nasiona marihuany

Pierwszy raz, słaba pogoda.

Wyszukiwarka Forumowa:

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema. Tak jak w temacie, to moj pierwszy raz wiec panikuje. Wykielkowalem 4 automaty, dzisiaj sie dopiero przebily. Problem jest w tym, ze pogoda jest tragiczna, nie ma w ogole slonca, czy to ma wplyw na ich rozwoj? Moge im jakos pomoc przetrwac te ciezkie dni? Z tego co wiem ma byc caly tydzien taki. Sa w pustym pokoju przy oknie, w docelowych doniczkach juz. Dwie sa ladne proste, dwie skierowane sa do ziemi, ale mam nadzieje ze to przez to, ze dopiero pokazaly sie dzis w nocy.

---------- Post Zaktualizowany 12:59 ---------- Data pierwszego postu 12:19 ----------

Dodam jeszcze, bo to może dużo wnieść do tematu.
Ogolnie to bedzie outdoor, ale w tunelu, nie na spocie, wiec nie mam problemu co do wiatru, natomiast temperatura w nocy tam mocno spada mysle, ze do mniej niz 10ciu stopni. Nie wiem może dać je do tunelu juz? Czy zostawic przy oknie w pokoju? Jedyne czym moge sie wspomoc od reki to biurowa lampka ledowa :lol3:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema brak słońca spowoduje tyle że się bardzo wyciągną i jedynie co w tej sytuacji możesz zrobić skoro mają być na out a masz je w domu i masz taką możliwość to można zrobić jakiś prowizoryczny box na te kilka dni.Jak temp nie spada poniżej 0 a od 10 stopni do 0 jest daleko to tak mógłbyś je wsadzić do tunelu jeżeli są w docelowych donicach to nie widzę problemu.Pozdro:tiphat:
 

Czeczetko

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siema brak słońca spowoduje tyle że się bardzo wyciągną i jedynie co w tej sytuacji możesz zrobić skoro mają być na out a masz je w domu i masz taką możliwość to można zrobić jakiś prowizoryczny box na te kilka dni.Jak temp nie spada poniżej 0 a od 10 stopni do 0 jest daleko to tak mógłbyś je wsadzić do tunelu jeżeli są w docelowych donicach to nie widzę problemu.Pozdro:tiphat:

Dzieki za odpowiedz, troche sie uspokoilem. Dzisiaj posiedza jeszcze w domu z ta dodatkowa lampka, a jutro przeniose je do tunelu i zobacze czy sie nie beda bardzo wyciagac. Bo troche ciezko zrobic boxa dla takich duzych donic. Dzieki za odpowiedz :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół