dostało granulowany obornik bydlęcy oraz hydrożel 2g na 1l ziemii w kwietniu. Każda z roślin ma 20L takiej mieszanki. Dodatkowo przy przesadzaniu podsypane po garści dolomitu.

Nawozy:
Na start każda z roślinek dostała dwa podlania z Plagron Power Roots (1ml na 1L wody).
Ogólnie na okres wegetacji nie przewiduję nic więcej, chyba, że rośliny zaczną się domagać. Tutaj po cichu liczę na ewentualne wsparcie z Waszej strony w kwestii ustalenia powodów (o ile takie niedobory wystąpią). Planu, co zastosować narazie nie mam. Możliwe, że co któreś podlanie podleję Biohumusem lub kurzakiem, który mam od zeszłego roku w proporcji 1:10. Do kurzaka wrzucałem w zeszłym roku resztki z trymowania, troszkę capi ziołem, ale już nieźle się przegryzło.
Na flo mam Bat Guano oraz Palm Tree Ashes, które zamierzam mieszać z wodą i podlewać co drugie lub trzecie podlanie. Właściwie nic więcej nie przewiduję.
Każda roślinka podsypana podczas przesadzania Mikoryzą + pryskane ASAHI.
Przeciwko pleśni mam Topsin 500SC oraz Miedzian.

Trening:
Automaty nie będą trenowane w ogóle, niech po prostu rosną.
Fasty i sezonówki dostaną FIM / topping, raz i nic więcej.

Z dodatków:
- Miernik PH gleby (badana będzie 1 raz w miesiącu)
- Mugga Extra Strong 50% - na kleszcze

Panny tydzień lub dwa spędziły pod lampą i poleciały na spot. Wygląda na to, że temperatur niskich już nie będzie. Obserwuję pogodę raczej na bieżąco.
To właściwie tyle na start. Ile się uda zebrać, tyle się zbierze. Nadzieja w tych fastach.

Troszkę jeszcze na temat pestek. Najbardziej jestem zadowolony z pestek od PanPestka (100% kiełkowalności). Wszystko się pojawiło na powierzchni. OG kush od Big Seedbank (jedna rośnie i ma się dobrze, druga wyszła jako dziwny kikut bez listków). Pestki z zeszłego roku od Tanie Sianie 50% wyszło (głównie Girls scout cookies). Na sam koniec żal. Zakupiłem niedawno 10 sztuk auto od GGS (Diesel Ryder x AK47), wrzuciłem 4 sztuki, żadna się nie ruszyła. Trudno, zdarza się. Liczyłem lekko na tą odmianę. Otrzymałem również w gratisie Auto Critical+ 2.0 od Dinafem, który również nie puścił kła, mimo precrushingu. To byłoby na tyle.

Zapraszam do obserwowania. Wszelka krytyka, jeżeli konstruktywna będzie rozważana na bieżąco i ewentualne zmiany będą wdrażane sukcesywnie.

No i panny - Jeszcze nie wszystkie wyrzucone na spot. Ale już niebawem desant.

Big Bud (1) [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


Big Bud (2) [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


Big Bud (3) [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


Big Bud (4) [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


White Russian (1) F1 fast [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


White Russian (2) F1 fast [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


White Russian (3) F1 fast [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


White Russian (4) F1 fast [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


White Russian (4) F1 fast [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


White Russian (5) F1 fast [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


Blue Caramel 1 Big Seedbank


Blue Caramel 2 Big Seedbank


Blue Caramel 3 Big Seedbank



Automaty PC BOX - 4 najstarsze wyrzucam dziś na poletko...




 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Widzę spoty konkretnie przygotowane, teraz tylko patrzeć, jak porosną grube pałki. Trzymam kciuki. Powodzenia i z fartem do zbiorów!
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Fajny spot dużo światła , ziemia profeska więc porosną i oddadzą to co mają najlepsze z fartem , powodzenia .
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Widać że wszystko przygotowane i przemyślane ;) Na pewno będę zaglądał :)
Życzę udanych zbiorów!
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
widzę że u ciebie czysto, ładnie i starannie na spocie
wprowadzenie też starannie i zacnie zrobione, tak trzymaj do końca
jakość pełną miarą u ciebie nic na odpie****
powodzenia na wojnie z prohibicją do samej ścinki
zdrówko
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Gęste krzakory na spocie to dobra osłona. Jak pozapychasz przejścia to z czasem możesz nawet zdjąć drut i olać wszystkie odstraszacze. Powodzenia!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Taki mam plan, ciężko jedynie to upchać na dole, tam gdzie zwierzyna lazi. Narazie to, co zrobiłem działa, ale zobaczymy, co będzie dalej :) Oby się udało dotrwać do końca.
Wczoraj posadziłem 5 automatów do dołków na drugim spocie. Może dziś wrzucę fotki. Tam jest otwarta przestrzeń, więc tylko odstraszacze dałem. Na automatach średnio mi zależy, dlatego postawiłem w tym roku na różnorodność.

Dzięki za komentarze!

Piona !

Wrzucam kilka fotek panienek, które poleciały na Ugór oraz tych, trzech z czterech, które polecą na spot Bunkier

AK47 od Tanie sianie. Tydzień w mikro boxie i ląduje na Ugorze



Girls Scout Cookies od Tanie sianie. Tydzień w boxie na start. Niezły wigor muszę przyznać. Spot Ugór



Jedna z 4 wysadzonych kaczych stóp. Spot Ugór.



OG Kush Fast od Big Seedbank - na powierzchni już chyba 3 tydzień. Poleci niebawem na spot Bunkier.



Jeden z Big Budów F1 Fast od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] - roślna ma 2 lub 3 tygodnie. Leci niebawem na spot Bunkier




Ostatnia panna dzisiaj. Blue Caramel Fast od Big Seedbank. Roślina ma z miesiąc i została jak narazie jako jedyna pozbawiona głowy (FIM w tym przypadku). Już zaczyna lecieć na 2 szczyty.



Sorry za jakość zdjęć. Robię aparatem zakupionym za 40 zł na allegro, lustrzanki nie chce mi się nosić. Może zakupię coś lepszego niebawem.

Dzięki za uwagę! Do zobaczenia niebawem!
 
Ostatnia edycja:

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Soczyście to u Ciebie wyglada, wszystko pieknie porobione, dziewczyny wygladaja zdrowo. Ta Girl Scout Cookies jak na 2 tydzien wyglada naprawde obiecująco.

Ladnie wszystko pod kontrola masz ;)

5 ;-)
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Za chwilkę kolejne sadzonki polecą na ugór...
Przygotowuję się właśnie na desant.

AK47 Auto (1) od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


AK47 Auto (2) od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


Auto Duck (5)


Bubble Gum od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]


Girls Scout Cookies auto od Tanie Sianie


Na placu boju zostają jeszcze G13 automat od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION], Easy Sativa x Passion sezon od BioGenetics oraz White Window @ panpestka automat, który chyba już nie wyjdzie, zdarza się...



W weekend wrzucę fotki z Bunkra. Roślinki rosną i mają się narazie całkiem nieźle (wczoraj w nocy byłem wysadzić tam 3 fasty). Pozostanie mi wsadzenie tam tylko ESxPassion od BioGenetics. To poczynię właśnie w weekend.

Pozdr.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dziś wrzucam aktualizację ze spota BUNKIER.

Większość panienek dostało FIM, prócz jednego White Russian, który mocno ucierpiał ostatnio w transorcie na spot.
Wysadziłem dziś również sezonówkę Easy Sativa x Passion od BioGenetic, która wczoraj dostała FIM.
Naturalnie każda z roślin w celu ograniczenia stresu dostała oprysk z Asahi SL (1ml na 1l Wody)
Dodatkowo sprawidziłem PH gleby, w kilku przypadkach mam PH za niskie, zatem podsypałem jeszcze troszkę dolomitem.
Na wejściu do bunkru podsypałem odstraszacza nazwierzynę.
Rośliny ogólnie wyglądają ok i nie wykazują niedoborów. Przygotowanie gleby na wiosnę to był dobry ruch. Teraz kilka fotek (gdzieś zagubiłem fotkę z BigBud 4).

OG Kush Fast


White Russian Fast (1)


White Russian Fast (2)


White Russian Fast (3)


White Russian Fast (4)


White Russian Fast (5) - ten ucierpiał podczas transportu. Dam mu jeszcze z tydzień lub dwa na zebranie się. Po tym czasie poleci FIM.


Big Bud Fast (1)


Big Bud Fast (2)


Big Bud Fast (3)


Big Bud Fast (5) - tego wysadziłem niecały tydzień temu, podczas ostatniej wizyty



Easy Sativa x Passion od BioGenetic full sezon - panna dziś wleciała na spot po dwóch tygodniach w mikroboxie

korzonki:


Oraz sama roślina:


Blue Caramel Fast (1)


Blue Caramel Fast (2)


Blue Caramel Fast (3)


Blue Caramel Fast (4)


Oprócz tego:
-Automaty wysadzone na Ugorze (dwa dodatkowe wrzuciłem wczoraj do wody - Jack Herrer i Mazar od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] ).
-Byłem sprawdzić jak tam mój niedobitek AK47, który okazał się sezonem. Rośnie i jest okazem zdrowia. Wrzucę fotkę następnym razem.

Z fartem i do następnego!
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Wszystko ładnie i zdrowo wygląda, będę obserwował poczynania ;)
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Eleganckie krzaki :brawo:. Miałem pisać oby ta jedna garść dolomitu nie okazało się za mało ale widzę wszystko kontrolowane na bierząco. Powodzenia :lum:.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Tam gdzie jest problem z PH, będę sprawdzał co wizytę i ew. podsypywał :) Dzięki FR wiem gdzie jest problem i mogę to jakoś kontrolować. Zapomniałem napisać, podsypałem pod roślinki po jednej miarce bat guano. Na fotkach nie widać, ale mają już około 25 może 30 cm, prócz jednego WR, który ucierpiał podczas transportu.

Piona!
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
Fajnie sie zapowiada . Bede zagladal i skorzystam z porad rowniez. elo !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół