nasiona marihuany

Lst i sc, wcześnie czy za późno?

Wyszukiwarka Forumowa:

iPlayBoy

Member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
7
Buchów
0
Witam, mam pierwsze swoje krzaczki. Są to afy outdoor i mają lekko ponad 20 dni. I nie wiem czy powinienem już zaczynać sc albo lst, i czy można te metody stosować jednocześnie. Jeśli tak to czy mogę złamać lodyge przy samym dole i potem tylko boczne partie po naciągać?



I jeszcze jedno czy te male listki przy pierwszej warstwie oznaczają że roślina zaczyna kwitnąć czy poprostu buduje następne odrosty/partie liści? I po ilu dniach afy przechodzą w kwitnienie +/- bo zależy od rodzaju chyba.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Tam rosną odrosty a nie kwiaty
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
AF'ow generalnie sie nie trenuje, dlatego ze kazdy trening zamula na kilka dni rosline - AFy maja z gory 'zaprogramowana' dlugosc zycia, wiec odbierasz im czas na regeneracje. Na otudoor tym bardziej, raczej pozwala sie plantom rosnac natualnie, trening w tym wypadku nie da ci zbyt duzych benefitow, a jedynie bedziesz spowalnial wzrost tych AFow.

To co Ci wyrasta miedzy glowna lodyga a lodygami lisci, to nowe szczyty, w podlinkowanym watku masz objasnione po co sie trenuje i co sie robi z takimi szczytami:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145414-Viparspectra-450W-%28pob%C3%B3r-220%29-60x60x120-%280-36m2%29-dos-si-dos-33-x3&p=1822390&viewfull=1#post1822390
 

iPlayBoy

Member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
7
Buchów
0
ku**a, ja to już nie wiem. Czytam na jednej strony że sc nadaje się do afów tak samo lat. Teraz czytam że się nie opłaca bo zamuli roślinkę. A jeśli bym faktycznie zrobił to lst i sc i by zamuliło to roślinkę np. W sumie z 10 dni to nie mógłbym w końcowej fazie Kwitnienia te 10 dni jeszcze przetrzymać czy to nie wypali na af bo mają określony czas kiedy rosną.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Trenuj nie słuchaj bredni, lst wywołuje minimalny stres nic im nie będzie, często robiłem i było bardzo dobrze dużo odrostów, nawet ucinałem szczyty. Oprysk z asahi i rosły jak trzeba
 

iPlayBoy

Member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
7
Buchów
0
A powiedz mi czy robić już lst czy za wcześnie. I czy mogę zrobić sc vo hst bez tego oprysku, bo nie chce za bardzo żadnej chemii na roślince, jedyne pestycydy będę stosował jeśli coś zaatakuje moje roślinki i oczywiście nawozy. Staram się kupować naturalnego pochodzenia i dostarczać odpowiednie składniki.
 
U

Usunięty 66767

Guest
A powiedz mi czy robić już lst czy za wcześnie
Tak możesz już zacząć robić lst i jedynie czego nie ma sensu na automatach to topping a reszta moim zdaniem obowiązkowo.Pozdro:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół