nasiona marihuany

Rizzo 2020 -------- 350+

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Witam wszystkich forumowiczów w kolejnym projekcie outdoorowym.

może na początek słów kilka o nasionach, co będzie rosło itp:
półauto
ok 40x purple maroc x amnesia ggs
ok 35x hindu kush x g13 ggs
ok 35x gg3x g13 x amnesia
sezonówki
około 20 sztuk z os od booma
około 10 sztuk od biogenetic (OS Quakemind)

automaty
120x white widow x amnesia ggs
100x white widow zielona masa
50x big bud zielona masa

na ten moment jest wysadzone 144 półauto/sezonówki oraz 120 af. zostało wysadzić 150 automatów które zacznę kiełkować już dziś. a więc tak na prawdę powinno być blisko 400 roślin. zobaczymy ile przetrwa do końca. ziaren pół auto trochę jeszcze mam więc prawdopodobnie będę dosadzać jeśli będą jakieś straty.
w tym miejscu dodam że sezonówki wysadzone bardziej dla zabawy. od tak zobaczyć co z tego wyjdzie. bo większośc pewnie nie dojdzie u mnie. wiem bo miałem pestki od booma kilka lat temu i nie zdołały dojść. za to palenie było na prawdę sztos więc z pewnością fajnie będzie przywrócić sobie wspomnienia.
a więc pół auto i zwykłe auto z nastawieniem na masę, sezony for fun :harvest:

spoty i ich przygotowanie

spotów na pół automaty jest 4. 2 x 20 sztuk, ok 30 sztuk oraz największy nieco ponad 40 sztuk. zdecydowana większość stanowisk to kopce. w tym roku dorobiłem trochę dołków na jednym ze spotów. na każdym z tych spotów mieszanka ziemii ogrodniczej torfu i perlitu. w niektórych miejscach dodany hydrożel z uwagi na to że poziom wód gruntowych jest tam na prawdę niski. co do nawozów to w zależności od spota na jasień dawany był obornik, na innych przygotowywanych wiosną azofoska. w części dołków dałem batguano. oczywiście standardowo dolomit wszędzie.
spoty na sezonówki są 3. ziemia spotowa wzbogacona azofoską/batguano i dolomitem
na automaty podobnie 3 spoty azofoska + dolomit

nawozy i nawożenie

asahi sl/ tytanit/ super thrive/ rhizotonic/ canna terra grow/ dolomit/ azofoska/ obornik bydlęcy/ bat guano/ siarczan magnezu/ canna terra flores/ pk13/14 / canna boost/ fruktovit jesienny oraz ewentualnie mocznik azotowy.
w tymi miejscu powiem że nawozy będą lecieć tylko dolistnie + granulaty. wyjątkiem są 2 spoty gdzie jest dość sucho w kopcach. tutaj będą podlania do momentu do kiedy będzie dostępna woda w okolicznych źródłach.


***************

ok skoro techniczne informacje już są to czas na zdjęcia. będą zdjęcia spotów wraz z małym opisem i jakieś tam roślinki.

tutaj posadzone 120 af od ggs. zobaczymy ile przetrwa:


część półauto i sezonów. wegowane w boxie około 17 dni



spot około 30 sztuk gg3x amnesia x g13. obornik z hydrożelem




tutaj bryła korzeniowa. więszkość roślin była dużo bardziej rozwinięta:

tutaj spot na 15 sezonówek od booma i quakeminda. bat guano + dolomit. ziemia spotowa




największy i chyba najlepszy spot. tutaj zawsze największe krzaki rosną. ponad 40 sztuk (kopce i dołki).




mały spocik na 7 sztuk od booma.




teraz spot 20 sztuk. tutaj raczej nie będzie zbyt wielkich roślin. troszkę mało światła . duży problem z plechą na jesieni. rosną hkx g13




spot w trzcinie na 20 kopców po około 100 litrów mieszanki mojej. dużo słońca i ziemi. powinny być na prawdę duże krzaki. spot nieużywany kilka lat. nie da rady uchwycić całego na zdj




oraz bonusik na którymś ze spotów:


planty po przesadzeniu dostały oprysk z asahi sl/ super thrive/ tytanit / siarczan magnezu/ florovit

ok a więc na dzisiaj to tyle. wydaję mi się ze wszystko co istotne napisałem. w razie czego edytuję post jeśli coś sobie jeszcze przypomnę. następny up za około 2 tygodnie. wtedy planuję pierwsze odwiedziny spotów. zdjęć kilku miejscówek jeszcze tu nie umieściłem. będą następnym razem.

pozdro:odlot:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Rizzo jak zwykle z grubej rury 8). Pięknie Panie, pięknie. Będzie na co popatrzeć, dlatego zasiadam, trzymam kciuki i kibicuję. Z fartem do końca!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Kolejny profesjonalny zawodnik rusza w teren także będzie na co popatrzeć.Będę zaglądał i jedynie co mogę teraz napisać to obfitych zbiorów a myślę ze takowe i tak będą patrząc na ilość i oczywiście powodzenia bez przypału i złodzieji.Pozdrwawiam i powodzenia życzę:tiphat:
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Ogrom pracy jaki cię czeka mnie by przeraził , szacunek za ilość i poświęcenie czasu na przygotowanie i obsługę , czekam na zdjęcia tych panien w pełnej krasie , może to być widok zapierający dech , życzę udanego outu , niech wszystko ci przypasi no i z fartem .
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Oooo kurcze ale ilość będzie grubo widzę :) będe zaglądać , fajne odmianki ;) Powodzonka
 

Flowers

Active member
Rejestracja
Lut 18, 2013
Postów
31
Buchów
0
Ja również się dosiądę, żeby obejrzeć ten spektakl, bo wiem, że firma nie zawodzi :D powodzenia Panie, oby jak najmniej nieprzewidzianych sytuacji i oczywiście dużo słoneczka :)
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Jak coś zatrudnię się oczywiście na uczciwych zasadach do trimowania. Z fartem i cierpliwości przy obrabianiu tego wszystkiego he he
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Ja nie wiem jak wy ogarniacie takie ilości hehe. Zabezpieczasz się jakimiś fotopułapkami? Czy masz spoty których jesteś pewny na 100%? Powodzenia do końca!
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Rizzo czy ten pestki były dostępne w sklepach czy bezpośrednio od grzesia dorawałes jakies testowe ? Bo nie przypominam sobie żeby grzesiu wypuszczał do seryjnej produkcji lub cokolwiek wspominał ? purple maroc x amnesia ggs
hindu kush x g13 ggs , gg3x g13 x amnesia ? :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
A zapasowych murzynów masz?No bo taka ilość,że sam to raczej nie podołasz...pięknie k pięknie.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Rizzo czy ten pestki były dostępne w sklepach czy bezpośrednio od grzesia dorawałes jakies testowe ? Bo nie przypominam sobie żeby grzesiu wypuszczał do seryjnej produkcji lub cokolwiek wspominał ? purple maroc x amnesia ggs
hindu kush x g13 ggs , gg3x g13 x amnesia ? :)

gg3x amnesia x g13 były na f2seeds
EF91BA7F-C36D-424B-942C-8BEE27AF83F6.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Poszedł przez szosy. Ściagam czapke z wrażenia. :tiphat: Kto to wszystko obierze hehe Powodzenia.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Masz chłopie pie****niecie, podziwiam i od razu jak Dyzma zastanawiam się czy to wszystko sam ogarniasz czy współpracujesz z kimś, ogrom pracy który mam nadzieje przełoży się na mega wynik na jesień, szacunek i powodzenia
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Też nie jestem w stanie sobie wyobrazić opieki nad taką ilością roślin w pojedynkę. To samo z trymowaniem. Tak czy inaczej, to będzie dla mnie jedna z ciekawszych FR na forum. Trzymam kciuki i będę śledził Twoje poczynania.

Powodzenia!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół