nasiona marihuany

Młode automaty out

Wyszukiwarka Forumowa:

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
Siema, mam 3 automaty - Auto Big Critical, Mazar i Ak 47. Wystawilem je 3 dni temu juz na out, z prowizorycznym foliakiem z butelek. Automaty mają ok 10 dni, max 12. Sądziłem, że przez te 2-3 dni zrobią jakikolwiek większy postęp a jest tak samo jakbym trzymał w domu w cieplym miejscu. Wiem, że to brzmi głupio co zrobiłem, bo powinienem je trzymać przez te 2 tygodnie na parapecie, ale stwierdzilem, ze jak przeżyły ok 0 stopni w nocy i żyją to niech tam zostaną. To mój drugi out ale już nie do konca wiem czy przy 10 dniach nie powinny mieć już większych liści? Potem dorzuce fotke jakiegoś automata, bo one nie różnią się między sobą, ew. różnica to może pół centymentra w wysokości. Czy spowolni to wzrost, nic im się takiego nie stanie?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
Automaty najlepiej sadzic początkiem czerwca, teraz pogoda jest chu**wa w nocy bardzo niskie temperatury dlatego wolno się rozwijają, bryłę korzeniową miały już rozwinięta jak przesadzales na out?
 

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
nie przesadzalem, są w kubeczkach dalej. Chcialem po prostu, zeby mialy wiecej swiatla i sądziłem, że w butelkach przeżyją. Jak na razie jest ok to trzymam tam. Czyli spowolniony wzrost na razie, rozumiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół