nasiona marihuany

[MH/HPS 400W ][0.64m2]1xBubbaGift, 3x Orange Skunk, 2xBruce Banner x White Russian]

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Witam,
Coś mnie naszło na mały grow...

Zwyczajowo podziękowania dla
[MENTION=62944]hemp.pl[/MENTION] za fajny rabacik na sprzęt
received_1853142311371440.png

[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] za sionka, dostałem je już jakiś czas temu wiec wypadałoby pewnie w końcu posadzić:dance:
normal_rabat.png


Pestki
1x BubbaGift (Humboldt Seeds)
3x Orange Skunk PanPestka
2xBruce Banner x White Russian


Wyposażenie
Diamond box - Silver Line 80x80x180
Gib Lighting NXE SuperLumen + Cooltube
MH 400W Ultlite
HPS 400W GIB Lighting Flower Spectrum XTreme Output

Vents-group TTUN 125mm z regulacją mocy i temperatury 280m3/h + Filtr Can Lite
Wentylator Advanced-Star 15W

Plagron LightMix + mikoryza
BioBizz FishMix/Biobloom/TopMax


Jaki plan? Żaden większy, wszystko wyjdzie w praniu. Jedyne co jest pewne krotki weg. Myślę, za max 3 tygodnie i przełączę na 12/12. Trochę słabo z czasem stoję, dlatego tym razem wiec zabawy w 60 dni wega odpadają.
Trening zapewne LST ewentualnie jakieś cięcie

Ah, wszystko wysadzane jednocześnie, niestety jedna pestka Bruce Banner x White Russian zbiera się jak kot do srania i aktualnie ma jakieś szalone 4cm i dopiero 1 parę liści właściwych wielkości paznokcia:)

Rośliny maja aktualnie 7 dni od wystawienia łba nad ziemie. Która, to która niestety nie wiem Zmyły mi się opisy na kubeczkach po opryskach. Ale myślę, ze za kilka dni tygodni będzie wiadomo^^ Skunki pachną pomarańcza, BubbaGift to głownie indica, także tego..

Kilka zdjęć
21 Maja (4 dni temu)

IMG_20200525_020334_033.jpg




Aktualnie



3~2.jpg



2~3.jpg


IMG_4547.JPG



IMG_4553.JPG

IMG_4556.JPG

IMG_4557.JPG



Plus bonus poki miejsce w boxie:)

2x Papryczki (albo Jay's Peach Ghost Scorpion albo Bishop Crown) Niestety papryczka juz tak zeschnieta po roku, ze ciezko bylo ocenic. Jedyne co to trzeba przyznać, że w morde palilo
1x bhutlah slp chocolate
5x Pomidor Betalux

displayimage.php


IMG_4558.JPG


IMG_4559.JPG

IMG_4561.JPG



Z fartem !:)
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Będę zaglądał, mam ten sam metraż i się zastanawiam co za światło tm wrzucić czy poczekać i odłożyć na mars hydro tsw 2000 czy wziąć hpsa 400, powodzenia.
Ps. Ładne te pomidorki
 

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Witam serdecznie kolegów, ja również metraż identyczny. Ja zastosowałem HPS i osobiście żałuje, gdyż wolałbym dołożyć do ledówki, nie podoba mi się ilość ciepła wytwarzana przez taki zestaw HPS. Teraz zaś sprzedać ten balast to trochę problematyczne jeśli stawiasz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, a zawsze to jakaś kasa.

Będziem oglądać, kibicować :pop:
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Witam serdecznie kolegów, ja również metraż identyczny. Ja zastosowałem HPS i osobiście żałuje, gdyż wolałbym dołożyć do ledówki, nie podoba mi się ilość ciepła wytwarzana przez taki zestaw HPS. Teraz zaś sprzedać ten balast to trochę problematyczne jeśli stawiasz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, a zawsze to jakaś kasa.

Będziem oglądać, kibicować :pop:



Będę zaglądał, mam ten sam metraż i się zastanawiam co za światło tm wrzucić czy poczekać i odłożyć na mars hydro tsw 2000 czy wziąć hpsa 400, powodzenia.
Ps. Ładne te pomidorki

Dzięki za kciuki^^
Przy cooltubie i dobrym wencie nie ma większych problemow z tym hpsem. Właściwie nie ma wcale;p

Pod ledami wyszedł mi bardzo ładny plon, ale ten na dużo mniejszej powierzchni także ciężko mi porównywać co będzie lepsze na ten metraż. Tak swoja droga 2000 jest chyba bardziej pod 1m2 albo nawet 1.44m2
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Tsw 2000 jest porównywalny w mocy do hps 400, rekomendowany jest na powierzchnię 90x90, widziałem parę growlogow, jest świetny ale hps nie odbiega tak bardzo. Mars ma ~300w realnego zużycia prądu
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
10/0/10

Nie wiele sie zmienilo, ale cos tam ruszylo. Z nowosci bruce banner sie obudzil w koncu. Za kilka dni wskoczy do docelowej doniczki.

IMG_4562_-_Copy.JPG

IMG_4563_-_Copy.JPG

IMG_4565_-_Copy.JPG

IMG_4566_-_Copy.JPG

IMG_4567_-_Copy.JPG

IMG_4568_-_Copy.JPG

IMG_4564_-_Copy.JPG
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
14/0/14


Łebki ścięte, potrzymam jeszcze kilka dni nisko pod lampa zeby sie ladnie rozkrzaczyla, kolejne kilka male lst i leci na flo. Pokazywac jeszcze nie ma za bardzo co wiec oszczednie ze zdjeciami:)

IMG_4571.JPG

IMG_4577.JPG


Bruce Banner zaczal gonic reszte, ale cos czuje, ze bedzie mial indywidualny trening:) Jaki jeszcze nie wiem, czas pokaze

IMG_4576.JPG


Cyk, pomidorki kwiatki puszczaja:)

IMG_4575.JPG
 
Ostatnia edycja:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
18/0/18

Coś tam się już rozkrzaczyło. Cały czas leci sama woda bez nawozów. Jutro podniosę lampę, poczekam z 2 dni aż trochę ziemia przeschnie i rozłożę roślinkę na drutach. Patrząc po tempie rozwoju podopiecznych myślę, że za max tydzień wkręcamy GIB i wio na kwitnienie.
Spóźnialski Bruce Banner prawdopodobnie pójdzie na proce, zobaczymy czy się zdarzy zebrać w sobie żeby Bena machnąć.

Od następnego Upu już będzie trochę więcej zdjęć.

W kubeczkach w lewym dolnym rogu 3x ak 47 auto. Wyrzucę gdzieś na out, żadnych większych nadziei w to nie pokładam bo to nie moja bajka. Gdzieś mi wpadły te pestki, a że nie przepadam za AF to żadna większa strata nawet jak totalnie nie pyknie.

IMG_4578_-_Copy.JPG

IMG_4582_-_Copy.JPG

IMG_4581_-_Copy.JPG

IMG_4580_-_Copy.JPG


Ostatnie dni pomidorków w boxie

IMG_4579_-_Copy.JPG



Z Fartem !
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
22/0/22

Jakoś tak pusto się zrobiło w boxie. Pomidory pojechały na działkę, papryczki do ogródka.

Dziewczyny dają sobie świetnie rade. Drut poszedł w ruch. zastanawiam się czy odpalać już flo czy Supercroppingu jeszcze im wszystkim zafundować i przeciągnąć Wega o ten tydzien dłużej.. Im dalej w las tym więcej pomysłów :jaraczz:

Pytanie tylko do mądrzejszych ode mnie. Czy nie są za male na taki zabieg? Planowałem się nie cackach tylko połamać wszystko jak leci w nadziei, ze nie maluchy nie padną

*Na następny raz wymyje w końcu boxa:tiphat:

IMG_4583.JPG

IMG_4587_-_Copy.JPG



Jedna zagadka rozwiązana, zostały jeszcze 4.

Bubba Gift
IMG_4585.JPG


Plus dwie tajemnicze panny

IMG_4588.JPG

IMG_4589.JPG



Pozdrawiam!
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Planowałem się nie cackach tylko połamać wszystko jak leci w nadziei, ze nie maluchy nie padną



SC robi sie zeby odslonic lub wyrownac odrosty jak juz nie mozesz normalnie naginac, wtedy masz wiecej rownych topow. O wiele wygodniej jest lekko zlamac odrost na duzym krzaku zeby go wyrywonac niz lapac do donicy sznurkiem, a teoria ze poprzez zgrubienie na lodydze beda mega szychy to mit :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
mam taki sam metraż - i 6 krzaczków - przyglądnę się. z fartem
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
SC robi sie zeby odslonic lub wyrownac odrosty jak juz nie mozesz normalnie naginac, wtedy masz wiecej rownych topow. O wiele wygodniej jest lekko zlamac odrost na duzym krzaku zeby go wyrywonac niz lapac do donicy sznurkiem, a teoria ze poprzez zgrubienie na lodydze beda mega szychy to mit :)

Czili klade na to lache i planowo jutro czy po jutrze przelacze na flo:dance:

mam taki sam metraż - i 6 krzaczków - przyglądnę się. z fartem

Dzieki:) Do Ciebie tez bede zagladał, metrarz i ilosc sie zgadza to bedzie mozna na koniec zrobic fajne porownanie i zobaczyc co mozna bylo zrobic lepiej
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Jakiej mikoryzy używasz ? Mieszasz ją z ziemią i dodajesz do dołków ? Czy tylko dołek przy przesadzaniu ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Zwykły biopon. Sypie pod kiełki przy wysiewaniu i do docelowej donicy podczas przesadzania
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół