nasiona marihuany

[0.12 m2][18W LED][AF] Afgan x OG

Wyszukiwarka Forumowa:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Dawaj fotki bez purpury, bo nie widać w jakiej jest kondycji. :)
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzień 12
Temperatura/Wilgotność: 22/58
displayimage.php
[/url][/IMG]​
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzień 16

Temperatura/Wilgotność: 22.3/64

Nowe oświetlenie łącznie 56W

displayimage.php
[/url][/IMG]

Kolejne podlewanie już z nawozami w dawce minimalnej czyli pół ml

displayimage.php
[/url][/IMG]

Krzaczek aktualnie

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzień 20

Temperatura/Wilgotność: 23,5/58

W dniu 17 wjechało LST z lekkim fryzjerem.Krzaczek został podlany 150ml roztworu 0.5ml/1L.Jak widać końcówki liści głównego szczytu lekko pożółkły.Wygląda na to że minimalna dawka okazała się trochę za mocna.Kolejne podlewanie tylko wodą bez koksu.

displayimage.php
[/url][/IMG]​
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Nie za szybko ten fryzjer? Nie stresuj maluszka :)
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Musiałem doświetlić topy :) wygląda na to że krzaczek nawet nie odczuł odciętego liścia.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Gdzie Ty widzisz topy?

W tym etapie liście są najpotrzebniejsze roślinie, przecież to w nich zachodzi fotosynteza. Ty absolutnie nie masz tam gęsto. Masz ziemie przy której w zasadzie na weg powinno się lać samą wodę...już masz oznaki przenawożenia.

I nie myśl że na Ciebie najeżdżam, ja też kiedyś zaczynałem, jak każdy...
Dam Ci myślę że 2 bardzo cenne rady,
lepiej jest mieć lekki niedobór niż przenawożenie, na niedobór szybko zareagujesz dodając nawóz a przenoważenia nie cofniesz.
Nie ucinaj zdrowych liści, jesli roślina zdecyduje że jest niepotrzebny to go sama odrzuci - nie mowie tu o fryzjerze na indukcji lub jak roslina jest bardzo gesta i trzeba uciac 1 czy 2 liscie. Jak już tak bardzo chcesz "doświetlić" to co zasłania liść to go po prostu odegnij i czyms przymocuj.

Ja u siebie nawóz na weg dałem 2 razy w dawce 1ml/l - po fakcie stwierdzam ze moglem nie dawać nic bo mam dobre podloze, roslina nie ma ani jednego liscia z niedoborem.
a i jeszcze jedno , nie ma ona za sucho? pozdro ;)
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Może nie topy ale pędy,pąki czy jak to nazwać w przypadku MJ.Faktycznie przesadziłem z nawozem ale przez najbliższy czas będzie lana woda.Roślinka nie będzie gęsta z racji krzyrzówki Ruderalis.Miałem kilka w szklarni i wiem że mogą wytrzymać na prawdę wiele.Bez LST efekt końcowy jest niewielki.Krzaczek był podlany po zrobieniu foto.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Musiałem doświetlić topy :) wygląda na to że krzaczek nawet nie odczuł odciętego liścia.
W tym wieku roslinki nic za bardzo nie zasłania jej szczytów, a większe liście można poodginac żeby robiły swoją robotę, czyli dawały roślinie energię do rośniecia.
Patrz co u mnie się dzieje. A nic jeszcze nie odcinalam. Z resztą zapraszam do mojej fotorelacji, mamy bardzo podobny sprzęt.
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzień 24

Temperatura/Wilgotność: 59/24

displayimage.php
[/url][/IMG]

Dziękuję wszystkim za uwagi,bo każda jest cenna.Jest to cross (Afghan x OG Kush) x Cannadian Ruderalis więc krzak będzie miał pokrój Ruderalis.Wielkościowo odmiana nie jest też duża ~40cm.Moim zamiarem jest wypełnienie maksymalnie powierzchni donicy do 40 dnia przez intensywne LST.Przez kolejne 30 dni dam jej spokój i czas na dokończenie.Uprawa nie ma na celu wyhodowania reklamówki z Biedronki palenia a raczej jest formą eksperymentu i przypomnienia sobie tego co robiłem 15 lat temu w szklarni.Będę w pełni zadowolony jeśli plon osiągnę w okolicach 15g.​
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzień 29

Temperatura/Wilgotność: 61/24

Krzaczek trochę się powiększył i kwitnie,pojawił się problem.Mianowicie coś co określałem jako przedawkowanie nawozu zaczyna wyglądać jak deficyt Potasu.Bardzo proszę o potwierdzenie moich przypuszczeń :oczy:

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]​
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dzień 43​

Temperatura/Wilgotność: 65/24

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Bliżej niż dalej...Topy puchną i oblewają się żywicą mimo niedoboru.Bardzo ciekawy zapach pomarańczy.​
 

Posłuszny

Member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
24
Buchów
0
23 cm więc bestią nie jest,myślę że gdybym nie męczył go lst spokojnie osiągnie 40cm.Odmiana naprawdę do bardzo małych przestrzeni ale produktywna.Kolejna uprawa raczej z krzakiem o docelowym wzroście 1m+ i lst.

displayimage.php
[/url][/IMG]​
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Co tam, ile wyszło?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół