nasiona marihuany

out Leśny i zPiachu

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
cześć załoganci



dołącze z przyjemnością do zacnego grona outdorowców i w tym roku,,pięknie działacie więc i ja rozpoczynam


będą 2 miejscówki: ,obie różne ale przygotowane tak samo:

- przekopane 2 tyg.przed sadzeniem,dołki ok. 50cm gł i na dołek ~3l.obornika granulowanego (mix 60%bydlak/30%kurak/10%konik)
- 1raz dodałem hydrozelu ,zmieszany na dnie z obornikiem i ziemią

sucho bardzo .. troche popadało na szczęście ostatnio więc start będzie dobry :meksyk:



miks sezonów i fast wersji


panienki występujące:



GGS (@grzes):


- White Widow x Amnesia Haze x Purple Maroc

- Hindu Kush x Amnesia

- G13 x Purple Maroc

- Train Wreck x Nepal/Hindu Kush

- GG x Ak47

- Master Sativa x Hindu Kush

- G13 x Nepal/Hindu Kush

- Nepal/Hindu Kush x Hindu Kush






Panpstka Crew (@panpestka.pl )

- Critical

- Ak 420





Sweet Seeds

- S.A.D.

- Green Poison






sadzonki ok 10 dniowe,robione w boksie przy okazji,na parapecie,pod żarówkami w kuchni,gdzie się dało i akurat coś świeciło
kiełkowane tradycyjnie w piekarniku :gitt:





pierwsze wysadzane połowa maja (zPiachu)















następne będą gdzieś koniec maja (Leśna),przygotowane,czeka .. w tym roku na tym miejscu wszystkie sadze pózniej.raz że nie mam jak i dwa to wpoprzednich sezonach sztuki pózniejsze były fajniejsze jak na to wilgotne miejsce-mniejsze z kompaktowymi topami bez miliona liści,zawsze mi się bardziej podobały a te wcześniejsze to owszem topy giganty..tylko im większy tym więcej plechy,dość tego ;) ,zobaczymy jak to będzie





pracowite początki,większość zrobiome,zaczeło sie :eek:rk:


.piona.
 
Ostatnia edycja:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Powodzenia życze i pogody , widze panie sie wyciagneły pod wszelako-roznym swiatlem na smukłe :)
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Widzę,że bez automatów. Trochę poczekasz na pierwsze zbiory ale za to jakie! Konkretne odmianki,powodzenia!
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Czekałem na Ciebie powodzenia. Też miałem wysadzać w niedzielę na spota ale zonka przez przypadek wszystkie roślinki zwaliła z parapetu. Pozbieralem te roślinki z podłogi i włożyłem do doniczek. Jak się nie ogarną do jutra kiełkuje nowe no trudno ciężki start ale może koniec biedzie piękny czego Tobie też życzę
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Powodzonka będe zaglądał ciekaw jestem GGSÓW ale będą pewnie piękne jak to zazwyczaj od grzesia :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
widze panie sie wyciagneły pod wszelako-roznym swiatlem na smukłe :)

uu panie,koszykarki jak się patrzy ;) mam nadzieje że na koniec będą takie :hip: już innych nie robie,nic to nie zmienia , liczy się korzeń na dobry start i on tam jest :)
i przede wszystkim 12szt. to kartonik 14/20cm 15 wys.



Widzę,że bez automatów. Trochę poczekasz na pierwsze zbiory ale za to jakie! Konkretne odmianki,powodzenia!

bez af,nie przepadam a zioła nie brak ... Topas pierwsze zbiory będą coś koniec lipca :odlot: pod lampą zaraz wchodzą na flo :)



zonka przez przypadek wszystkie roślinki zwaliła z parapetu. Pozbieralem te roślinki z podłogi

a bywa tak i owszem,nie dalej jak 2 tyg temy tak samo zawadziłem o doniczki i poleciały wszystkie ale nie powypadały,nie wysoko było i od małego trenowały judo :perk: .powodzenia
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Czołgiem majster :) Mam podobnego spota, ile godzin światła tam masz ?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
, ile godzin światła tam masz ?

od świtu do zmierzchu ;)

a Słońce teraz pewnie ~7 do ~18,na Leśnej mniej

dziś dosadziłem na Leśnej,popieliłem,połaziłem po kniejach,dużo Słońca,ciepło i wilgotno,,Deszcz w miare solidnie popadał choć wcale nie za dużo,Las odetchną

na spocie powoli do przodu
zPiachu









...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Napisze cos by mieć ten temat na uwadze
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
cze

z 2 tyg od posadzenia na Leśnym,po ostrych ulewach i gradach wreszcie dotarłem,popieliłem..pare znikło,część umęczona gradem

no i bardzo dziwne ślady,można by sądzić że czyjejś obecności na miejscówie..typowych śladów jak buty nie było bo lało często..pare rzeczy zmieniło miejsce,nie powinny tak leżeć

mocno nie panikuje bo istnieje jednak możliwość ze coś tam przewiał wiatr a coś tam jednak zostawiłem inaczej..bywało ;)

zwiększam czujność a że tu już nie zarośnie to wpadne za miesiąc

na spocie zPiachu nie byłem

leje często,cieszy mnie to bo widze że Przyroda jest szczęśliwa


Leśny














.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
cześć


teraz łup zPiachu


wszystko tam w porządku,krzakom nic nie brak,dostały oprysk z asahi..wyglądają pięknie

większość wypuściła preflołery a pare już rozkwita,tak więc się zaczeło sie :snoop:

panny wys. ~130-160 cm

troche zdjęć poglądowych,na razie bez wyszczególniania





















.
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
i to jest fachowiec
.. żadnego żółtego listka ;) albo za***isty fotograf heh, czekam na foty s.a.d i green poison
 

WiesiekGrower

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2020
Postów
169
Buchów
0
Wszystko pięknie idzie :D Owocnych zbiorów oczywiście życzę :zjarany:

A i jakbyś mógł podpisać przy upie która to White Widow, bo ciekawy jestem jak to idzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół