nasiona marihuany

[Kiełkowanie 32W LED][24x27x40]

Wyszukiwarka Forumowa:
L

lightfivejp

Guest
Witam to mój pierwszy post, uprawa 2 ale zeszłego roku okazało się ze wyrósł facet :rzyg:
Zdecydowałem się na kilka pestek :
2xLSD XL
2xLowres#2 auto
2xAuto Pilot XL
1xAk472 auto
1xRandomowa z palenia
Box:
24x27x40 z kartonu po browarkach perła wyklejony aluminium
Światło:
2x 11W Żarówki Led od Phillips, 2x Żarówki LED 5W
W sumie dają 3100 Lumenów barwy 2700K
Ze względu na sezonówki świecę 18/6
Wentylacja:
Wlot - zwykły wiatraczek z pc podłączony na usb do wtyczki 5V
Wylot - pasywny
Kiełkowałem w wacikach 16.05 (random kilka dni wcześniej:zjarany:)
Ziemia to compo sana w doniczkach torfowych 0.2L
Od 7dni co drugie podlanie dostają Biohumusa uniwersalnego

Zdjęcia:







Dzień 8

Dzień 9


---------- Post Zaktualizowany 20:49 ---------- Data pierwszego postu 19:39 ----------

Dzień 9
Ak472 auto oraz random poleciały na outdoor bo korzenie wychodziły od dołu z donicy, szkoda bo teraz ma padać przez kilka dni
Myślicie że sobie poradzą ?

Ak472:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Nic im nie będzie, zapodaj granulat na ślimaki, one uwielbiają takie małe sadzonki obsyp dookoła dołka
 
L

lightfivejp

Guest
Nic im nie będzie, zapodaj granulat na ślimaki, one uwielbiają takie małe sadzonki obsyp dookoła dołka

Jutro zakupie ten granulat, dziś musiałem się pozbyć ręcznie 5 ślimaków, które ciągnęły do sadzonek.

---------- Post Zaktualizowany 16:08 ---------- Data pierwszego postu 16:04 ----------

Dzień 10

Jak na dworze ciągle leje to mogę tego ak i randoma normalnie podlać biohumusem z wodą czy przeleje ?

Ak472 :

Random :

Reszta jeszcze w boxie :
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Jutro zakupie ten granulat, dziś musiałem się pozbyć ręcznie 5 ślimaków, które ciągnęły do sadzonek.

---------- Post Zaktualizowany 16:08 ---------- Data pierwszego postu 16:04 ----------

Dzień 10

Jak na dworze ciągle leje to mogę tego ak i randoma normalnie podlać biohumusem z wodą czy przeleje ?

Ak472 :

Random :

Reszta jeszcze w boxie :

Po co podlewać jak pada z nieba.
Biohumus to i tak mało da.
Póki co daj jej żyć w tym co ma jak podrośnie dasz jakiś nawóz organiczny lub mineralny:D
 
L

lightfivejp

Guest
Dzień 11
Ak472 :


Reszta :


Jeden lowres#2 :


---------- Post Zaktualizowany 02:03 ---------- Data pierwszego postu 01:59 ----------

Po co podlewać jak pada z nieba.
Biohumus to i tak mało da.
Póki co daj jej żyć w tym co ma jak podrośnie dasz jakiś nawóz organiczny lub mineralny:D

FLOROVIT do roślin zielonych na veg(NPK 7,5,6), a na flo(NPK 5,6,8) do roślin kwitnących się nada ?
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Dzień 11

FLOROVIT do roślin zielonych na veg(NPK 7,5,6), a na flo(NPK 5,6,8) do roślin kwitnących się nada ?

Ja daje Florovit uniwersalny jako uzupełnienie w oprysku.Na flo kupiłem Plagron P K 13-14.
Przygotowywałem podłoże wcześniej i za bardzo nie muszę nawozić.
U mnie poszłedł kompost,torf,kurzajec,azofoska.
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Na flo to florovit jesienny myślę że nie ma on konkurencji z tych ogólnie dostępnych a najlepsze to dedykowane typu canna itd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół