nasiona marihuany

Automaty co robić????

Wyszukiwarka Forumowa:

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemanko, wysadziłem już na spota 3 automaciki 2x ak47 i 1x 60 day grapefruit od holenderskiego skuna, na razie mam je w małych doniczkach "rozsadówkach", ale mam 2 pytania. Teraz w nocy temperatura to około 8 stopni C*,
więc boje się że mi zmarzną, a nie ukrywam że pospieszyłem się jak głupi z tym kiełkowaniem ich, ale mam opcje chować je ze spota do małej chatki obok na noc gdzie na luzie jest 23-25 stopni C* i na dzień od razu znowu dawać je na spota, drugie pytanie to kiedy przesadzić je do donic docelowych?
Bardzo proszę o pomoc bo jestem zielony w tym temacie. Serdeczne Pozdro!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema przy 8 stopniach w nocy nic ci nie umarznie...nie wiem dlaczego ci to przyszło do głowy.Co do przesadzania do donic docelowych już dawno to powinieneś zrobić bo automaty nie lubią być przesadzane kilkukrotnie bo każde przesadzanie to stress i o ile na sez czy pół-automatach dużo się nie zmieni to z automatami może być różnie.
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Wlasnie automaty sa caly czas w malych, ale co zauwazylem to to, ze nie dosypałem do samej góry i cien pada na tylko pol doniczki . Nie wiem czy podypac to, zostawic, czy w ogole wrzucic od razu calosc do docelowki.

Pojechałem dziś› na spota, zabezpieczylem przed deszczem l, niestety podczas mojej obecności tam kopnałem w jedną sadowke i wysypalem ziemie z pomidorka ale sprawdzilem i kielek jest w ziemi czy ma on jeszcze szanse na przeźycie? Raczej pomidor nie zostal uszkodzony
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ma szanse jak nie uszkodzony,zresztą zobaczysz

- przesadzaj jak najszybciej do docelowych
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siemaneczko, wszystkie wyszly elegamcko i rosna, na jednym plancie na listku pojawila sie biala plamka, leca na nie rozne pylki, czy to pyłek moze byc czy jakies robactwo.
Pzdr
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Troche tak to wyglada jakby w jednym plancie opadaly listki, podlewam normalnie regularnie, wstawilbym wam zdjecie ale nie wiem za bardzo jak to sie robi bo jestem tu nowy. Moge prosic o wskazowke jak to zrobic? Szukalem po forum ale linki mi nie dzialaja. PoZDRo
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
Póki co przez tą pogode ciągle się tylko wyciągaja i tak jakby liscie nie rosly tylko lodyga sie wygina w strone slonca, później podrzuce foty.

---------- Post Zaktualizowany 15:55 ---------- Data pierwszego postu 12:13 ----------


tutaj wrzucam foto 1 pomidora, jak widac cos sie stalo z lisciem i opadl na dol

tutaj foto tego samego tylko z bliska (widac te biale plamki i zakonczenia lisci o ktorych mowilem.

a tu wrzucam wszystkie 3 (jak widac wyciagaja sie do slonca)

A wiec tak, wszystkie maja po 5 dni od kielka, prosze poradzcie co moge z nimi ewentualnie zrobic, czego im brakuje itp, myslicie ze to ma szanse jeszcze sie udac?????
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
5 dni od kiełka to sa spoko
gną do światła to normalne

co robić?:
-nie panikować
-nie zalać wodą za mocno
-nie czekaj długo i wywal na outa bo zbierzesz gieta z automata jak będziesz je za długo kisił
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
A wiec tak, wszystkie maja po 5 dni od kielka, prosze poradzcie co moge z nimi ewentualnie zrobic, czego im brakuje itp, myslicie ze to ma szanse jeszcze sie udac?????

jak mają 5 dni od kiełka to wszystko wporządku, trochę cierpliwości nie zaszkodzi. Nie nawozić i nie przesadzać z podlewaniem i będzie dobrze. :)
 

tianito.g.i.t

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
57
Buchów
0
dzieki za odpowiedz wariacie, ok przesadzam i wale na out z nimi, zabezpieczyc je przed deszczem jakos?????
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
deszczu kochany,padaj :)

jak je przesadzisz do ziemi to dookoła wyściel zerwana trawą,liśćmi itp ,aż pod listki krzaczka to ulewa jej nie wbije w glebe

[jak zimno czy co to można takie maluszki pod butelke (użyj jakiś starych plis) na troche aż się nie przyjmą]
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Jak jest możliwość to ja bym jeszcze je potrzymał trochę pod sztucznym światłem, pogoda w tym roku jakaś spod psa, słońca mało. Nie dawałbym takich maluszków w glebę jeszcze.
 
5

5qrvvi3l

Guest
Jak jest możliwość to ja bym jeszcze je potrzymał trochę pod sztucznym światłem, pogoda w tym roku jakaś spod psa, słońca mało. Nie dawałbym takich maluszków w glebę jeszcze.

W takim razie jak dlugo trzymac automat zanim wyjedzie w miejsce docelowe. Zwracac uwage na to jak duzy jest, ile ma pieter itd, czy brac pod uwage tylko i wylacznie czas od wyjscia pierwszych lisci z pod gleby ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół