nasiona marihuany

Smart klimatyzator za 50 funa ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Siemanko,
Czy korzystał juz ktos z takiego wynalazku? Moze gdzies na tutejszych forach wam sie rzuciło w oczy to jakie opinie? Co myslicie? jesli to obniza temp o 5 stopni to dla mnie super, ale wolalbym sie dowiedziec czegos wiecej
pozdroweczki
myjcie nogi czy cokolwiek ;)
Screenshot_2020-05-19_Powerful_Cooling_Portable_Ac_NexFan_RPG_Light_Cooler_Cooling_Humidification_Purify_Room_Aaromatherapy5B___5D.png

Screenshot_2020-05-19_Powerful_Cooling_Portable_Ac_NexFan_RPG_Light_Cooler_Cooling_Humidification_Purify_Room_Aaromatherapy5B___5D28129.png
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Widziałem coś takiego ale w przemysłowych rozmiarach heh. Na weg na pewno spoko, na flo nie bardzo bo to nawilża powietrze.
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
z tego co doczytalem to ma dwa tryby nawilzajacy i na sucho ;) wiec moze byc calkiem przydatny do mniejszego namiotu. Lato idzie a to zawsze trudny czas dla indoorowcow ;) chyba zaryzykuje, przetestuje i dam znac co i jak
powstrzymuje mnie fakt,ze to ze stronki indiegogo, ktora ma 92% negatywnych opinii na trustpilotcie
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie potrafię rozkminić w jaki sposób by to miało działać na sucho. Na obrazku widać że odparowuje wodę i to ona schładza powietrze.
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
jeszcze ma usuwac zapaszki i lampa uv ma zabijac grzbki zarazki i takie tam. wyglada na idealny kombajn do malych operacji ;) ale w praktyce roznie bywa
Screenshot_2020-05-20_NexFan_Ultra_Portable_AC_with_Powerful_Cooling.png
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z tego co tu pisze wychodzi że mam racje, bez włączonego nawilżania to tylko dmucha powietrzem.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
siemka nie dziala to , kiedys byly takie na lod i dziala to doslownie w boxie pare minut ,a wykorzystuje zasade ze woda jest chlodniejsza od powietrza o 5 stopni i schladza to woda ktora zachwilke i tak zlapie temperature powietrza boxie szkoda kasy, nie ma cudow ze cos za 50 fula schodzi powietrze klimatyzacja musi byc nic innego nie pomoze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół