nasiona marihuany

Tymczasowy box 20x auto

Wyszukiwarka Forumowa:

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Witam wszystkich, wziąłem się za mój pierwszy out, przez pierwsze dni trzymałem panienki na parapecie, niestety nie mam dobrej miejscówki (mało słońca) do tego pogoda też nie sprzyja. I tu moje pytanie, czy taki pseudo box bez wiatraczka na 5/6 dni będzie ok? Po tym czasie planuję ewakuację na out.
Box wygląda następująco, podwieszona lampa hps 150w, w około niej opuszczona folia aluminiowa w dół do doniczek, solidnie oklejona bez niepotrzebnych dziur. Boję sie żeby sie nie zagotowały dlatego w niektórych miejscach są dziurki zrobione celowo i dodatkowo przy każdej zakrętka z wodą dla wilgotności. Szafa jest otwarta dla lepszej wentylacji.
Odpowiadam od razu, nie mam możliwości wsadzenia wiatraczka...
PS. Czytałem wątki o dodawaniu zdjęć z tel ale chyba cos robię nie tak bo nie mogę dodać.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Będzie ok. Sam w takim trzymam roślinki. Oblicz tylko kalkulatorem, ile potrzebujesz optymalnie światła na powierzchnię, którą ma box.
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Ok dzięki, a Ty trzymasz w takim też przed outem, czy po prostu cały in w tym robisz?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Trzymam w takim boxie ze względu na pogodę. Wczoraj wyrzuciłem to na spota. We czwartek ma być 0 stopni, ale już nic z tym nie robię. One dostają całkiem niezłego kopa pod taką lampą. Automaty trzymam do dwóch tygodni w boxie. Idą naprawdę nieźle.
Sezony i fasty dostają światła tyle, ile w dniu wysadzania.
Automaty trzymam cały czas 18/6.
 

rzeszen

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2020
Postów
44
Buchów
0
Ok dzięki, juz sie martwiłem że bez mieszacza powietrza sobie nie poradzę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół