nasiona marihuany

Siewka spisana na starty ?

Wyszukiwarka Forumowa:

DarthNihilus

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2020
Postów
53
Buchów
147
Odznaki
1
Witam.
Właśnie zaczynam zabawę z hodowlą. Kiedyś już się w to bawiłem ze znajomym ale współpraca nie wyszła na dobre.
Mam problem, otóż wykiełkowałem swoje pierwsze nasionko. Roślina się przebiła i wyglądała w miarę ok.
Dzisiaj jest jej 3 dzień i niestety roślinka oklapła, łodyżka i spód jednego z listków jest lekko ciemny, trochę jakby gniła, mimo, że przez cały okres zraszałem ją lekko, łącznie zużyłem max 100ml wody, wliczając zraszania jeszcze samego nasionka. Woda z dzbanka z filtrem, coś ala brita, ziemia uniwersalna pH 6.5.
Roślinka docelowo ma iść na outdoor jednak narazie inkubuję ją pod zwykłą lampą z żarówka LED 800lm, barwa 6500K.



IMG_20200522_152210098.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
P

PolnaMiedza

Guest
Możliwe że przesłałeś ją nawet ilością 100 ml. Jeśli masz świeżą ziemię z worka, to wilgoć w niej zawarta starczy na dwa pierwsze dni.
 

DarthNihilus

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2020
Postów
53
Buchów
147
Odznaki
1
Poszperałem trochę na forum i już wiem, że prawdopodobnie za dużo wody to jedno, ale podstawowy błąd to było ubicie ziemi w doniczce. Mokra i mocno ubita ziemia zachowała się jak skała, zero korzenia praktycznie. Teraz już nic nie będę ubijał, zaopatrzyłem się też w perlit. Nasionka w drodze, mam nadzieję, że tym razem się uda.
Temat do zamknięcia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół