nasiona marihuany

[AF] [0,64m2] [LED MARSHYDRO TS 1000] [ 4x QUICK ONE 2x NORTHERN LIGHT ] RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9

Siemanko

Zapraszam do GROW BALDD , fotorelacja z uprawy indoor pod nową lampą LED-zobaczymy jak to wyjdzie i jak się sprawdzi - trzymajcie kciuki.

Moja fotorelacja outdoor : https://www.forum.haszysz.com/showt...calOrangePunch-3xNortherenLight-ogródkowy-out

NASIONA: 4x QUICK ONE , 2x NORTHEREN LIGHT Royal Queen Seeds

Box: 80x80x160

Światlo: LED MARSHYDRO TS1000

Fotoperiod: 20/4

Wlot: TD Silent 350/125 - 280m3/h

Wylot: Td Silent 350/125 - 380 m3/h

Mieszak: wiatrak z dwoma biegami

Filtr: Prima Klima Carbon Filter 125 mm 480 mÂł/h

Wilgotność i temp.: się okaże ma być 50-70%, 20-26C

Medium:

Ziemia Plagron LightMix- kubki

docelowo: Plagron Royal Mix - doniczki 11 l


Doniczki:

4x kubek 0,5l - startowo w których porobiłem dziurki

4x 11l kwadratowe docelowo ( kupione w NL - a produkt Bytom PL)


Nawozy:

Plagron Power Roots - 1l


Plagron Alga Grow - 0,5l

Plagron Tera Grow - 5 l

Plagron Pure Enzyn 1l

Nutrients Sensi Cal - Mag - 1l

Plagron PH plus - 1l

Plagron PH plus + 1l




Dodatki :

- PH Miernik BlueLabel PH PEN
- 2x stacja pogodowa, Timer


Podlewanie : woda z kranu(tu gdzie mieszkam można pić wodę z kranu) regulowane PH miernikiem


Cel : sprawdzenie różnych warunków wzrostu tych samych odmian będę też tworzyć fotorelacje z outa tych samych odmian w tych samych doniczkach oraz z tym samym papu

Trening - LST



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Usiądę pierwsza na zachętę. Planuję w przyszłości northern light więc popatrzę.
Powodzenia.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Szybki UP
Royal Queen Seeds


displayimage.php
[/url][/IMG]








Miernik PH :




Nasionka moczę w wodzie na ok 24H ,po czym wykładam je za pomocą łyzeczki na płatki kosmetyczne- ja preferuje są twardsze - kiełek nie wbija się tak jak w papier toaletowy , łatwiej je zebrać.















LAMPA LED MARSHYDRO TS 1000:








I Gotowy Box :




jutro wsadzę kiełki do wcześniej przygotowanych -podziurkowanych kubkach 0,5l z ziemia LightMix.

I załączę lampę - na wysokość ok 18 cm - czy wyżej ?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No jednak jakikolwiek wentylator na wyciąg bym polecał.
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Chętnie będę zaglądał. Generalnie auto powinno się od razu w docelowe donice sadzić. Jak masz taką możliwość to zdecydowanie polecam.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Generalnie auto powinno się od razu w docelowe donice sadzić.



Tak wiem, ale chcę wsadzić wszystkie pestki z outdoora na pierwsze tygodnie a w wszystkich docelowych by się nie zmieściły.
Później 4 zostają w boxie w doniczkach 11l.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Oooo tak tak tak! Będę patrzal co tu się dzieję bo się przymierzam do mars hydro 2000 na taki sam metraż, myślisz, że Ci styknie ten 1000? nie wiem czy jednak nie wziąć poczciwego hpsa. Powodzenia !
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Chętnie będę zaglądał. Generalnie auto powinno się od razu w docelowe donice sadzić. Jak masz taką możliwość to zdecydowanie polecam.

Dlaczego powinno sie sadzic w docelowych? I... co z regularnymi automatami, tez do docelowych przed okresleniem?
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Miałem na myśli określone automaty. Z tego co widzę RQS z tej serii co moje, więc raczej pewne panie :) czytałem dużo postów i z tego co pamiętam na forumowej wiki, też jest info na temat sadzenia auto w docelowych donicach. Podobno mniejszy stres no i nie oberwiesz przypadkowo korzeni itp.
Wg. mnie ma to sens.

---------- Post Zaktualizowany 15:51 ---------- Data pierwszego postu 15:47 ----------

Zapomniałem jeszcze dopisać, że chodzi o lepszy rozrost bryły korzeniowej no i podobno krótki weg, żeby jak najlepiej wykorzystać :)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199

Zapomniałem jeszcze dopisać, że chodzi o lepszy rozrost bryły korzeniowej no i podobno krótki weg, żeby jak najlepiej wykorzystać :)

Właśnie przy przesadzaniu jest lepszy rozrost, bo korzeń nie idzie w dół donicy tak jak ma to miejsce przy standardowym sadzeniu, ale rozrasta się na boki.

Ogólnie to przesadzanie ma same plusy w moim wypadku, nie muszę od razu świecić hps tylko na wega używam ledów, jak leję pożywkę to nie muszę przelewać medium z bomby niewiadomo jaką ilością wody i papu, zajmują mniej miesca, mogę wrzucić więcej roślin i przy przesadzaniu odsiać najsłabsze ogniwa :dela: imho same benefity, od oszczędności po zwiększone możliwości ;)
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Właśnie przy przesadzaniu jest lepszy rozrost, bo korzeń nie idzie w dół donicy tak jak ma to miejsce przy standardowym sadzeniu, ale rozrasta się na boki.

Ogólnie to przesadzanie ma same plusy w moim wypadku, nie muszę od razu świecić hps tylko na wega używam ledów, jak leję pożywkę to nie muszę przelewać medium z bomby niewiadomo jaką ilością wody i papu, zajmują mniej miesca, mogę wrzucić więcej roślin i przy przesadzaniu odsiać najsłabsze ogniwa :dela: imho same benefity, od oszczędności po zwiększone możliwości ;)

W takim razie na forum mamy dużo błędów. Też zanim zaczynałem poczytałem co i jak, wszędzie było, żeby automaty pestkować do docelowych :) sam byłem na siebie zły, że nie dotarły donice na czas, a tutaj się okazuje że jednak lepiej. :)

O regularnych i fem, czytałem, że niby przesadzać i za 3 razem w docelowe, prawda?
Następne pójdą fem, to wole wiedzieć już teraz :)
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Kolego siadam i kibicuje :) mam podobny zestaw tylko namiot 70x70 . pozdrawiam i z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół