nasiona marihuany

[AF] [0,64m2] [LED MARSHYDRO TS 1000] [ 4x QUICK ONE 2x NORTHERN LIGHT ] RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Automaty zwykło się sadzić od razu do docelowych z racji oszczędzenia czasu na adaptacje po przesadzeniu lub ryzyko zbyt długiego przebywania w za małej doniczce. Przy żywocie automatów ludzie wolą nie ryzykować i od razu startować w dużych donicach żeby roślinka nie zblokowała się przy przesadzeniu tracąc czas na rozwój. W sytuacji regularnych odmian sam decydujesz o tym kiedy dziewczyny powinny kwitnąć więc nie musisz się o to martwić, wystarczy przedłużyć okres Wegetacji o parę dni.
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzięki wielkie wszystkim za info, jeszcze raz powodzonka z QO i NL :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
dzieki,dzieki
 
Ostatnia edycja:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Jaką macie wysokość swoich Ledów do Panienek ??? Tutaj informacje jakie są zalecane przez producenta tej lampy






---------- Post Zaktualizowany 22:06 ---------- Data pierwszego postu 22:03 ----------

24 Cale to 61 cm
18 Cali to 45 cm
16 Cali to 40cm
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
A co zdziwiony? :) ja się trzymam tych górnych wartości, przy małych boxach dużo światła się odbija.

Będę śledził, powodzenia
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Ja swojego ts1000 trzymam na 14-15 " ze względu na wysokość boxa, trochę sałata ale poza tym wszystko ok. Zresztą możesz sprawdzić w mojej FR też mam NL. Powiem tak ten panel jest super nigdy mi tak ładnie nie rosło, łatwo można regulować wzrost w zależności jakie wysokie chcesz mieć planty podnosisz lub opuszczasz 14" to jednak minimum. Jak masz za gorąco w boxie to polecam przeniesienie zasilacza z panelu gdzieś poza box.
Też będę śledził moje NLki to sezonowki mają 5tygodni a już zaczęły kwitnąć.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Jak masz za gorąco w boxie to polecam przeniesienie zasilacza z panelu gdzieś poza box.

Tak wiem, pierw musze odpalić cały set i sprawdzić temperatury.
Pozdrosy.
P. S
Niezla sałata ci sie tam chowa
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Mały Up


skoro fotorelacja to lecę z progresem.....:sou:

Quick ONE - jak sama nazwa kiełki Quick - w porównaniu do NL





a tutaj NorthernLight :

6 z 8 wypuściło już wąsa :



---------- Post Zaktualizowany 16:59 ---------- Data pierwszego postu 16:33 ----------

W kubkach 0,5l porobiłem dziurki na dnie - używam ich już w którejś uprawie- trzeba dbać o Matkę ziemię.

Do siewek używam ziemi Plagron LightMix.






A tutaj cała rodzinka: Quick ONE




A tutaj większa rodzinka: NORTHEREN Light

 
Ostatnia edycja:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Mały up​

Panny od wczoraj pod lampa w odległości 60 cm kubeczków.


Zamówiłem odżywki i pytanie do Was drogich growerów::gand:

Jak je stosować by niczego nie zepsuć ?

Plagron Power Roots - 1l - ukorzeniacz - od kiedy i ile - napewno będę opryskiwać wodą z tym płynem

Plagron Alga Grow - 0,5l - ten jest biologiczny ??

Plagron Tera Grow - 5 l -

Plagron Pure Enzyn 1l

Nutrients Sensi Cal - Mag - 1l - po przecztaniu kilkunastu wątków zalecacie - też opryski - ok -

Plagron PH minus - 1l - do wody jak za duże PH

Plagron PH plus + 1l - do wody jak za małe PH


AA ziemię w początkowym stadium siewek mam Light Mix - mam lekki zapas 50l , a docelowo do doniczek mam kupioną Royal Mix 100l.
Ziemia jak producent zapewnia jest nawożona do tygodnia



 
Ostatnia edycja:

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dużo "odżywek" one nic nie będą potrzebował przez pierwsze 3-4 tygodnie. Podlewaj gdy sucho i to wszystko.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Ok. A opryski z roots??
 
Ostatnia edycja:

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Jaką macie wysokość swoich Ledów do Panienek ??? Tutaj informacje jakie są zalecane przez producenta tej lampy






---------- Post Zaktualizowany 22:06 ---------- Data pierwszego postu 22:03 ----------

24 Cale to 61 cm
18 Cali to 45 cm
16 Cali to 40cm

Polecam zobaczyc unboxing tej lampy na kanale justintime2grow. Mierzył ppfd i dopiero na 18cm pokazało, ze ma 500. Bardzo wartościowa recenzja, a polecam z tego względu, ze sam używam lampy MarsHydro TS-1000 i to co podają to są chińskie wartości ma małe rączki bo w Europie 1cm to 1cm, a tak widocznie 2,5 :). Po obejrzeniu unboxing dopiero zobaczyłem zadowalające rezultaty. Co nie zmienia faktu, ze to Chińczyk i są zdecydowanie lepsze lampy.
 
M

Mr.f

Guest
Czyli co ? Dawać niżej ? :O mam ts 600, trzymam na vegu ok 50cm.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Polecam zobaczyc unboxing tej lampy na kanale justintime2grow. Mierzył ppfd i dopiero na 18cm pokazało, ze ma 500. Bardzo wartościowa recenzja, a polecam z tego względu, ze sam używam lampy MarsHydro TS-1000 i to co podają to są chińskie wartości ma małe rączki bo w Europie 1cm to 1cm, a tak widocznie 2,5 :). Po obejrzeniu unboxing dopiero zobaczyłem zadowalające rezultaty. Co nie zmienia faktu, ze to Chińczyk i są zdecydowanie lepsze lampy.

Tak widziałem - a widziałeś MIGRO na yt - testuje na wysokości 45cm -18 in - i wyniki są zadawalające.

---------- Post Zaktualizowany 14:24 ---------- Data pierwszego postu 14:21 ----------

Czyli co ? Dawać niżej ? :O mam ts 600, trzymam na vegu ok 50cm.

Ja trzymam jak zaleca producent - przedmówca [MENTION=21715]ALTARE[/MENTION] również naświetlił mnie do tych wskazań.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół