nasiona marihuany

Starter

Wyszukiwarka Forumowa:

JezusQn

Member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
17
Buchów
0
Siema, potrzebuje jakiegoś niezłego zestawu do auto na 4 panienki. Splukalem się na całą reszte, dużo kasy nie zostało tak żeby starczyło na ten 1 cykl. Nie mam kompletnie nic jeszcze. Potrzebuje ziemię najlepiej żeby na cały weg starczyło. I do tego coś na flo. Co będzie jeszcze potrzebne nie wiem zdam się na waszą wiedze. Oświetlenie led. Doniczki Airpot są konieczne? Sporo kosztują i wolałbym je kupić na przyszły raz. Jutro mi dojdzie Miernik pH więc będę wiedział czy muszę podbijać czy zbijać kwasowosc.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,255
Buchów
5,165
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

delete - pisałem od pały nie na temat rotfl. Ale ja tak mam :oczy: : pora na tabletki. SRY
 
Ostatnia edycja:

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
7
Przyzwoita ziemia uniwersalna wymieszana 3:1 z perlitem, nawożona jakimis nawozami z marketu. Lub gdy dokupisz konduktometr to czarne wiadro z deklem, pompka akwarystyczna i DWC. Czego chcesz?
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Doniczki Airpot są konieczne? Sporo kosztują i wolałbym je kupić na przyszły raz. .

Właśnie, są konieczne czy nie? :odlot: Bo nie mam, a mi jakoś rośnie.. czy mam się martwić? Pewnie [MENTION=90095]sub23[/MENTION] nam powie, on dużo wie :D

Ziemię Light-Mixa jakiegoś pod Ledy. Nawozy to zależy ile chcesz wydać, musisz wybrać czy organiczne czy mineralne i na coś się zdecydować. Wybór jest duży , zobacz w fotorelacjach zestawy na czym ludzie lecą. Dobrze że pH metr będziesz miał, zostanie tylko wybór donic
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,255
Buchów
5,165
i just want something i can never have

ALTARE napisał:
nam powie, on dużo wie :D

Ja już tu się wypowiadałem ;) Skasowałem wypowiedź. Proponowałem coś co bardzo źle nieprofesjonalnie wyglądało. Od początku do samego końca.
 

doktorrafal

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2020
Postów
116
Buchów
0
airpoty nic nie daja wystarcza donice 6.5l ziemie polecam plagron royal mix a najlepiej kokos i ghe odzywki lampa led najtansza mars hydro
 

tony87

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
47
Buchów
0
Siema, potrzebuje jakiegoś niezłego zestawu do auto na 4 panienki. Splukalem się na całą reszte, dużo kasy nie zostało tak żeby starczyło na ten 1 cykl. Nie mam kompletnie nic jeszcze. Potrzebuje ziemię najlepiej żeby na cały weg starczyło. I do tego coś na flo. Co będzie jeszcze potrzebne nie wiem zdam się na waszą wiedze. Oświetlenie led. Doniczki Airpot są konieczne? Sporo kosztują i wolałbym je kupić na przyszły raz. Jutro mi dojdzie Miernik pH więc będę wiedział czy muszę podbijać czy zbijać kwasowosc.

Ja zwykle doniczki powiercilem, po 6 dziur z każdej strony i są airpot ? tylko jakbyś wiercil to delikatnie nie przyciskac za mocno wiertarki bo pękają. Miernik EC jeszcze by się przydał... zamiast drogiego ok 300 zl typowo miernika EC możesz kupić miernik Tds . To jest to samo tylko pokazuje w ppm.... 500ppm to 1 EC . Ceny na allegro od 30zl, ziemie używam growmix Plagron, keramzyt i perlit 3:2:1
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół