nasiona marihuany

[5xnoname][0.2m2]LED400W][pierwsza uprawa]

Wyszukiwarka Forumowa:

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Ja zacząłem lst jak miała 4 piętra w tym 3 całkiem rozwinięte ale jak bym drugi raz teraz się miał za to zabrać, to lst zrobiłbym trochę później bo po prostu wygodniej jest to lst robić przy dłuższej łodydze.

---------- Post Zaktualizowany 13:45 ---------- Data pierwszego postu 13:26 ----------

I tak wgl polecam ci zmienić fotoperoid na 18/6 bo to 24/0 to lipa moim zdaniem bo roślina czasem powinna odpocząć, poza tym nie ma potrzeby tyle świecić i to tylko zbędny prąd, tą butelkę która ma produkować co2 też bym wyrzucił bo nie zmieni to nic raczej a dodatkowe niepotrzebne graty do ogarniania, co2 możesz puszczać przy profesjonalnej hodowli po podniesieniu temperatury w boksie a jak teraz bawisz się pierwszy raz to to po prostu kolejna rzecz którą się niepotrzebnie przejmujesz. Ogólnie polecam kupić nasionka mimo że nie masz pewności że się uda bo po co trzymać niewiadome 5 roślin z których może nawet nic nie wyjść a problemy można mieć Za nie takie same jak za te z nasion sklepowych, więc kup nasionka i zacznij od nowa bo jesteś dopiero na początku więc wiele nie stracisz a jeśli hodowla zakończy się sukcesem to napewno rośliny będą lepsze niż te z randomowych pakietowych nasion :D widzę że budżetową hodowle chcesz poprowadzić i jest to możliwe ale nie na wszystkim można zaoszczędzić.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja tam preflowerow nie widze
 

kolaboracya

Member
Rejestracja
Maj 20, 2020
Postów
12
Buchów
0
To w sumie dobrze, trochę za małe są.


BTW, wykiełkował mi dziś Sweet Skunk af i poszedł do ziemi, czekam jeszcze na Royal Bluematic
Są z RQS
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół