nasiona marihuany

Pierwszy Out [AF i PÓŁ AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Ja bym Ci radził, żeby ta kupna ziemia była lekko wyżej niż ziemia spotowa, bo jak znów popada mocno parę dni, to Ci to w piz*u zaleje, a na zdjęciach widziałem, że niektóre są sporo poniżej... Tak czy siak trzymam kciuki :) Bierz tez pod uwagę to, że ona trochę opadnie...
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Ja bym Ci radził, żeby ta kupna ziemia była lekko wyżej niż ziemia spotowa, bo jak znów popada mocno parę dni, to Ci to w piz*u zaleje, a na zdjęciach widziałem, że niektóre są sporo poniżej... Tak czy siak trzymam kciuki :) Bierz tez pod uwagę to, że ona trochę opadnie...

Wielkie dzięki za radę :) właśnie popełniłem błąd, bo wtedy dałem za mało ziemi, ona jeszcze sporo opadła i skończyło się jak skończyło.. Ale uczę się na błędach i drugi raz nie popełnie już tego błędu ;) planuje teraz posadzić w doniczkach, bo tamtejszy teren jest gliniasty i boję się że woda i tak będzie się zbierać.. myślałem też wykorzystać ziemie z tamtych planów , ale gdy wziąłem ja na rękę wszystko śmierdziało szambem, więc kupie nową, albo wykopie spod pokrzyw , bo zauważyłem że rosną stosunkowo niedaleko :)
Życzę Ci pięknej pogody i obfitych plonów! :)
PoZDRawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół