nasiona marihuany

Proszę o pomoc mój pierwszy outdoor na spocie mam kilka pomidorówi cos z nimi tak

Wyszukiwarka Forumowa:

Tajny955

Member
Rejestracja
Maj 19, 2020
Postów
14
Buchów
0
Siemka,Proszę o pomoc pomidorki rosną od 15 kwietnia na plantach mają 15-20cm i zauważyłem coś niepokojącego wiec liście od jakiegoś czasu zaczęły się kurczyć zawijać na brzegach i zauważyłem żółc na brzegach liści proszę o pomoc by tego nie spier... bo dopiero początek sezonu ;/ Pozdrawiam 5

---------- Post Zaktualizowany 22:11 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------

zapodałem azotfoskę na start i podlewam biohumusem raz na 1,5-2tyg
 

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
Spalenie nawozami raczej można wykluczyć, chyba, że podajesz strasznie dużą dawkę. Raczej jest to albo przelanie - mają za mokro lub wręcz przeciwnie - mają za sucho, musisz sam ocenić. Azofoska ma dużo Potasu, ale skoro napisales, ze sa od 15 kwietnia na spocie i dawałeś ją na start to to też trzeba wykluczyć. Moje przypuszczenia są takie jak powyżej, przeczytaj też opinie innych i zrób co wg Ciebie słuszne. Z fartem :)
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
azofoska to nawóz azotowy nie potasowy, ja obstawiam ph , jeśli nie sprawdzałeś to sprawdz jakie masz, bo przy złym ph może nie pobierać wapna i magnezu a wtedy liście są mniejsze,mogą być pomarszczone, i usychają.
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Azofoska to nawóz długo rozkladajacy się, dodatkowo co tydzień lejesz biohumus... Może są przenawozone
 

Tajny955

Member
Rejestracja
Maj 19, 2020
Postów
14
Buchów
0
za dużo azotu raczej odpada przelanie tak samo ph nie mam jak sprawdzić ale powinno być okej bo ogólnie rosną no ale cos jest z nimi nie tak, przejdę się wieczorkiem na spoty i zobacze co jest 5... jest możliwość wysłania tu foto pomidorka ??? to coś podeśle po powrocie 5
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Na górze masz galerię. Tam to wrzucasz, kopiujesz link i wklejasz w posta
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Na moje skromne amatorskie oko wyglądają wporzo na tych zdjęciach. Nie ma się czym martwić za bardzo jak na razie. I na moje amatorskie oko... Coś Ci opie****a te liście. Albo te czarne czy brązowe sk***ysyny albo przędziorek czy jakie inne chujstwo. Na ślimaki polecam ślimakol.
 

Tajny955

Member
Rejestracja
Maj 19, 2020
Postów
14
Buchów
0
zobaczymy... Najbardziej martwią te liście mam nadzieję ze aż tak żle to nie wpłynie na całe życie pomidorka heh może ktoś sie jeszcze udzieli na temat co jest 5 z góry dzięki Pozdro ;) :uff:
 

ciaagent

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2020
Postów
40
Buchów
0
Na moje skromne amatorskie oko wyglądają wporzo na tych zdjęciach. Nie ma się czym martwić za bardzo jak na razie. I na moje amatorskie oko... Coś Ci opie****a te liście. Albo te czarne czy brązowe sk***ysyny albo przędziorek czy jakie inne chujstwo. Na ślimaki polecam ślimakol.

na 90% slimaki i to raczej te male sk***syny, zawsze na wizycie sprawdzaj szczegolnie od spodu czy nic po plantach nie lazi
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Jest szybki paten na ślimaki, z wykorzystaniem butelek PET, na ten etap byłoby ok..
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Jest szybki paten na ślimaki, z wykorzystaniem butelek PET, na ten etap byłoby ok..
Oby cię ten super patent z petami nie zmylił. Nie masz pojęcia jakie te sk***ysyny są mądre. Miałem 2 lata temu że mi opie****ał rośliny a śladu nie było że grasują. Ale jak rozsypałem ślimakol to byłem w szoku ile tych gnojków tam było. W koło spota w promieniu półtora metra śluz po rozpuszczających się ślimakach. A smród nieziemski. Prawie się porzygałem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół