nasiona marihuany

Rizzo 2020 -------- 350+

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
ku**a jego mac!a dzis o Tobie z ziomkiem rozmawialem,mowilem ze jest taki kozak ale chyba w tym roku cos nie tak bo nie zaglada...To jest wlasnie outdoor nie wiadomo czego sie spodziewac!tak jak piszesz najwazniejsze ze dupa cala a na pogode wplywu sie nie ma...za rok sobie odbijesz i bedziesz mial podwojna motywacje bo wiesz na co Cie stac!Ja w zeszlym roku ledwo co odratowalem a poszlo kilka set misek wylanych :( w tym sezonie ledwo co daly rade na spocie po przymrozkach a poznej pogoda przyfarcila i odpukac leci...Dobrze ze sie odezwales!pozdro i dasz czadu w nastepnym roku!!!
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,551
Buchów
3,802
Odznaki
10
Lipa straszna byku,ale zawsze lepiej stracić wszystko niż się wyj***ć. Takie smutne prawa outa, ale pewny jestem że kolejny projekt będzie tylko lepszy. Pozdro
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Wspólczuję i znam ten ból ale niema co się poddawać w następnym roku wystartujesz z nowymi doświadczeniami i rozplanujesz wszystko tak żeby nie popełnić ponownych błędów,najważniejsze że jest bez przypału ;)
pozdro
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Wielka szkoda no ale cuż taka jest natura brutalna tego roku :( też miałem sporo strat i komplikacji ciągle padało mało brakło i wszystko by pogniło naszczescie z 40 zostało 21 ;) Do nastepnego .
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Łączę się w bólu. Ten rok jest szczególny pod względem przeciwności względem outa. Poczynając od pandemi, poprzez przymrozki, susze, powodzie, nawałnice, przędziorki, inwazję nornic, sarny, dziki itd, itp... Człowiek zaczyna wątpić, czy cokolwiek zbierze. Będę niecierpliwie czekał na Twój kolejny projekt. Pozdro!
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
U mnie też trudny rok, do tego stopnia, że rozważam zakończenie kariery na out. Wystartowałem późno przez ***aną wodę na spocie, później miałem ze sprzętem w postaci fp, następnie plaga ślimaków i ***any bóbr. Kilkanaście roślin poszło się je**ć... Do tego *****e ćpuny z dronami i życie w stresie. Takie uroki outa, mam nadzieje do zobaczenia w kolejnej odsłonie. pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół