nasiona marihuany

Czy idzie dobrze ? Nic jej nie dolega ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Naczos

Member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
8
Buchów
0
Witam, jestem początkującym i ostatnio zasadzilem auto easy sative, ma ona okolo 2,5 tyg, martwia mnie takie male przebarwienia w postaci bialych kresek na lisciach. i teraz pytanie Kiedy moge dodawać nawozu ? Czy na 2,5 tyg to nie jest za mała ?

normal_winorosle.jpg
[/url]

---------- Post Zaktualizowany 21:25 ---------- Data pierwszego postu 21:15 ----------

 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Pod jakim światłem ją trzymasz ?
Bardzo Ci się wyciągła, jeśli masz możliwość obsyp ją ziemią do tych małych okrągłych listków, łodyga do listków zakopana w ziemi wypuści korzenie :)

Jaką masz ziemie ?
 

Naczos

Member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
8
Buchów
0
Wiem wlasnie ze mi sie wyciagła bo za pozno dalem ja do swiatla, jesli chodzi o swiatlo wystawiam ja na dwor gdy jest slonce, ziemi uzywam uniwersalnej kwiatowej. Co do obsypania ziemia dookola, mialem juz to w planach.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Nic jej nie będzie, u mnie na pierwszych i czasami drugich listkach tych ząbkowanych zawsze coś wyskakuje a później rośnie zdrowo, więc obserwuj.

Dobrze by było gdybyś ją doświetlał czymś gdy słońca nie ma.

Jeśli chodzi o nawożenie, ja bym jeszcze odczekał 1-2 tyg lub naprawdę coś bardzo delikatnego np. biohumus (zalezy ile NPK ma Twoja ziemia), no i oby nie przesadzić z podlewaniem :)

Powodzenia :)
 

Naczos

Member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
8
Buchów
0
Dzięki za radę, ale ona nie jest za mala jak na prawię 3 tyt ? Mam ziomka co zaczelismy w tym samym czasie i mozna powiedziec ze jest 5 razy większa od mojej. Od czego to zależy ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
temperatura i ilość światła głównie.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Stary coś jest nei tak rosliny prawie 3 tygodniowie sa bardzo mocno zielone rozrosniete i geste :) Yo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół