nasiona marihuany

Głównie Grzecha Sadzę 2020rganic

Wyszukiwarka Forumowa:

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Witam szanowne grono leśnych po***ów na dwóch nogach. Po tylu latach poczynań postaram się zrobić fotorelację w końcu jestem coś winien temu forum. Do rzeczy.

Jak w temacie Głownie Grzecha Sadzę ale coś innego też sprawdzę.

około
25 AutoMazar x Nepal x Hindukush

oraz niezliczona jeszcze ilosć sprawdzonych odmian około 40 :

GuerillaGold x Amniesa
Serious 6
GuerillaGold3x Serious 6
G13 x PurpleMaroc
WhiteWidow x Power Plant
WhiteWidow x Amnesia x PowerPlant
Hindukush x Amnesia
G13 x Nepal x HinduKush

Oraz testowe :

Fast Version Sweet Seeds:
Green Poison x4
S.A.D x 4

Jakieś tam automaty :
OG Kush x3
Bubba Kush x4
C99 x4

BioGenetic:
Shaman x GSC
Passion x GSC

Lecę na dwa spoty ,na jednym gleba spotowa co roku wzbogacana obornikiem dolomitem, batguano dorzuciłem hydrożel bo klimat się zmienia , i obowiązkowo mikoryza.Oraz drugi spot w buszu uzywam wiadra wkopane z dziurami na dole. Wszystko w ogranice. Jedynie opryski będą chemią bo niestety innej słusznej opcji nie ma.

Nawozy :
Biohumus
RootJuice BioBizz
BioGrow BioBizz
BioBloomBioBizz
BatGuano
AlgMix BioBizz
BioBoost Canna
Grewitax
Melasa
Gnojówka z pokrzyw

Spot Busz zdjecie podglądowe sprzed lat:


Drugi spot to półbagna , na nim mam wyłącznie AutoMazar x Nepal x Hindukush.







Więcej zdjeć niebawem jak coś się ruszy bo na chwilę obecną nic ciekawego, bedę wrzucał konkrety. Pozdrawiam starą gwardię! PEACE:mar:
 
Ostatnia edycja:

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Sam w tym roku mam S.A.D i jestem ciekaw jak on bedzie wyglądał u ciebie. Co do organiki to mam pewne rozkminy bo przecież te nawozy od biobizza podlegają tak dużej obróbce chemicznej, ze ja nie jestem pewny czy tam jest cos z organiki, okay bio i eco to całkiem inne pojęcia, ale organika nie karmi przecież rośliny nawozami tylko to wszystko sobie tak żyje i oddaje roślinie. Najpierw w organice budzi sie życie w ziemi, a pózniej wrzuca sie pestkę. No i mikoryza działa w pełni po 5 miesiącach, wiec istotne jest używanie tej samej ziemi do grow. Nie krytykuję twoich działań czy użytych nawozów po prostu chciałem napisać swoje przemyślenia co do nawozów biobizz’a i uprawy organicznej. Zasiadam i będę uważnie śledził. Powodzenia!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siemano zapowiada się zacnie:thumright:Będę zaglądał i życzę obfitych zbiorów:harvest:pozdrawiam i powodzenia:tiphat:
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Ja też od lat uprawiam MJ wszystkiego się nauczyłem tutaj na forum ale postanowiłem w tym roku jeszcze fotorelacji nie robić może za rok jak Bóg pozwoli;) zapowiada się nieźle będę zaglądał powodzenia;)!
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Śliczne kaloszki :meksyk: zapowiada się zacnie czekam następne zdjęcia powodzenia i z fartem .
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Sam w tym roku mam S.A.D i jestem ciekaw jak on bedzie wyglądał u ciebie. Co do organiki to mam pewne rozkminy bo przecież te nawozy od biobizza podlegają tak dużej obróbce chemicznej, ze ja nie jestem pewny czy tam jest cos z organiki, okay bio i eco to całkiem inne pojęcia, ale organika nie karmi przecież rośliny nawozami tylko to wszystko sobie tak żyje i oddaje roślinie. Najpierw w organice budzi sie życie w ziemi, a pózniej wrzuca sie pestkę. No i mikoryza działa w pełni po 5 miesiącach, wiec istotne jest używanie tej samej ziemi do grow. Nie krytykuję twoich działań czy użytych nawozów po prostu chciałem napisać swoje przemyślenia co do nawozów biobizz’a i uprawy organicznej. Zasiadam i będę uważnie śledził. Powodzenia!

Co do mikoryzy to działa bardzo szybko po kontakcie z systemem korzeniowym. Kiedyś robiłem testa przy kiełkowaniu tych samych nasion jedno potraktowałem mikoryzą (Great White Premium) a drugie nie. Po około 3 tygodniach gdy przesadzałem sadzonki w miejsce docelowe widać było róznicę i to ogromną ! Do tego ja używam tych samych dołków co roku więc już tam jest zaszczepiona po części mikoryza tylko nie wiem czy umiera ona wraz z rośliną czy zostaje ten grzyb. Mikoryza której używam jest chyba najlepsza zawiera wiele szczepów grzybów oraz Trichodermę. Uwierz mi że smak i jakość zioła organicznego a uprawianego w nawozach mineralnych z canny czy plagronu nie ma polotu. Udało mi się w zeszłym sezonie kilka wczesnych plantów nie psikać hebricydem i cudo.

A tak wygląda korzeń półautomata jak stosuję mikoryzę...
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Co do mikoryzy to działa bardzo szybko po kontakcie z systemem korzeniowym. Kiedyś robiłem testa przy kiełkowaniu tych samych nasion jedno potraktowałem mikoryzą (Great White Premium) a drugie nie. Po około 3 tygodniach gdy przesadzałem sadzonki w miejsce docelowe widać było róznicę i to ogromną ! Do tego ja używam tych samych dołków co roku więc już tam jest zaszczepiona po części mikoryza tylko nie wiem czy umiera ona wraz z rośliną czy zostaje ten grzyb. Mikoryza której używam jest chyba najlepsza zawiera wiele szczepów grzybów oraz Trichodermę. Uwierz mi że smak i jakość zioła organicznego a uprawianego w nawozach mineralnych z canny czy plagronu nie ma polotu. Udało mi się w zeszłym sezonie kilka wczesnych plantów nie psikać hebricydem i cudo.

A tak wygląda korzeń półautomata jak stosuję mikoryzę...
Sam stosuje tą mikoryzę w ziemi, ale nie chodziło mi o efekty jakie nią sie uzyskuje. Prowadziłem w swojej wypowiedzi inne zagwozdki niż mikoryzę. Oczywiście, ze ona działa od razu, ale jej 100% mozesz zobaczyc dopiero po upływie kilku miesięcy. A co do nawozów o których wspomniałem. Maja one w nazwie bio i pewnie pomyślisz, ze mozesz za pomocą ich robic uprawy organiczne, co? A tutaj suprise bo nie, podlegają tak dużej obróbce chemicznej, ze nie ma nic wspólnego z organiką. Sam stosuje Biocanne i tak naprawdę do organiki podskakuje tylko rhizotonic. A teraz do tego co napisałeś wyżej. Moim zdaniem również ta mikoryza jest jedna z najlepszych na rynku, sam ją stosuje wiele lat i tylko ona daje takie rezultaty pod akurat te rośliny. Podlewając ziemie obornikiem z tą mikoryzą dzieją sie organiczne cuda :)
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Halo załoga, wszystko ok niedoborów brak , pierwsze dwa półauto juz kwitną.
Poszedł oprysk z astvit,biogrow,gnojówka z pokrzyw oraz dokorzennie oraz treningi lst i fim.



IMG_7971.JPG

IMG_7966.JPG

IMG_7970.JPG

IMG_7960.JPG

IMG_7961.JPG


Oto pierwsze kwiatki: S6xHK

IMG_7963.JPG

IMG_7969.JPG


Oraz GGxWW
IMG_7967.JPG

IMG_7965.JPG


Tutaj rodzinka AMxNxHK:
IMG_7973.JPG

IMG_7979.JPG

IMG_7980.JPG

IMG_7978.JPG

IMG_7975.JPG

IMG_7980~0.JPG

IMG_7976.JPG
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół