nasiona marihuany

Jakie pestki

Wyszukiwarka Forumowa:

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
To Ty chyba wysoki cen nie widziałeś :)

Te banki omiń - DNA, Reserva Privada, Delicious Seeds


Podajesz średnich producentow a jednych z lepszych negujesz. Miałeś coś od nich czy tylko tak gadasz. Ja miałem większosć producentów i te w porównaniu do tych co podałeś to niebo a ziemia.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Miałem i nadal chyba mam 10-20 I wiem że ich nigdy nie posieje. Masz prawo do własnego zdania .
 

JezusQn

Member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
17
Buchów
0
Chciałem auto że względu na mniejszy rozmiar. Mam boxa 160. Zasilacz od lampy wyjmę za namiot to mogę lampę na suficie powiesić praktycznie. Więc fajnie jakby panienki drobne były tak do metra. Jak się nauczę trenować i ogólnie ogarniać przestrzeń w moim boxie to wezmę normalna.
Wepster co się stało że żałujesz? Nie wyszły ci czy kiepski susz co chyba jedno idzie za drugim.
To jaki producent i który sklep internetowy ale tak żeby mnie pestki nie zjadły max 40zl/szt. Chyba w tej cenie znajdę coś sensownego i w miarę mocnego.

---------- Post Zaktualizowany 16:32 ---------- Data pierwszego postu 15:31 ----------

A co powiecie na Mazara od DT? czytam że 19?.5 THC to spoko. Daje plon XXL też na plus. A najważniejsze że polecają dla takich świeżaków jak ja. Też nie wiem czy 4 panie jednakowe czy zrobić sobie mix. Co będzie łatwiej ogarnąć?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
A wiesz czego chcesz? Miała być kompaktowa a wjeżdżasz z Mazarem XL i jak Ci się wydaje z czego bierze się ten wielki plon? i wcale Cię nie dziwi że takie monstery są polecane dla świeżaków, nie wierz w nic co piszą zwłaszcza w opisy sklepów.
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Część nie wyszła, część nawet kiełka nie puściła nawet po ściśnięciu skorupki, 3 niepełnosprytne, strasznie nie równo kwitną, powinny wszystkie razem a mam tak, że połowa kwitnie, 1/4 zaczyna kwitnąć i 1/4 sie dopiero zabiera. No i malutkie, przyzwyczajony jestem do planów min 1,5m :p (box 2.88m2, 2,5m wysokości) a tutaj z LST mi porosło na 45cm pewnie jeszcze te 5-10cm zyskają. No i plon będzie mniejszy niż zawsze.

Jedną z pierwszych odmian jakie miałem na indorze był OG Kush z dinafemu. Polecam bardzo. OG Kush czesze lepiej niż grzebień :p Ze sklepów polecam Ganjafarmer, zawsze z niego korzystam.
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Indica jakaś do tego trening fim/toping i LST i regulujesz jej wysokość. Ważne żeby weg nie za długi i pomieścisz każdą
 

JezusQn

Member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
17
Buchów
0
Szukam właśnie OG kush od Dinafem. Jest wersja auto tego czy ogólnie lepiej normalna? Nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie bardziej do automatów że względu na mniejszy rozmiar. Nie uda mi się trening i nie ogarne tego i będzie przypal. Przecież nie utne topów jak zaczną lamp sięgać.
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Ogarniesz ogarniesz to prosta sprawa a jak spie****isz to da sie wszystko naprawic w przeciwienstwie do automata.. Bierz śmiało dinafem.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Szukam właśnie OG kush od Dinafem. Jest wersja auto tego czy ogólnie lepiej normalna? Nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie bardziej do automatów że względu na mniejszy rozmiar. Nie uda mi się trening i nie ogarne tego i będzie przypal. Przecież nie utne topów jak zaczną lamp sięgać.

Zrobisz wujka bena, supercropping na zakładkę i pomieścisz wszystkie strainy jakie tylko chcesz.
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
64
tak jak koledzy mowia
zrobisz im dobry trening i wszystko do ogarniecia
Moim zdaniem OG Kush od Dinafem wybitny nie jest, za duzo w nim "dodatkow" od breedera, co sprawia, ze brakuje w nim tego co w OG najlepsze
Aczkolwiek Dinafem jak najabardziej polecam, rosliny w wiekszosi bardzo stabilne i jednorodne, swietny stosunek ceny do jakosci
 

JezusQn

Member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
17
Buchów
0
To ile roślinek polecacie na 80x80 i w jakich doniczkach. Myślałem nad 15l Airpot ale drogie to jak nw. No i muszę jakieś oświetlenie dokupić bo ten marsik będzie mało.
 

JezusQn

Member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
17
Buchów
0
Ja się boję 4 wrzucić a tu 9 xD
To zostanę przy 4 spróbuje zrobić sog ładnie po całym boxie rozproszyc panienki. Macie jakiś fajny artykuł o sog'u? Przeczytałem cała nasza wiki i szukam czegoś jeszcze.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Ja się boję 4 wrzucić a tu 9 xD
To zostanę przy 4 spróbuje zrobić sog ładnie po całym boxie rozproszyc panienki. Macie jakiś fajny artykuł o sog'u? Przeczytałem cała nasza wiki i szukam czegoś jeszcze.

Jak ty chcesz zrobic soga w 4 doniczkach na 80x80? :pop:
 

JezusQn

Member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
17
Buchów
0
4 doniczki na środek i puścić w stone każdego rogu i w miarę możliwości na boki. Może nie zajmę 100% ale chce się jakoś nauczyć. Zobaczę jak rośliny się zachowują jak to wszyskto wygląda w praktyce. A te 4 panienki wystarcza mi na spokojnie do następnych zbiorów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół