nasiona marihuany

Czym obserwować trichomy?

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Czego używacie i co polecacie? Przede mną zakup jakiegoś powiększacza i nie wiem co wybrać. Może być pod telefon ale niekoniecznie.
Liczę nas was :)
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
kieszonkowy mikroskop w zupelnosci wystarczy, lub mikroskop USB X 50-500 podlaczasz do kompa i jest full zoom

niedrogie mozesz znalezc na alledrogo
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ja mam takie cudeńko.


Zastosowanie: Soczewka 3X jest dobrze zaprojektowana dla osób ze słabym wzrokiem i zwyrodnieniem plamki żółtej do wykonywania rzemiosła, hobby lub czytania książek, map, czasopism. Obiektyw 45X jest idealny do miniatur, biżuterii lub profesjonalnej inspekcji.

61GT5QxUTBL__AC_SL1000_.jpg
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
OBIEKTYW MIKROSKOPU PZO 10/0,24

To miałem w chacie. Pole widzenia małe, trzeba doświetlać i oczy bolą po dłuższej obserwacji ale obraz żyleta , jak z awatara DyZmy. Używałem mikroskopu USB ale kiepsko wychwytywał brązowe trichomy
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Kiedyś dostałem on znajomego takie coś on tego używał Lupa De Bolso Multiuso 30x 45x E 60x Uso Profissional
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
OBIEKTYW MIKROSKOPU PZO 10/0,24

To miałem w chacie. Pole widzenia małe, trzeba doświetlać i oczy bolą po dłuższej obserwacji ale obraz żyleta , jak z awatara DyZmy. Używałem mikroskopu USB ale kiepsko wychwytywał brązowe trichomy

Na forum obowiązuje zakaz umieszczania linków do portali aukcyjnych takich jak allegro.
Zapoznaj się z regulaminem.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Gdzieś wyczytałem, że można też wykorzystać telefon, zrobić zdjęcie w 4k, a potem powiększyć kwiatek, nie testowałem ale spróbuję, i podzielę się wnioskami.
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Testowalem wszystkie mikroskopy manualne i powiem szczerze ze sa poprostu meczace! fakt, daja rade, ale odkad kupilem Mikroskop z ekranem LCD (koszt ok. 150zl z przesylka od chinczyka) moje zycie stalo sie prostsze xD teraz z latwoscia moge ocenic idealny moment na scinke nie maczac przy tym oczu. Generalnie jest latwy i przyjemny w uzyciu, a okazalo sie ze potrafi sie przydac w wielu roznych sytuacjach, no i dodatkowy + robi dobre foty i kreci filmy! Polecam!!
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja mam takie coś do sprawdzania sitodruku chyba- od ziomka dostałem. Musze baterię wymienić bo diodka od podświetlenia zgasła. Wzrok mam sokoli więc puki co nic wiecej nie potrzebuję a fajnie się składa w kieszonkowy gadżet na out dobry bo soczewki nie porysuje tak łatwo. Mam tez jakis mikroskop do telefonu ale jeszcze z pudełka nie wyjąłem-gratis z growshopu.

20200606_122244.jpg


20200606_122237.jpg


20200606_122217.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół