nasiona marihuany

wodorotlenek wapna a dolomit

Wyszukiwarka Forumowa:

punkobuch

New member
Rejestracja
Maj 11, 2020
Postów
3
Buchów
0
siema , jeśli podlałem już ziemie wodorotlenkiem wapna to czy jest sens sypać jeszcze dolomitu ?
na 60l ziemi podlałem tlenkiem wapna z wodą w proporcjach dużej garści wapna i 2,25 l wody ( tym wszytkim podlałem te 60 l ziemi , ziemia uniwersalna z biedry jak coś
dzięki z góry
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
siema , jeśli podlałem już ziemie wodorotlenkiem wapna to czy jest sens sypać jeszcze dolomitu ?
na 60l ziemi podlałem tlenkiem wapna z wodą w proporcjach dużej garści wapna i 2,25 l wody ( tym wszytkim podlałem te 60 l ziemi , ziemia uniwersalna z biedry jak coś
dzięki z góry

A co ty budujesz baterie alkaliczne? Ta ziemia teraz ma pewnie z 10 pe-ha. Kukurydza GMO może w tym wyrośnie co najwyżej.
Więc sprawa wygląda tak: Zrobiłeś z ziemi totalną zasadę i jeszcze długo tego nie doprowadzisz do ładu chyba, że to co najmniej zobojętnisz. Sam odczyn gleby jeszcze nic nie znaczy. Weź próbkę, płyn heliga oceń ile ma, zneutralizuj kwasem fosforowym - kupisz jako odrdzewiacz tylko tym razem myśl i zrób roztwór a nie lej tony i dopiero posyp dolomitem. Z reakcji teoretycznie wyjdzie ci fosforan wapnia + zniszczona ziemia. Dolomitu posyp normalnie żeby dodać do tego magnez. Co ci przyszło do głowy, żeby tak mocnymi zasadami odkwaszać glebę he he
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół