nasiona marihuany

Młoda dziewczyna

Wyszukiwarka Forumowa:

grvpflp

New member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
4
Buchów
0
Cześć, mam problem z młodą roślinką. Dziewczyna zaczęła wyciągać się w górę a listki jakby stoją w miejscu. Są tylko dwa małe które były od początku kiełkowania i dwa nowe rosnące prostopadle do nich. Ma już 10 dni i nie wiem czy po takim okresie nie powinna być już bardziej rozwinięta? Czy coś robię nie tak? Dodam że jestem początkujący i z góry dziękuję za pomoc
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
10 dni to nic
jak masz pod lampą to obniż jak parapet to zawsze koszykarki wychodzą wiem po sobie
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Parapety są najgorszą opcja- niestety. Chyba, że dom obraca się za słońcem :mar: dobrze było by zrobić jakiegoś mini boxa przed outem. Wrzucaj zawsze zdjęcie, łatwiej stwierdzić o co kaman ;)
 

grvpflp

New member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
4
Buchów
0
A czy sama lampa z np żarówką sodową ma jakiś sens czy nic nie da? Jestem zielony jeśli chodzi o boxy
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Zestaw: żarówka, odbłyśnik, zasilacz do hps styknie, albo innego typu żarówki np clf/led. Ale jeśli nie włożysz tego do szafy/szafki/pudła to cały pokój będzie świecił.. Jak już włożysz do szafy to musisz mieć tam świeże powietrze, wtedy jakiś system wentylacji trzeba.... I takim sposobem masz box... Musisz poczytać na tym forum jest wszystko, nawet wyszukiwarka;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół