nasiona marihuany

Pierwszy Out [AF i PÓŁ AF]

Wyszukiwarka Forumowa:

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Witam Wszystkich!

Witam wszystkich będzie to moja pierwsza uprawa out i mam nadzieję że w wspólnie z waszymi poradami, poradzę sobie ze wszystkimi problemami i uda mi się doprowadzić do końca ta fotorelację ;)

Pestki:
Critical Russian (PÓŁ AUTO) x1 ( niestety 5 zjadł mój pies)
Auto AK472 x1 (Gratis)
AUTO AK PASSION XL x7 (powinny przyjść na dniach)

Gleba:
Ziemia uniwersalna Ph 5.5/6.5 wymieszana z azofoska, Dolomit, Hydrożel i Keramzyt
Wszystko w workach w ziemi , dołki pod PÓŁ AUTO ok 30l natomiast pod auto ok 15l
( tu pytanie do was, czy jak dałem azofoske czy mogę lać nawozy na weg? )

Może trochę o spocie, obawiam się że za jakiś czas może być mało nasłoneczniony, wokół dużo drzew (choc los chciał że kiedy wracałem że spota, natrafiłem na idealne miejsce na drugiego)

Musiałem wyjechać na dwa tygodnie, więc zdecydowałem się przesadzić je już na spota, bo nie miał by się kto nimi zajmować..

Tutaj zdjęcie ze spota
normal_20200521_161205.jpg
[/url]

Critical Russian
normal_20200521_160311.jpg
[/url]

I ten gratisowy AKacz
normal_20200521_160326.jpg
[/url]

Jeżeli mieli byście jakieś uwagi czy rady , bardzo chętnie wysłucham , bo im większa wiedza tym lepsze efekty ;)

Następny UP będzie za jakieś 12 dni :odlot:
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Mały UP!

Witam Wszystkich, ostatnio zapomniałem dodać że Trening będę robił LST ;)

Dzisiaj przyszły mi kolejne pestki a mianowicie:
8x Auto AK Passion XL od Seedbay
1x AK 472 (gratis)
Jutro wszystko wrzucam do wody na jakieś 10/12 godzin, później leci na wate..
normal_20200527_121121.jpg
[/url]

Mam zamiar odmówić jeszcze Auto OG Kush Feminizowane od (Gnomes Seeds) i tu pytanie do Was, miał może ktoś te pestki ? Mógł by się wypowiedzieć na ich temat ? Z Góry Wielkie Dzięki ;)
Wkrótce kolejny UP!
PoZDRawiam!

---------- Post Zaktualizowany 13:58 ---------- Data pierwszego postu 12:28 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie nawozy na flo które będę używać to:
Canna Terra Flores
PK 13/14
I tu pytanie do was, dorzucić coś jeszcze czy to już wystarczy? I czy skoro wymieszałem ziemię z Azofoska to czy dawać jeszcze nawóz na weg typu Canna Terra Vega? Czy dając go mogę popalić dziewczynki ?
Z góry dziękuję za pomoc! ;)
PoZDRawiam!
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Szybki UP
Dzisiaj przyszły mi pestki prosto ze skrzaciej krainy a mianowicie:
Auto OG Kush x10 od (Gnomes Seeds)
Auto Bruce Banner x2 od (Gnomes Seeds)
Auto Devil XXL x1 od (Gnomes Seeds)
Auto Weeding Cake x2 od (Gnomes Seeds)
Dostałem jeszcze dodatkowo (STRAWBERRY X GUAVA IX Reg) x10 są to nasiona sezonowe za co chciał
bym serdecznie podziękować całemu zespołowi [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION]

A tu zdjęcie pestek które mi przyszły
normal_20200602_161536.jpg
[/url]
 
Ostatnia edycja:

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Witam Wszystkich przy kolejnym UPdate !

Zaraz po tym gdy wróciłem do siebie poszedłem na spota..
Po drodze zaskoczyło mnie stado dzików około 15sztuk, zerwałem patyka, rzuciłem w ich stronę i uciekły w popłoch lecz gdy już doszedłem na spota, wszystko zostało doszczętnie zniszczone.. więc zabrałem rzeczy i poszedłem przyszykować nowego spota.
Kapanie dołków było istna katorgą, zamiast ziemi jedna wielka glina, na kopanie 8 dołków poświęciłem jakieś 2 godziny, ale myślę że było warto..
Spot idealny , oświetlony od wschodu słońca po sam zachód, z daleka od zamieszkałej części naszego kraju, brak oznak ludzi (żadnych śmieci) A teren ? Ogromny ��
Byłem przekonany że zrobiłem zdjęcie jak to wygląda, ale niestety nie zrobiłem..
Gleba przygotowana w następujący sposób:
Azofoska (1 garść na 25l ziemi)
Hydrożel (wedle zaleceń producenta)
Dolomit (50 łyżek stołowych na 50l ziemi)
Do okoła posypane SNACOL
Nie miałem perlitu, więc użyłem pokruszonego styropianu
Dołki chciałem wykopać 11l ale gdy wypełniałem je ziemią okazało się że 8 dołków pochłoneło 150l ziemi..
A więc tak aktualne mam posadzone:
Auto AK PASSION x7
Auto AK 472
normal_20200604_110814.jpg
[/url]
normal_20200605_140058.jpg
[/url]
normal_20200605_140321.jpg
[/url]
normal_20200605_140210.jpg
[/url]

Dobra nie będę was dłużej męczyć.. Tak więc napisz co planuje i kończę to..
Za dwa tygodnie pójdą na spota
Auto OG Kush x10
Auto Devil XXL x1
Auto Bruce Banner x2
Auto Weeding Cake x2
(Oczywiście jeżeli wszystko wykiełkuje)
Posiadam jeszcze 10x (Strawberry x Guava IX reg)
Ale postanowiłem że zostawię je na przyszły rok.
kolejny UP będzie za dwa tygodnie..
Jeżeli macie jakieś rady czy spostrzeżenia, był bym wdzięczny gdybyście się nimi podzielili ;)
PoZDRawiam i oby do :harvest:
 
Ostatnia edycja:

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Witam Wszystkich po długiej przerwie!
[SIZE=4Niestety nic w tym sezonie nie idzie tak jak bym chciał.. ale zacznę może od początku, byłem zmuszony wyrzucić 15 pestek od Gnomesgarden (kiełkowalność 1oo%), ponieważ dzień po wsadzeniu kiełków do doniczek torfowych, wpadły mi psy z nakazem przeszukania.. Wolałem być ostrożny i zaraz po tym jak wróciłem z komendy wrzuciłem je.. widziałem jak zwrócili na nie swoją uwagę, ale nie odezwali się ani słowem w ich temacie.. obawiałem się że mogą wpaść jeszcze raz za jakiś czas , bądź trzasnąć mnie jak bym je wynosił.. Dopiero co wyskoczyłem i mam zamiar nacieszyć się trochę WOLNOŚCIĄ!
Z kolei dzisiaj byłem na spocie, a tam normalnie katastrofa, wszystko stalo w wodzie.. Na tyle na ile bylo to możliwie wylałem ją i podsypałem ziemi, mam nadzieję ze coś to pomoże..
Dzisiaj zamówię jakieś nasiona na koleszke i posadzę tym razem wszystko w doniczkach foliowych.
To teraz kilka fotek, tak wyglądało wszystko 10 dnia
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1091193]
normal_20200612_154924.jpg
[/url]

Tutaj Auto AK 472

A tak wyglądało jak dzisiaj przyszedłem :(
Tutaj najmniejsza

Kolejna już większa

Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale po podsypaniu ziemi zrobiłem na większych LST



Tu jakiś dziwne to zdjęcie wyszło


I ta najmniejsza

Jak widzicie sytuacja nie jest za ciekawa, ale powiem wam tak , nie poddaje się doprowadze ta FR do końca A w przyszłym roku przygotuję wszystko dużo wcześniej nie tak jak w tym, z partyzanta, nie znając terenu i wszystko robione na szybko..
Uważam że doświadczenie które zdobęde w tym roku jest dla mnie bezcenne! Będę wiedział czego mogę się spodziewać w przyszłym roku i postaram się temu jakoś zaradzić.
Teraz pytanko do was , myślicie że da się je jeszcze odratować ? I czy zaszkodziłem sobie robiąc LST ?
Wszelkie rady mile widziane :)
PoZDRawiam! I oby z Fartem!
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
O stary... myślałem, że moje mają za mokro, a tu twoje mają solidną kąpiel :D
Jak to przeżyją to nie martwię się o swoje :D
Czas pokaże czy ta woda zejdzie, ale sam w tym roku praktykuje uprawę na bagnach i tez się uczę dopiero, także oby bez ulew już, co do tego czy lst im nie zaszkodzi to bym się nie martwił tak jak tą kałużą :D
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
O stary... myślałem, że moje mają za mokro, a tu twoje mają solidną kąpiel :D
Jak to przeżyją to nie martwię się o swoje :D
Czas pokaże czy ta woda zejdzie, ale sam w tym roku praktykuje uprawę na bagnach i tez się uczę dopiero, także oby bez ulew już, co do tego czy lst im nie zaszkodzi to bym się nie martwił tak jak tą kałużą :D

Sądzę że jak przeżyją ta kąpiel w basenie to już im chyba nic nie zaszkodzi :D wiedziałem że teren jest bardzo gliniasty i może być słabo z chłonnością wody , ale nie spodziewałem się że będzie przez dwa tygodnie padać dzień w dzień.. Dla tego postanowiłem że następnym razem posadzę w doniczkach foliowych, może dam jeszcze pod spód kilka większych kamieni, żeby w razie powtórki woda mogła się swobodnie wylewać i powbijam patyki w ziemię żeby ustabilizować doniczke (co by mnie wiatr nie zaskoczył następnym razem) :D :D
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Ja to na next out nie żałuję ziemi i robie duże kopce kreta :D
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Ja to na next out nie żałuję ziemi i robie duże kopce kreta :D

Też o tym myślałem, ale szczerze powiedziawszy nie wiem jak się do tego zabrać (musiał bym poczytać jak takie kopce usypac i ile litrów ziemi na jeden) i jak zatargać na spota tyle ziemi bo tak w ciemno obstawiam że ze 100l to na jeden by było trzeba jak nie więcej, a taka opcja za bardzo mi się nie uśmiecha :D
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Coś Ty max 50litrow będzie spoko, chociaż te twoje bagna to porządne są, ale wiesz możesz mieszać ze spotowa, jak masz tam gdzies jakces pokrzywy to ta z nich nada się idealnie ;)
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Coś Ty max 50litrow będzie spoko, chociaż te twoje bagna to porządne są, ale wiesz możesz mieszać ze spotowa, jak masz tam gdzies jakces pokrzywy to ta z nich nada się idealnie ;)

Mówisz że 50l by wystarczyło? W takim razie mógł bym o tym pomyśleć żeby usypać kopcy, bo wydaje mi się to do zrobienia.. Co do ziemi niestety że spota wgl się nie nadaje, tu jest sama glina, co prawda czarna ale mimo wszystko glina, tak że ziemię muszę swoją natargać..
Pokrzyw w okolicy (stosunkowo niedaleko) też nie widziałem, więc użyje 100% kupnej bo wydaje mi się że poreczniej będzie mi to wszystko zatachać ;) A takie pytanko kiedy usypywać kopce? Powiedzmy wrzesień październik? I później w Marcu jeszcze raz, czy od razu w Marcu ?

---------- Post Zaktualizowany 13:36 ---------- Data pierwszego postu 13:31 ----------

Pogoda nie dopieszcza w tym roku ****♂️

Nie rozpieszcza to jest mało powiedziane, weź obczaj jak u mnie ma wyglądać przez najbliższe dni :(

Coś czuję że w tym roku nic z tego nie wyjdzie, gdyby jeszcze teraz ładnie słoneczko wyszło, to może by się jakoś podniosły, ale przy takiej pogodzie szanse są marne.. u mnie tak pogoda prawie do końca Lipca ma wyglądać..
 

dysteknl

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Mówisz że 50l by wystarczyło? W takim razie mógł bym o tym pomyśleć żeby usypać kopcy, bo wydaje mi się to do zrobienia.. Co do ziemi niestety że spota wgl się nie nadaje, tu jest sama glina, co prawda czarna ale mimo wszystko glina, tak że ziemię muszę swoją natargać..
Pokrzyw w okolicy (stosunkowo niedaleko) też nie widziałem, więc użyje 100% kupnej bo wydaje mi się że poreczniej będzie mi to wszystko zatachać ;) A takie pytanko kiedy usypywać kopce? Powiedzmy wrzesień październik? I później w Marcu jeszcze raz, czy od razu w Marcu ?

---------- Post Zaktualizowany 13:36 ---------- Data pierwszego postu 13:31 ----------



Nie rozpieszcza to jest mało powiedziane, weź obczaj jak u mnie ma wyglądać przez najbliższe dni :(

Coś czuję że w tym roku nic z tego nie wyjdzie, gdyby jeszcze teraz ładnie słoneczko wyszło, to może by się jakoś podniosły, ale przy takiej pogodzie szanse są marne.. u mnie tak pogoda prawie do końca Lipca ma wyglądać..

No u mnie sie zapowiadaja dwa dni słonka i potem znow to samo
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
No u mnie sie zapowiadaja dwa dni słonka i potem znow to samo

Daj spokój, aż mnie serce boli że wszystko h*j strzeli.. tak się cieszyłem widząc jak ładnie zdrowo rosną.. No ale to głównie moja wina że taki basen się im zrobił.. mam nauczkę na przyszły rok :) za to tobie życzę dużo słoneczka i bez nieprzewidzianych niespodzianek!
PoZDRawiam!
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Szybki Up!
Pragnę podziękować [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] za pestki z OSa, wszystko juz jest na papierze , czekam az wykiełkują i od razu leca do ziemi ;)

Na spocie przez te deszcze, podtopienia niestety nic nie przeżyło tak że nie będę się rozpisywać bo nie ma o czym.. Ale nie poddajemy się ;)

Tutaj pestki z OSa Auto Blueberry
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół