nasiona marihuany

SPOR na bagnie 2020.

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
@spor nie tylko Ty te outy olewasz, ja widząc jak śmigają na KTM, enduro i z dronami też to totalnie olewam (już mam lenia na samą myśl robienia tego, a co dopiero na stres związany z złodziejami), u mnie tego pełno.
W tym sezonie 2 na 5 osób co outy siekały z moich znajomych zostaly wyczyszczone, póki co jeden tylko zebrał, także nie wykluczone, że i reszta z nich może krzaki stracić.

To już powoli staje się pracą dorywczom niektórych osobistości, rozmieszczenie fotopułapki warto zmieniać, nie trudno ją wyczaić.
Zresztą po co wyczajać? Podręczny jammer, który zakłóca GSM przez ok. 5 minut na baterii kosztuje niecałe 900 zł. Odpali go i zdjęcia nie dostaniesz, bo fotopułapka już dawno będzie rozbrojona bez baterii albo simki. Dokładnie tego typu jammer, którego używają rumuny, żeby blokować sygnał zamknięcia fury z pilota i jak ktoś jest nie uważny, to potem buszują w środku i dają dyla. Tylko ten konkretny typ blokuje GSM, a rumuński częstotliwości konkretnych pilotów, zależy jak go nastawią.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, taki jammer można skonstruować dużo taniej niż te 900zl. ;)
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, taki jammer można skonstruować dużo taniej niż te 900zl. ;)

Oczywiście można, mikrofalówka, ale to trzeba umieć, inaczej będzie boom - boom w rękach, z zawodnością też różnie.

Czyli jakie masz teraz plany na przyszłość, indoor? Czy nie bardzo, bo nie masz gdzie?
Ja powiem Ci szczerze, że lepszy indoor nawet na 4 krzaczki pod ręką, bez ganiania i stresu związanego, no sam widzisz z czym, zawsze lepiej to niż służby, tyle możesz się pocieszać.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Oczywiście można, mikrofalówka, ale to trzeba umieć, inaczej będzie boom - boom w rękach, z zawodnością też różnie.

Czyli jakie masz teraz plany na przyszłość, indoor? Czy nie bardzo, bo nie masz gdzie?
Ja powiem Ci szczerze, że lepszy indoor nawet na 4 krzaczki pod ręką, bez ganiania i stresu związanego, no sam widzisz z czym, zawsze lepiej to niż służby, tyle możesz się pocieszać.

IN robię cały czas. ;) W planach jest coś większego, ale życie zweryfikuje. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół