nasiona marihuany

SPOR na bagnie 2020.

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Elo! W tym roku mam wyjątkowo pod górkę na starcie sezonu, mam nadzieje, że plon mi to wynagrodzi.
Spot bardzo długo był pod wodą, teraz udało mi się jako tako dojść do ładu. Przeboje z wodą i fotopułapkami opisywałem w wątku "OFF top outdoor". Wczoraj wreszcie udało mi się wysadzić półautomaty i sezony, dzisiaj za to pie****nął grad, na dodatek mam małą plagę ślimaków której rok temu nie było... Porobiłem nawet sporo fotek pożyczoną od zioma lustrzanką, ale większość jest nieostra... Dzisiaj pokaże to co mam, a następnym razem zrobię już porządne zdjęcia. Na tym koniec żali.

Wielkie dzięki dla ziomali z [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] za zaufanie i możliwość przetestowania nasion od Divine seeds - producenta, który niebawem pojawi się w ofercie sklepu. Równie wielkie dzięki dla [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION] za podzielenie się Masscrackami od Ambrosia Seeds, które po raz kolejny mam przyjemność uprawiać, tym razem na outdoor! Dzięki dla [MENTION=73812]grzes[/MENTION] ciężki byłby sezon bez Twoich pestek. :D

W GGS mały problem jest z Guerilla Gold x Amnesia x G13 na 7 sztuk z ziemi wyszły tylko 3. Kiełka nie puściły Mazar od Dutch Passion oraz Girl Scout Coockies od Fast Buds.

W tegorocznej zabawię wystąpią.

GGS (PAF):

13x Hindu Kush x Amnesia x G13
2x Purple Maroc x White Widow
5x GG3 x Amnesia
3x Guerilla Gold x Amnesia x G13

Ambrosia Seeds(SEZ):

2x Masscrack 2.0

Divine Seeds (AF):

2x Kabul
2x White Russian
1x Big Bang
3x CBD Angel
3x Deadryder

Black Diamonds Seeds(AF):


1x Critical
1x White Diamond XXL


HolenderskiSkun(AF):

5x Devil's Widow

SPOR(AF):

14x Pinapple Express x West Coast OG



Nawozy:

-Obornik bydlęcy
-Dolomit
-Azofoska
-Polifoska
-Siarczan Magnezu
-Superfostat
- PK13/14

Środki ochrony roślin:

-Amistar
-Miedzan
-Topsin



Tak spot wyglądał na początku marca.




Gleba spotowa została wcześnie posypana dolomitem i przekopana. Później wjechał obornik, na wierzchu jest ziemia sklepowa przemieszana ze spotową i azofoską.


Tak wyglądały planty dwa dni przed desantem,który miał miejsce wczoraj.



Zdjęcia z desantu, byłoby ich więcej, gdybym wcześniej ogarnął ten aparat...







Tutaj foto pierwszego rzutu AF, choć może być tak, że będzie tylko jeden, bo wrzuciłem do wody 12 moich pestek z tamtego roku i postaram się wysadzić je razem.




pozdro i do następnego!
 
Ostatnia edycja:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Dobrze, że udało Ci się wystartować, mimo wielu przeciwności. Będę kibicował. Z fartem spor! Trzymam kciuki.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Dobrze, że udało Ci się wystartować, mimo wielu przeciwności. Będę kibicował. Z fartem spor! Trzymam kciuki.

Musiało się udać, w końcu jak się ma zobowiązania wobec ludzi, to trzeba się z nich wywiązywać, prawda ? ;) pozdro!
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Późno ale nie za późno ważne że się udało , życzę powodzenia , z fartem . (Wywiązywanie się z zobowiązań cenna cecha charakteru )
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Późno ale nie za późno ważne że się udało , życzę powodzenia , z fartem . (Wywiązywanie się z zobowiązań cenna cecha charakteru )

Po dzisiejszej ulewie I gradzie mam mieszane uczucia, jutro pojadę posypać slimakolem I obadać sytuację. Dzięki.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Fajne Cię znów widzieć w akcji. Podpinam do obserwowanych fotorelacji. Powodzenia !
 
P

PolnaMiedza

Guest
Maszyna zagłady już dawno ruszyła. Lecę z taką partyzantką, że nie mam czasu na dokumentację. Wszystko się unormuje to odpalę fotorelacje. Nie prędzej jak połowa czerwca, bo dopinam temat i chwilowo uciekam z PL.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Nie będziesz miał źle mordeczko.
Nie zaleje ci spota , jeszcze będziesz dziękował za ten deszcz.
Jak przyjdą wysokie temperatury w czerwcu będzie rosło w oczach.
Widzę napisane zobowiązania w fotorelacji, że są :)
Nie powiem głośno jakie będzie zobowiązanie dal mojej osoby.
Liczę, że w tych słoikach będzie ponad 2kg z tego Sezonu.
Obserwuje to bacznie :*
Teraz widzę , że przelałem swoje ku**a i już nigdy nie kupię ziemi w ogrodniku, jak kocham całą rodzinę niech tak będzie.

Szkoda , że nie ma gdzie kupić Masscrack, posadził bym w tym roku , żeby przeprowadzić fotorelację z nich :(
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Widać zaangażowanie. Zdecydowanie warto, więc będę śledził :paleniee: . Wszystkie krzaki lecą na jeden spot?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Widać zaangażowanie. Zdecydowanie warto, więc będę śledził :paleniee: . Wszystkie krzaki lecą na jeden spot?

Tak, chociaż znalazłem ciekawe miejsce i może tam wrzucę jakieś automaty na test.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Oj zapowiada się dooobrze, pamiętaj o pleśni żeby Cie znowu nie zaskoczyła i wyciagnij zakurzony trymer przed h harvestem żeby się nie zaj***ć a swoją drogą możesz się podzielić co to za model i jak się sprawdził w tamtym roku ?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Powodzenia Spor! Trzymam kciuki

Dzięki mordo!

Oj zapowiada się dooobrze, pamiętaj o pleśni żeby Cie znowu nie zaskoczyła i wyciagnij zakurzony trymer przed h harvestem żeby się nie zaj***ć a swoją drogą możesz się podzielić co to za model i jak się sprawdził w tamtym roku ?

Pamiętam, wyciągnąłem wnioski i w tym roku zadziałam trochę inaczej. Trymer sprawdził się bardzo dobrze, uratował mi życie, nazwa czy tam model to "hillvert" zwykła miska do trymowania, dałem bodajże 550zł.
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Będę Cię obserwował. Znaczy się relację he he. I co tam namierzyłeś co to u ciebie straszy?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół