nasiona marihuany

SPOR na bagnie 2020.

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
Elo, wreszcie uporałem się ze ślimakami, tylko jednego znalazłem na samym spocie, bo wokół spota i po drodze na niego widziałem tego w ch*j...
Cała misja trwała jakieś dwie godziny, dosadziłem nowe 9 paf PMxWW, zmieniłem baterie w fp i zrobiłem oprysk z Asahi.
Większość paf ładnie ciśnie do przodu, jestem zadowolony, te AF które zostały też niczego sobie, wysokością prawie takie jak niektóre paf.
Szkoda tylko, że część została w***ana przez slimaki i ***anego bobra. :/ Na ten moment wrzuciłem do ziemi kolejne 24 AF, miejsc na spocie mam na mniej więcej połowę, także albo będzie selekcja, albo jakoś je tam upcham. Masscracki jakby stanęły w miejscu, mają około metra i jeszcze się nie określiły.

PAF:



























AUTO:

Ostatni z lewej to Kabul, po jego prawej jest Big Bang, kolejne to Deadryder, CBD Angel. Powoli wchodzą na flo. Najbardziej ubolewam nad stratą White Russiana... :( (sorry Pestkomania).



Tutaj mały bonus, jak u was z grzybami? Jest coś?



do następnego!
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
Elo, nadaje na gorąco po 4 godzinnej misji na bagnach. Planty są w dobrej kondycji, kilka większych położyła ostatnia nawałnica, ale je podparłem i jest gitara. Za tydzień mam zamiar porządnie wszystkie podeprzeć, dzisiaj zrobiłem to byle jak bo nie było czasu. Wszystkie wsadzone ostatnio PAF rosną i mają się dobrze, automaty też przetrwały. AF od Divine Seeds mocno zaskakują, wysadzone bodajże dwa tygodnie po PAF dorównują im wysokością. :D Dwa Masscracki się określiły, także dojdą na pewno, mają jakieś 100-120cm.
Wszystkie PAFy dostały oprysk z Asahi. Automaty popryskałem Amistarem na pleśń. Ogólnie jest dobrze, ale jestem trochę zawiedzony, nie pobije wyniku z zeszłego sezonu, jak będzie klocek to będę się cieszył. ;)

Wreszcie udało mi się podłączyć akumulator do fotopułapki, mam nadzieje, że pośmiga chociaż 1.5 miesiąca.

Sorry za jakość foto, ale zapomniałem aparatu...










































 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
Super i palowanie już się zaczęło :).

Palowanie na dobre zacznie się za tydzień, dzisiaj tylko te które musiałem... Nie byłem tez na to przygotowany.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
Yo, po ostatniej wizycie dzików na spocie byłem skontrolować jak się sprawy mają. Te grube k***y wyrwały mi większość ostatnio wysadzonych plantów, na 15 uratowało się bodajże 8. Kilka Paf było wyrwanych, ale udało mi się je wsadzić spowrotem i po oprysku z Asahi powinny dać radę. Ogrodzenie zostało konkretnie poprawione w miejscach gdzie weszły na spota.

Ściąłem też 3 małe AF, ale są w ch*j liściaste, otrymowałem materiału może na 15g i resztę prawdopodobnie wypie****e, nie chce mi się nawet robić z tego haszu. Jednego z nich ostro atakowała pleśń...

Wszystkie duże PAF zostały podparte i część łodyg wzmocniłem taśmą, kilku z nich połamałem główny szczyt, bo jeszcze sporo mogą urosnąć. Wszystkie kwitnące planty opryskałem na pleśń i podsypałem je polifoską.

Dwa Masscracki dość ładnie poszły w górę, mają jakieś 150cm, a do flo jeszcze trochę... ;) Niestety po zdjęciach nie wiem które to. Następnym razem postaram się je pokazać.












































Po łamaniu.




Tutaj po lewej Auto Kabul, a po prawej Auto Big Bang, który nie jest auto. :D



Ładnie poszły jak na tak późno i z problemami wysadzone planty, nie? Najbardziej ubolewam nad tymi, które wysadzałem w czerwcu, a wy***ały je ślimaki, bóbr czy inne gówno...

elo
 
P

pozytyw

Guest
Ładnie , bardzo dobre eleganckie planty, kondycja ideał.. też miło kolege z powrotem widziec , pzdr.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Oj może i ten klocek pęknie ;) dobrze idzie
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Na nastepny rok tez sie tak przygotuje z tymi palami do potrzymywania roslin podczas wiatrow ...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
Na nastepny rok tez sie tak przygotuje z tymi palami do potrzymywania roslin podczas wiatrow ...

To podstawa. Ja i tak dość późno je podparłem, powinno się to robić wcześniej.
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
No ładnie planciki rosną szkoda żeby wiatr złamał jakiemuś serce :) też jutro się wybieram do swoich podeprzeć bo jeszcze kilka mi zostało mam nadzieję że w nocy wielkiej burzy nie będzie i ich nie połamie a niektóre sezonówki mają po 2 m też szkoda by było a zapowiadają :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
No ładnie planciki rosną szkoda żeby wiatr złamał jakiemuś serce :) też jutro się wybieram do swoich podeprzeć bo jeszcze kilka mi zostało mam nadzieję że w nocy wielkiej burzy nie będzie i ich nie połamie a niektóre sezonówki mają po 2 m też szkoda by było a zapowiadają :D

Gitara, podpieraj je teraz, a będziesz spokojniejszy na flo. :D Polecam też wzmocnić lodygi taśmą.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3


---------- Post Zaktualizowany 20:48 ---------- Data pierwszego postu 20:46 ----------

Gitara, podpieraj je teraz, a będziesz spokojniejszy na flo. :D Polecam też wzmocnić lodygi taśmą.



Ja juz za wczasu wczoraj za***lalem izoalcje bo serce mi pekalo jak widzialem jak wiednie jednen z glownych szczytow bede jutro moze w czwartek na spociwie to sie zobaczy jak reanimacja poszla , lecz pogoda nie rozpieszcza wogole , masakra |!!!!| moze sierpien bedzie lepszy i wrzesien
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,501
Odznaki
3
Dzisiaj przeleciałem się dronem nad spota I nie ostało się nic. Za***ali nawet fotopułapke, prawdopodobnie 23.08 bo wtedy przyszło ostatnie foto, możliwe że zaszli ją od tylu. Jestem trochę wk***iony, ale z drugiej strony cieszę się, że już po wszystkim I zeszlo ze mnie *****e ciśnienie.
K***y za***ali niedojrzałe planty. Możliwe, że to psy, ale raczej zlodziejskie mendy. Tym oto sposobem kończy się ostatni outdoor w moim wykonaniu. Pozdro, z fartem.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ta fotopulapka nie ma gpsa czy coś zeby ją namierzyć? przykre ku**a, tyle pracy włożone, tyle pie****enia, doglądania, niech im łodyga z trymu w gardle stanie, szkoda ku**a, czuje Twój ból
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół