nasiona marihuany

Rizzo 2020 -------- 350+

Wyszukiwarka Forumowa:

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Bardzo dużo włożonej pracy + doświadczenie + sprawdzony spot = Za***isty wynik ;)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Ja nie wiem jak wy ogarniacie takie ilości hehe. Zabezpieczasz się jakimiś fotopułapkami? Czy masz spoty których jesteś pewny na 100%? Powodzenia do końca!
takiej ilości jeszcze nie sadziłem więc na ten moment nie wiem jak sobie poradzę :) fotopułapki są ale jestem zdania że dla profesjonalnego złodzieja to nie wielki problem.

Rizzo czy ten pestki były dostępne w sklepach czy bezpośrednio od grzesia dorawałes jakies testowe ? Bo nie przypominam sobie żeby grzesiu wypuszczał do seryjnej produkcji lub cokolwiek wspominał ? purple maroc x amnesia ggs
hindu kush x g13 ggs , gg3x g13 x amnesia ? :)
pestki od grzesia z pod lady, nie wiem czy były dostepne w sklepach

A zapasowych murzynów masz?No bo taka ilość,że sam to raczej nie podołasz...pięknie k pięknie.
samemu nie ma opcji tego ogarnąć . do trymowania mam kilku zaufanych ludzi którzy co roku mi pomagają. na spoty mam też jednego pomocnika który mi pomaga przy robocie. nie ma co ukrywać że to już praca na pełen etat. do połowy lipca jest luzik. później kiedy wszystko już kwitnie zaczyna sie prawdziwe ***anie glowy. trzeba ścinać, pryskać, przeglądac pleśń trymowac. no roboty jest masa. ale ciężka praca się opłaca :)



Bardzo dużo włożonej pracy + doświadczenie + sprawdzony spot = Za***isty wynik ;)

no coś na tej zasadzie. spoty są raczej sprawdzone chociaż to outdoor i zawsze jest ryzyko. zawsze robie kilka spotów co by zwiększyć szansę że chociaż jeden spot przetrwa.
-----

małe info z frontu. były w mojej okolicy przymrozki i tak się złożyło że przymroziło 2 najlepsze spoty z pół auto. rezszta nietknięta :) straty około 40 roślin. już kiełkują się nowe semiauto. część roślin jest trochę przymrożona. myślę zę powinny odbić. w razie czego awaryjnie jest około 50 nasion jeszcze na zapasie więc poczekamy jeszcze z tydzień. i jesli te zmrozone będą słabo szly to poleci nastepna partia. ewentualnie zostawię je i dosadzę nowe. spoty mam miejsce jest możliwości są więc zobaczymy. dodatkowo prawdopodobnie też pierwsza partia af została wymrozona. jeszcze nie byłem w tym miejscu ale juz kielkuje 150 sztuk od zielona masa na podmiankę. kolejna partia ziatna juz w dordze więc finalnie ilości roślin napewno nie będą mniejsze niz zakładałem

podsumowując początek sezonu zaskoczyła mnie pogoda ale tylko część spotów. nie poddaje sie i kolejne ziarna już puszczają kły. w zeszłym roku wszystko kielkowałem w tej porze koniec maja i wyszlo dobrze. teraz 2 x więcej roślin więc i wynik powinien mnie zadowolić. ale na tą chwilę jest stanowczo za wczesnie na jakiekolwiek spekulacje co do wyniku.

up będzie po weekendzie ze zdjęciami.
dzieki za buchy i komentarze!

pozdro
 
U

Usunięty 59382

Guest
U mnie też dowalilo mrozem a miało nie być bo specjalnie przeczekałem aż do 23 by dopiero dać a tu dupa jak zwykle...jedne lepsze drugie gorsze...u mnie pogoda tragiczna był tylko jeden dzień w maju powyżej 20'C a w nocy jeszcze 10'C nawet nie było...z tego sezonu trzeba wycisnąć ile się da i kończyć z outem bo za dużo nerwów się traci przez to że nie ma się wpływu na niektóre czynniki.Powodzenia do końca!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dokładnie. W tym roku pogoda nie rozpieszcza. Moje plany wysadzania automatów, kiedy temperatura w nocy będzie oscylowała w granicach 10-12 stopni, legły w gruzach. Aktualnie już jest mocno późno i sadzonki powolutku lecą na spot. Przeczekałem z nimi tylko te mrozy. Fasty już na spocie od tygodnia, ale nie wygląda, żeby mrozik im jakoś mocno zaszkodził.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
tego sezonu trzeba wycisnąć ile się da i kończyć z outem bo za dużo nerwów się traci przez to że nie ma się wpływu na niektóre czynniki
@thespecialone

najłatwiej w życiu jest się poddać i szybko stracić motywację oraz wiare w lepsze jutro , a często za rogiem leży sukces. prawda stara jak świat.
nie warto według mnie podejmować pochopnych decyzji pod wpływem nerw i obecnej sytuacji. na wszystko można znaleźć rozwiązanie, wystarczy tego chcieć.
po prostu za rok, inaczej podejdź do tego logistycznie, sadz dopiero w czerwcu, kiedy na bank nie wydarzy się kryzysowa sytuacja w postaci pogody. unikniesz nerw, strat i nie stracisz dalszego zapału do pracy.
zmajstruj większego boxa na czas do desantów itp. wszystkiemu można zaradzić, trzeba tylko chcieć i mieć dopracowany plan.
nie jeden grower by chciał sadzić w Twojej części Polski chociażby ze względu na dzicz w tym i np ja.
nie doceniasz troszkę według mnie tego jakie natura stwarza ci możliwości.
według mnie popełniasz błąd bo walczysz z naturą psychicznie i fizycznie. może warto by było spojrzeć na to z innej strony.
głowa do góry i do przodu, trzymaj się, powodzenia.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Dziku zejdź na ziemie i przestań pier***ic bo mnie na pierwszym oucie okradli i jeszcze dwa miechy później odpaliłem boxa a ty piszesz o motywacji bla bla...nie wiem co bierzesz ale bierz po pół dawki hehe :) Ty się o mnie nie bój bo ja pisze to co myślę :) a zioło póki mnie nie złapią to będę uprawiać dalej zależy na jaką skale :) i to nie wątek do tego typu gadek
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Dziku zejdź na ziemie i przestań pier***ic bo mnie na pierwszym oucie okradli i jeszcze dwa miechy później odpaliłem boxa a ty piszesz o motywacji bla bla...nie wiem co bierzesz ale bierz po pół dawki hehe :) Ty się o mnie nie bój bo ja pisze to co myślę :) a zioło póki mnie nie złapią to będę uprawiać dalej zależy na jaką skale :) i to nie wątek do tego typu gadek


spięty jesteś jak plandeka od stara tso.
jeśli twierdzisz, że to nie miejsce na tego typu gadki to tym bardziej to nie miejsce na twoje użalanie się, to nie telefon zaufania hehe.
sam zaprzeczas sobie, bo wspominasz o tym, że ***iesz w piz*u out bo ci pogoda nie pasi to już jest oznaka braku motywacji, dwa w ogóle nie przeczytałeś uważnie mojej kwestii. Bo niskiej temp byś uniknął wstrzymujac się deko z kielkowaniem, albo zrobił weg boxa.i wtedy by nie kosztowało to cie grama nerw.
Każdy niech robi to co uważa za słuszne.
Nie ma co dalej się spierać, raz się ostro poróżniliśmy drugi raz nie ma sensu według mnie.
Zdrówka rzycze.
a rizzo wydaje się być równy gość, więc zapewne od trzy dodatkowe posty się nie obrazi.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Ja np podchodzę do tego w ten sposób że natura daje nam wiele ale swoje też musi zabrać :) czy to w uprawie czy w życiu codziennym zawsze przy okazji jakiegoś niepowodzenia powtarzam sobie że mogło być zawsze gorzej . Ludzie nie mają co do gara włożyć A ja się będę przejmował paroma krzaczkami? Nie ma opcji :D
Zawsze są jakieś straty czy to zwierzęta mrozy czy pleśń. Naturą daje i zabiera. Najlepiej To zaakceptować bo i tak na pewne rzeczy nie mamy wpływu.

Ok jeszcze podam małe info że spotów. Zapowiadalem up po weekendzie ale jako że odwiedziłem spory w ostatnim czasie to następny up że zdjęciami będzie jakoś w granicach następnego weekendu.
Natomiast sytuacja na spotach wygląda następująco:
Spot automatyczny na którym przewidywalem wymrozenie siewek okazał się pominięty prz3z przymrozek. Powyżej 100 sztuk na 120 wyszło Z ziemi więc elegancko. Do tego dosadzilem 150 sztuk af więc w kolejnym upie będę mógł sprecyzować liczbę roślin. Oprócz tego niebawem dotrze do mnie jeszcze partia nasion af i semi af więc w razie potrzeby będę dosadzal tak aby było te 250sztuk auto.

Co do półautomatów. Zrezygnowałem z robienia sadzonek i zaladowalem kiełki prosto do kopcow. Bo skoro afy wychodzą bez problemu to czemu tutaj ma się nie udać? Około 30 roślin zastąpione nowymi nasionami. Kolejne około 15 dorzucone do kopcow w których rokowania są niepewne. Oprócz tego moczy się kolejne 20 sztuk półautomatow. Na wypadek strat przy następnej wizycie będę uzupełniał tak aby było wszystko zgodnie z założeniem. Zostaje mi jeszcze koło 40 nasion które w razie potrzeby też będę kielkowal. Np w sytuacji kiedy rośliny które zakwalifikowałem jako pozytywnie rokujace na odbicie po przymrozkach będą szły słabo.
Podsumowując wydaje mi się za na ten moment sytuację opanowalem i trzeba czekać na rozwój zdarzeń.
Pozdrawiam
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Ty chory po***ie! Ilość robi wrażenie! Mam nadzieję że przynajmniej połowa dojdzie:bro:
 
U

Usunięty 78332

Guest
Ja się martwię jak 15 krzaków otrymuje A tu chłop ponad 300 szacun w ch*j ??
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Trzymam kciuki za twój projekt! Oby roślinki wynagrodzily ci ogrom pracy który włożyłeś i będziesz musiał jeszcze włożyć nim nadejdzie czas żniw ;)
PoZDRawiam! I oby z Fartem!
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
350+ ????? Ty chyba cały dill gang z osiedla zbierasz do trymowania :-D
Powodzonka życzę i zero plechy na grubych pałach
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam po długiej przerwie.
Niestety ten sezon to totalne niepowodzenie. Na początku przymrozki. Następnie obfite deszcze skitkujace powodziami w czerwcu. Finał był taki że na spotach pojawiła się woda o takiej wysokości jak ma to miejsce wiosna po roztopach. Nie pomogły kopce gdyż nawet one nie przewidywaly takich anomali. Zostało kilkanaście roślin po sporych przejściach więc może k8lka g się sciagnie. Tak więc niestety fotorelacja można przenieść do niedokończonych.
To moja pierwsza porażka na outdoor. Grunt że to pogoda pokrzyzowala plany A nie zlodzieje czy smutni panowie !!!! Ruszam z kolejnym outem w przyszłym roku :)
Dzięki za odwiedziny buchy komentarze. Żyje A to najważniejsze, trawe zrobimy jeszcze jak nie w tym to następnym sezonie.

Dodam że łącznie wysadzilem z 700 ziaren na ten rok. Nie podawałem sie do samefo końca. Przegralem z zywiolem jakim jest woda. Wracamy w maju

Pozdro !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół