nasiona marihuany

Pomyłka sezonów z automatami OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Witam wszystkich tu serdecznie.
Mam pewien problem, opiszę wszystko od początku.
Zamówiłem sobie kilkanaście nasion automatów i dostałem gratis ze stronki 5x ak 47 fast... I dopiero po wysadzeniu wszystkiego na out (po 2 tyg w boxie) i przygotowaniu wszystkiego jak pod automaty, przyszło mi do głowy ze te gratisy to przecież mogą być nie auto. Napisałem do sklepu i niestety... Moje przypuszczenia sie sprawdziły.
I tu moje pytanie, czy cos mam zmienić, lub czy w ogóle coś z tego będzie jeżeli wysadziłem 5 sezonów w dziury z mieszanką (Uniwersalna/torf/keramzyt/Dolomit/mikoryza) po 10/12L? Czy za mało mają tego? Byly sadzone bez worków ziemia do dołka. Jest szansa że przeżyją jak korzenie przedostaną sie do ziemi ze spota? Ziemia niby czarna gdzieniegdzie pokrzywa rośnie, ale cholera wie co to za ziemia.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Jak dodałeś dolomit to powinno być git w razie czego jak by była ziemia za kwaśna to będziesz widział więc podsypiesz albo podlejesz dolomitem i będzie dobrze ale z opisu ziemi wydaje mi się że nie będzie potrzeby regulować ph.pozdro:tiphat:
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Tylko w tym problem że ziemii jest dużo za malo jak na sezony... Do tego do tej ziemii tego dolomitu duzo nie dawałem w sumie bo w kupnej ph było ok, dałem tak w razie co. Ale podsypie jak będę następnym razem ( następny weekend) bo na spota mogę raz w tyg podjechać w weekend.
Przy okazji zapytam o jeszcze jedno czego nie mogę poszukać na forum. Czy jeżeli jeżdżę raz na tydzień na spota, to czy zaczynać z trenowaniem automatów? Czy muszę co parę dni doginac nowe odrosty, czy wystarczy raz w tydzień. I do którego momentu trenować. Chodzi mi o LST. Bo z tymi sezonami to inna bajka będzie.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Skoro nie sadzisz ich w donicach 10-12l jak rozumiem a jedynie tyle dałeś mieszanki czyli rośliny mają kontakt z ziemią na spocie to czego mają mieć za mało???Start będą miały okey dzięki mieszance tak czy owak a z opisu ziemi na spocie stawiam że nie będzie problemu ale nie widziałem w jakiej sadzisz więc ciężko stwierdzić mogę się tylko opierać na twoim opisie i z niego wynika że ziemia jest ok...Automaty zawsze warto trenować bo dadzą większy plon,oczywiście nie wszystkiego metody się sprawdzają na automatach ale LST jak nabardziej,możesz robić przez cały czas,tzn naginać ile możesz o ile masz miejsce a czy będziesz to robił z dnia na dzień czy raz na tydzień wydaje mi się że nie ma większego znaczenia,oczywiście jak dasz im więcej czasu na wzrost to potem może się ciężej naginać ale jest to do zrobienia mimo wszystko.
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Ok wielkie dzięki. Martwi mnie to że twarda ziemia nie przekopana. Bo nie miałem świadomości że to sezon. Ale myślę że da radę. Ziemia jest ok tylko twarda. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź i poradę bo bym sie zastanawiał cały czas co z tym zrobić :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół