nasiona marihuany

[AF] [0,64m2] [LED MARSHYDRO TS 1000] [ 4x QUICK ONE 2x NORTHERN LIGHT ] RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
[MENTION=93906]Biedii[/MENTION] początkowy projekt opiewał na 4 x szt w boxie i 4 x szt na ogródku w doniczkach - dla porównania i to zostaje niezmienne- ale dokupiłem jeszcze pestki gdzieś w outa na spota - i przeglądając relacje innych - dostawiam 2 szt extra z armi na outa - które pewnie wystawię w późniejszym czasie na ogródek jak automaty na ogródku będą scinane, bądz będą dogorywać.. Zobaczymy jak to wyjdzie czasowo, wysokościowo,i z światłem bo świecę 20/4.
Pestki to -
Dutch Passion - Critical Orange Punch - feminizowana odmiana nasion fotoperiodu - i tą dziewczynkę chciałbym mieć później na ogródku pod okiem.
Dutch Passion - Hollands Hope - uhonorowana odmiana outdoorowa- i tą też jedną z reszty zostawiam w boxie- poźniej na ogródek.
Może w tym czasie dojdą automaty - to box się zwolni na nowe pestki...
Jak mawiała moja babcia- pożyjemy zobaczymy!




---------- Post Zaktualizowany 21:23 ---------- Data pierwszego postu 20:58 ----------

Mały Up





Dzień # 7 - nic specjalnego sie nie dzieje - dziś zroszone -
Power Roots i Pure Enzyn.
Podsypałem ziemię jest ok.
 
Ostatnia edycja:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Mały UP

Otrzymałem 2 wentylatory- jeden ustawiłem na wlocie - a drugi na wylocie jest w boxie czekając na filter +orurowanie do wentylatorów ( zamówione)

Są mega ciche! :odlot::odlot:







---------- Post Zaktualizowany 22:02 ---------- Data pierwszego postu 18:26 ----------

UP​


Dzień 13 - podlewane/oprysk na przemian raz wodą raz wodą + roost +pureenzyn.
za 2-3 dni przesadzanie do docelowych doniczek. i roszady w boxie.
Po dłuższym nie otwieraniu boxa czuć lekki zapach - zamówiłem filter - chyba już ostatnia rzecz.





A tutaj całe kuzynostwo : - Dzień 6 młodsze kuzynki

 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Maly UP

Dziś dzień 14 i zaplanowałem na ten dzień przesiadkę do większych doniczek.

14 dzień starszych kuzynek - 10 szt
7 dzień młodszych kuzynek - 6 szt


Wymieszałem ziemie Plagron Royal Mix z Light Mix - kolo sadzonek odsypane dobrze lightem.



Obficie podlałem krzaczki by łatwiej się wyciągało i było bardziej bezpieczniej.




Przygotowałem sobie formy w doniczkach zasypanych ziemią:





A tutaj juz starsze kuzynostwo wydesantowane - przesadzając stwierdziłem że jednak będzie LST :




 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
A tutaj box w nadkomplecie :


Bardzo ładnie idą mimo niskiej wilgotności. Pamiętaj, ze sam nawilżacz działa cuda. Ja osobiście kupiłem w media market taki za 100zl na 5l, dźwiękowy. Za***ista sprawa, bo maluchy idą jak na drożdżach. Aktualnie go nie używam bo mam panienkę z bananami i przy dużej wilgotności ch***wo się otwierają. Do każde podlewania dodawaj tego plagrona na korzenie bo takie nawozy to tez za***ista spraw. Oczywiście jak juz są w docelowych to lej go do FLO, a na flo mozesz dolewać śladowe ilości, chociaż ja osobiście odstawiam juz na amen wtedy.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Pamiętaj, ze sam nawilżacz działa cuda. J Do każde podlewania dodawaj tego plagrona na korzenie bo takie nawozy to tez za***ista spraw. Oczywiście jak juz są w docelowych to lej go do FLO, a na flo mozesz dolewać śladowe ilości, chociaż ja osobiście odstawiam juz na amen wtedy.

Zastanawiam się nad nawilżaczem- czekam na rurę - to dogram na 100% wentylacje i zobaczę jak to wyjdzie.

Ja do co drugie podlewanie odżywki- aktualnie stosuje - roots+ pure enzyn i to też połowe dawki zalecanej - oprysk+ ziemię zraszam.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Zastanawiam się nad nawilżaczem- czekam na rurę - to dogram na 100% wentylacje i zobaczę jak to wyjdzie.

Ja do co drugie podlewanie odżywki- aktualnie stosuje - roots+ pure enzyn i to też połowe dawki zalecanej - oprysk+ ziemię zraszam.
Jak dobrze rosną to nie urozmaicaj pożywki. Zostaw tak jak karmisz. Skręciłeś bardzo fajny secik, wiec nawilżacz to kwestia zmaksymalizowania potencjału boxa. No, ale to nie jest obowiązek bo ten nawilżacz przyda ci sie tylko i wyłącznie na Wega. A bez nawilżacza powietrza tez idzie zbierać super rezultaty pracy. Czekam na update :]
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Mały UP

Dzień - 16 - LST

2 dni temu przesadzając dziewczyny stwierdziłem ze wyślę je na trening w-fu
Wczoraj nie podlewałem czekałem na dzisiejszy dzień by dziewczyny zabrać na lekcję w-fu - wszystkie dostały po celujących. Ja stary dziadek trochę musiałem sobie poprzypominać by niczego nie zepsuć - no i udało się. :good::good::odlot::good::good:

Odżywki :
Roots - 3ml / 3l
pureenzyn - 3ml / 3l
Alga grow - 6ml / 3l
PH 5,8. Dziś mierzyłem PH wody z kranu bo wcześniejszy ph miernik był zepsuty i wyszło 7,8.
Ziemia nowa w dużych doniczkach wiec chyba nie będę przelewać i sprawdzać odpływu.

Podlane + spryskane. Czekam na dalsze losy moich zawodniczek. :spalony:

A to kilka fotek z dzis - jakieś rady,porady,z***ki ??











 
Ostatnia edycja:

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
W ziemi dobrze utrzymywać pH wody na poziomie 6.3-6.6. Rzuć okiem na tabele przyswajalności szamy dla nich i tam jest podane, ze w tym przedziale roślina przyswaja najwiecej. Ogólnie nie chce sie przypie****ać bo tu nie o to chodzi, ale ogólnie lubią pH w tym przedziale i mowię ci z własnego doświadczenia. Jak bedziesz miał 6 bądź 6.7 to one nie zdechną, a różnica pewnie jest minimalna. Po prostu tak sie nauczyłem i zauważyłem, ze to działa to staram sie podpowiedzieć. Ale moze jestem w błędzie.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
W ziemi dobrze utrzymywać pH wody na poziomie 6.3-6.6. Rzuć okiem na tabele przyswajalności szamy dla nich i tam jest podane, ze w tym przedziale roślina przyswaja najwiecej. Ale moze jestem w błędzie.

Kurcza może i masz rację - gdzieś wyczytałem ze najlepsze Ph na weg to 5,5 - 5,8 i tego chciałem się trzymać. Na tabelce faktycznie jest 6 Ph.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Mały UP​

Dzień - 19

Finalne roszady w boxie zostały zakończone - tak jak teraz - 6 zawodniczek i chciałbym z nimi dolecieć do końca.:hip:

2x QUICK ONE - Royal Queen Seeds
2x NORTHEREN LIGHT - Royal Queen Seeds
1x Hollands Hope - Dutch Pasion
1x Critical Orange Punch - Dutch Pasion



Dwa dni temu dostały trochę papu- dziś sama woda PH 6,0











 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
MALY UP

Dzień 21

W boxie bez zmian dzis dostały szamę :
- 3ml Roots
- 3ml pureenzyn
- 6ml Alga grow / 3l

poprawiłem nowe odrosty haczykami czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Od kiedy Cal- Mag ?? - oprysk - czy z wodą czy razem ze szamą czy trio ??

COP - ostatnie zdjęcie - ma czerwone łodyszki - myślicie że przelane ?











 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
MAŁY UP​

Dzień 24 i 17 młodsze (COP i Hollands Hope)
Poprawione LST.Poprawiłem też warunki w boxie- podłączyłem całe orurowanie trochę zmieniłem ustawienie wentylatora pod lekkim skosem - czekam na filtr- zamówiłem prima klima 480m3

QUICK ONE zaczeły już zakwitać - ale pojawiły się jasne końcówki liści - dostawały do tej pory - alga grow,roots,pureenzyn - podlania jak i opryski - aktualnie sama woda bo może są przenawożone liście raczej ciemne - albo brak im MAGNEZU - MAM CALMAG ale jeszcze nie stosowałem - i tutaj pytanie- do wody samej czy z nawozami - czy oprysk - może któryś z bardziej doświadczonych growerów mi podpowie.

NORTHEN LIGHT na kilku liściach brązowe plamki - co to może być?? wydaję mi się że to po oprysku z szamką - ale nie jestem pewny.

CRITICAL ORANGE PUNCH LST a przez przypadek wyszedl topping co mnie w sumie cieszy - żeby przy automatach nie wyrósł na wielkoluda - pózniej pewnie poprawie LST.











NL :






COP :




HH :



Całość :


 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół