nasiona marihuany

Outdoor którego miało nie być | 5X NO NAME

Wyszukiwarka Forumowa:

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
96 DZIEŃ ŻYCIA

Na spocie w miarę stabilnie, coś się zaczęło dziać na jednym odroście, tak bez głębszego zastanawiania jakiś niedobór fosforu/azotu więc wszystkie krzaczki dostały papu, bo mocno zaniedbałem kwestię nawożenia. Doniczkowce średnio bo coś mocno w du*ę dostają w tym sezonie, jak nie wywalą****się to podsuszą i tak się pomału żyje na tej wsi. Dzielnie walczą, formują coraz ładniejsze kwiaty. Sztuki w ziemi mają też ładne kwiatostany, starałem się****jakoś temu zdjęcie zrobić ale cholera kiepski ze mnie fotograf, a w gipsie na nodze po same jaja jeszcze gorszy.

Po za tym niedoborem i skatowanymi doniczkowcami to za specjalnie żadnych ekscesów nie zaobserwowałem.

Staram się mieć naprawdę luźne podejście do tego spota ale wydaje mi się, że jeśli tylko pogoda pozwoli temu w spokoju dojść to wynik będzie lepszy niż oczekiwany. Nie żebym miał w ogóle jakieś oczekiwania względem zleżałych pestek noname ale póki co pozytywnie zaskakują :)

Zerwałem ostatnio malutkiego topka, na szybko ususzyłem, wypaliłem z lufki no i coś tam zaczyna smyrać po główce więc dobra nasza.

Kilka fotek













Z fartem i życzeniami pogody dla wszystkich Outdoorowców,
DX
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
108 DZIEŃ ŻYCIA
Pałki coraz solidniejsze, aromat zachęcający, a ilość dużych pałek spora. Trichomy jeszcze przezroczyste. Na żywo jakoś to ładniej wygląda niż na zdjęciach, nie umiem dobrego kadru złapać.

Jak myślicie kiedy to będzie do cięcia? Stawiam że drugi tydzień października.







 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
116 DZIEŃ ŻYCIA

Okej coraz bardziej mi się to wszystko podoba i definitywnie nie żałuję, że zmusiłem się do tegorocznego outa. Z jednej strony długo z zazdrością patrzyłem na cudze fotorelki jak np. piękne GGSy u [MENTION=5650]BZK[/MENTION], z drugiej dochodzę do momentu, że serio jestem szczęśliwy z tego jaki kształt nabierają moje chwasty.
Pałki są coraz potężniejsze, muszę to mocno podpierać bo wyginają się srogo. Masywnych topów jest od groma. Kilka sampelków oczywiście zerwanych i choć jeszcze z dwóch słonecznych tygodni brakuje do jakiś pierwszych cięć to już klepie srogo. Z profilu działania trąca solidndym hazem, z zapachu zaś skunkiem przełamanym jakimiś cytrusami.
Z suplementacji leci delikatnie Canna Boost.

Ciekawe jakby wyglądały krzaczki jakbym bardzo mocno nie popie****ił ich egzystencji z początku?

Dziś udało mi się wyciągnąc Panią DXową na spota i elegancko powycinała wszystkie zbędne wiatraki (mega duże, żółte, poniszczone etc), niektóre sporych rozmiarów. Cel taki, żeby zminimalizować ryzyko pleśni, zwiększyć dostęp słońca do zasłoniętych przez duże wiatraki części roślin no i zapewnić lepszą cyrkulację powietrza.

Różnica jest widoczna względem ostatniej wizyty przed tygodniem.
Październik zaczął się ch***wo i deszczowo ale dziś już pokazało się ładne słońce więc jakoś spokojnie podchodzę do tematu.

Dojdzie. Musi :)


Z fartem, DX
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Nie ma czego i komu zazdrościć mordko. Masz kozackie boby!
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
118 DZIEŃ ŻYCIA

Pierwsze cięcia!

:harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest:

Okej decyzja zapadła następująca - ścinam pierwsze krzaki. Zasadniczo na czterech z siedmiu krzaków trichomy pokazują gotowość do ścinki. Nie będę więc czekał na cud i prowokował szarej. Zwłaszcza, że pogoda tak jakby nie sprawia wrażenia, że sytuacja się polepszy. Deszcz naprzemienny z słońcem równa się plecha, choćby ch*j na ch**u, a kamień na kamieniu w końcu od parowania wody szara wyskoczy. W tym momencie z Panią DXową pakujemy worki, sekatory itp. i wracamy na spota, wytnę wszystko co jest już gotowe. Dzisiejsza noc będzie poświęcona na trymowanie. Pewnie zaktualizuje tego posta i dopiszę co wyciąłem, a co jeszcze zostało.
Wynikiem pochwalę się jak będzie wysuszone palenie, nie lubię operować cyframi niemającymi pokrycia w niczym więc mokrego nawet nie będę ważył, wrzucę zdjęcie ilościowo.

Ostatnie dzisiejsze zdjęcia pałek przed cięciem.



Jeszcze się zobaczymy na kolejnych cięciach i podsumowaniu.
Peace, one love i dzięki wszystkim którzy byli tu od początku - DX
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Wynik z czterech roślin po tygodniu suszenia - 1.513kg suchego, czyli trochę poniżej 400g z krzaka. Dziś jadę wyciąć ostatniego monstera z ziemi i te dwa minimonstery zmarnowane życiem w doniczkach.

Trip report:
Zapach - sosnowo-herbaciany przełamany jakby benzyną
Smak - delikatny, kremowy, nie atakujący gardła. Zostawia herbaciany posmak.
Haj - mocny load, ciężkie ciało i ogólnie głupawka. Jednak taka do opanowania, za***iscie wchodzą horrory.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Lo panie, nie ma lipy jak taki wynik. Nie przypuszczałbym, że tam ponad klocek będzie. Gratulejszyn i weź mordo kiedyś odwiedź przy okazji dawne rewiry borów sosnowych hehehe, wyskoczymy na maszka. Yo!
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Lo panie, nie ma lipy jak taki wynik. Nie przypuszczałbym, że tam ponad klocek będzie. Gratulejszyn i weź mordo kiedyś odwiedź przy okazji dawne rewiry borów sosnowych hehehe, wyskoczymy na maszka. Yo!

Też się zaskoczyłem ale mnóstwo bobów potężnych rozmiarów było na niższych partiach. Może nawet niedługo odwiedzę urazówkę na starych śmieciach ale cały czas nic pewnego bo przez tą pandemię złamaną nogę mi za wszelką cenę chcą teleporadami leczyć :p
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Pora zamknąć fotorelację

... miało być ładnie, dużo zdjęć, słoiki, waga, susz, będzie tylko tekst. Rozwaliłem telefon czyli moje główne narzędzie fotograficzne, no a ludzie dzielą się na tych co robią kopie zapasowe i na tych co będą robić

Wszystko jest już zebrane, wysuszone i zapakowane w słoiki.

Łącznie wyszło 2.103kg z łącznie siedmiu krzaków noname​

Wynik mnie zaskoczył pozytywnie. Przekonał, że trenowanie krzaków outdoor to zbędny wysiłek, natura obroni się sama.
Sam susz nie jest mega zbity, struktura topów raczej luźna. Te które curringują się z pierwszych zbiorów nabierają ładnego aromatu i smaku. Moc to taki upie****acz kanapowiec. Może być...

Mokrego odrzutu było 530g, małe podginte topy i popcorn z dolnych partii z zalążkami szarej. Poszło do utylizacji, nawet nie do ścinek na jakiś hasz tylko prosto do kotła CO.

Ścinki liści przytopowych jest porządny karton. Wiatraki poszły do dżdżownic na kompost, łodygi się suszą, potem się będą moczyć, znowu suszyć i tak do momentu aż oddzielą się włókna, dam teściowej to pierdzielnie z tego jakieś szmaty albo szalik na zimę.

OUT 2020 w moim przypadku dobiegł końca. Wynik przyzwoity, jakieś 2kg ponad oczekiwania :dance:

Creditsy:
[MENTION=5650]BZK[/MENTION] [MENTION=90095]sub23[/MENTION] [MENTION=94676]rzutnik[/MENTION] [MENTION=93830]WeedBaron[/MENTION] [MENTION=53539]z\G/esio[/MENTION] [MENTION=93011]Quaker[/MENTION] [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] [MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind [MENTION=12897]dzik[/MENTION]u Protagonista. [MENTION=92067]raiseNstuff[/MENTION] [MENTION=84645]SonGoku[/MENTION] [MENTION=35010]Żul[/MENTION] [MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] [MENTION=89596]Topas[/MENTION] [MENTION=95633]quidigge[/MENTION] [MENTION=25279]harvester69[/MENTION] [MENTION=80665]Sith Lord Dooku[/MENTION] [MENTION=92890]Romario73[/MENTION]
... i wszyscy inni którzy okazali wsparcie choćby przez postawienie Bucha pod zdjęciami :) jest to pewna forma motywacji i jestem Wam wdzięczny

FR można przenieść do zakończonych. Jak uda mi się jakieś fotki odzyskać to wrzucę, jak będę miał czas postaram się ewentualnie coś pstryknąć.

Kilka osób pytało na PW co z nogą. ch***wo. Nie chce się zrastać złamanie jak powinno, a przez sytuację z koronką nawet prywatnie jest problem z chirurgami.

Oczywiście o FR Indoor pamiętam, dużo się w boksie dzieje, już dawno po indukcji, są pierwsze kwiatki...
... i pierwsze jaja Panie [MENTION=35010]Żul[/MENTION] :D
Ale o tym będzie post w FR jak ogarnę się z czasem ;)

Dzięki wszystkim, pozdrawiam
DX
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
no panie jakk z noneme srednia 280g no to bym powiedział że naprawdę fajnie ! Graty i tym bardziej że z fartem
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
no panie jakk z noneme srednia 280g no to bym powiedział że naprawdę fajnie ! Graty i tym bardziej że z fartem

Żul już mnie uświadomił, że do przeniesienia FR do zakończonych potrzeba zdjęć. Wstawię tylko jak będę w domu po operacji :) zaskoczony jestem sam bardzo wynikiem.

Pozdrawiam :D

P.S niedługo czas na Twoje pestki
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Gartuluję za***istego wyniku :) Ja pewnie z 2 tygodnie jeszcze i też kończę
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zacny wynik, gratuluje:sunny:

Co do treningu przy spocie dobrze doświetlonym to trening zbędny ewentualnie sam fim
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół