nasiona marihuany

Proba o ocene i pomoc w wyborze oświetlenia

Wyszukiwarka Forumowa:

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Siema zacząłem właśnie 2 tygodnie temu nowy projekt. 12 roślinek (gelatto g41 z barneysfarm),4xhps 400w/600w namiot 2mx2mx2m ,na wlocie black orchid 6cali 520m3/h na wylocie td silent 8 cali 900m3/h klosze chłodzone powietrzem osobna wentylacja nie idzie przez filter,doniczki 14l,ziemia Canna Coco Natural Coir wymieszałem z perlitem 80/20,odżywki cały set od emerald harvest.Teraz po ładnym wstępie zaczynają się schodki ponieważ roślinki zaczynają rosnąć będę musiał niedługo je szerzej porozstawiać i wydaję mi się ze te klosze nie dadzą rady oświetlić całego namiotu.Wiem że zwykłe wingsy lepiej odbijają światło ale ja na tych chłodzonych mam 27stopni w namiocie przy 4x400w co to by było bez chłodzenia 45?moje pytanie jak żyć ? robił ktoś tu 4x600w w namiocie 2mx2m i może coś doradzić w sprawie temperatury?Lampki trzymam 40cm od roślinek ale dzisiaj obniżam na 30cm a może i 25cm temperatura z lampy jest bardzo niska więc nie zaszkodzi to a powinno pomóc tak przynajmniej wyczytałem. Podobno te klosze z szyba tracą ok 40 procent mocy tak czytałem na różnych forach,a tego raczej bym nie chciał proszę o jakąś pomoc jak to ogarnąć. pzdr i z fartem. wrzucam fotki : . .
displayimage.php
[/url][/IMG]








 
Ostatnia edycja:

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
pomocy ?podpowie ktos czy zmieniac na wingsy czy te klosze chlodzone dadza rade. a jesli zmieniac na wingsy to jak opanowac temperature na takiej powierzchni?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
kup wingi i zainwestuj w jakis klimatyzator, robiłem 4x600 na 240x240 ale zaczynałem w lutym a nie w maju :bal:
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
szukalem jakiegos ale same wielkie bydlaki mi wyskakuja. polecil bys cos prosze? jak reszta wszystko ok jest ustawione?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół