nasiona marihuany

[AF] [0,64m2] [LED MARSHYDRO TS 1000] [ 4x QUICK ONE 2x NORTHERN LIGHT ] RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Czyli wszystko dobrze ,mogę spać spokojnie.

---------- Post Zaktualizowany 22:19 ---------- Data pierwszego postu 22:15 ----------

Dobrej i spokojnej nocy.

 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Baw się dobrze! Ja już niestety spowrotem.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
50 DNI

Przy tym 50 leciu - zaserwowałem dziewczyną jak dobry kelner przepyszne i kolorowe drinki :
Terra Bloom
Pure Zym w dawkach adekwatnych do ilości wody na jaką dziewczyny miały wczoraj ochotę wypić.
Jutro na kaca dostaną sporą dawkę wody o PH 6,0.
Muszę stwierdzić że te QUICK ONE naprawdę są szybkie w porównaniu do matki NORTHEREN LIGHT, topy duże ,dość zbite ,żywiczne. W NL - dużo mniejszych topów.



QUICK ONE :






NORTHEREN LIGHT :












Lekkie przemyślenie- to na pewno nie wrzucę 6 krzaków - 4 max .Zrobię też mały upgrade - a mianowicie - wentylator wyskoczy z boxa- filtr zamontuję trochę inaczej- teraz miałem kilka kąbinacji z ustawieniem lampy- duży ten wentyl na 80x80 - filtr niby flat ale też jest go kawał.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
52


QUICK ONE

Wczoraj podlane wodą Ph 6,0 po 1,5l na głowe - - z podstawek woda Ph 6,5 .
Chcę ograniczyć trochę % wilgotności - - zaprzestaje oprysków - chyba że będzie taka potrzeba.

Chyba od nastepnego podlania dołożę green sensation.



















































NL


















Całość :















 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Te Quick one takie łyse z natury czy urywales im liscie?
Ja właśnie u siebie muszę trochę przewiewy zrobić, bo nie ogarnę wilgotności niedługo.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Te Quick one takie łyse z natury czy urywales im liscie?
Ja właśnie u siebie muszę trochę przewiewy zrobić, bo nie ogarnę wilgotności niedługo.

Tak, dostały trochę fryzjera, chciałem bardziej doświetlić topy i zgubić trochę wilgotności - teraz mam ok 48-52%
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Siema.

Od kilku dni zauważyłem że tylne krzaczki są mniej zielone a głównie NL.

Wczoraj dostały papu:

Terra bloom 20ml/4,5l
Sensetion - 4,5ml/4,5l

Przy okazji przestawiłem je tył na przód.Zdjęcia robione są dziś.
Lekkie bordowe obrysy liści- Ph pilnuje zawsze 6,0
Może im czegoś brakuje ??











Lekki bordowy obrys liści, PH pilnuje zawsze 6,0.
Może im czegoś brakuje ?


















 
Ostatnia edycja:

PanZet

New member
Rejestracja
Lip 9, 2019
Postów
3
Buchów
0
Te ciemniejsze są zdecydowanie przenawozone, końcówki liści są przypalone, o jaśniejsze bym się nie martwił narazie i dał im spokojnie żyć
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
U mnie podobnie, ja obstawiam braki azotu albo fosforu. Daj im coś na flo. Dolne liście są ciemniejsze z tego co widzę, więc to nie o azot chodzi. A jak u Ciebie z cal magiem?
Albo led tak wyżera liście z góry. Wysoko masz tego leda? Zerknij co się u mnie działo, o czym Honza pisał. Tam gdzie walił led miałam jasne liście z purpurowymi przebarwieniami :) Także może stały pod ledem bezpośrednio?

A te ciemniejsze rośliny zaczynają wyjadać dolne liście z tego co widzę? Chyba, że źle patrzę przez perspektywę.
Te końcówki masz od niedawna czy wcześniej już były suche/przypalone?

Fajne masz te roslinki.
 
Ostatnia edycja:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Te ciemniejsze są zdecydowanie przenawozone, końcówki liści są przypalone, o jaśniejsze bym się nie martwił narazie i dał im spokojnie żyć

Tak wiem że na tych zielonych jasne końcówki to przenawożenie- dlatego dziś dostały po 1,5l wody Ph 6,0.
Martwi mnie tylko ten kolor na tych 3-, że taki jasny..

---------- Post Zaktualizowany 22:40 ---------- Data pierwszego postu 21:57 ----------

U mnie podobnie, ja obstawiam braki azotu albo fosforu. Daj im coś na flo. Dolne liście są ciemniejsze z tego co widzę, więc to nie o azot chodzi. A jak u Ciebie z cal magiem?
Albo led tak wyżera liście z góry. Wysoko masz tego leda? Zerknij co się u mnie działo, o czym Honza pisał. Tam gdzie walił led miałam jasne liście z purpurowymi przebarwieniami :) Także może stały pod ledem bezpośrednio?

A te ciemniejsze rośliny zaczynają wyjadać dolne liście z tego co widzę? Chyba, że źle patrzę przez perspektywę.
Te końcówki masz od niedawna czy wcześniej już były suche/przypalone?

Fajne masz te roslinki.

Dostały 2 dni temu terra bloom, sensetion. w/w(edytowałem).

Cal-mag- mam Advance Nutrients Sensi CAL-MAG XTRA ale jeszcze nie używałem, czyżby już czas.
Led wysokość - 30-40 cm.

Przypalone -wcześniej..

Twoja fotorelację śledzę na bieżąco. Dziewucha - harpagan :) N?P?K?M?Ca?
Czy mój led pali szczyty jak u Ciebie?- nie mam kolorowych diod.


Dziękuję Zoe - trochę jestem nadopiekuńczy - ale zamysł był pierwsze krzaki na ogródek- bo ciepło się robiło/później było gorzej-dużo deszczy i wiatry(mieszkam nad morzem) i pomysł był ogarnąć boxa- czemu nie -i dość sprawnie skompletowałem całe wyposażenie i aktualnie jestem w 55 dniu.
Jakiś większych strat nie posiadam na tą chwilę - nic nie połamałem,nie przesuszyłem,ani nie przelałem, potrenowane z fartem - na kolejnym grow pewnie wyjdzie mi ciut lepiej i z ciut mniejszą opiekuńczością.
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Tak wiem że na tych zielonych jasne końcówki to przenawożenie- dlatego dziś dostały po 1,5l wody Ph 6,0.
Martwi mnie tylko ten kolor na tych 3-, że taki jasny..
Nie przejmuj sie tym kolorem. Jeżeli naprawdę ci przeszkadza to dodawaj jej więcej azotu do pożywki. Oczywiście mogą topy zrobić sie bardziej liściaste w co wątpię, ale patrząc moim okiem mogą sie mniej skupiać na oblewaniu sie żywicą. Ale cos kosztem czegoś. Jeżeli te Liście bedą sie robiły naprawdę żółte to juz decyzja do ciebie czy dorzucisz im sporą dawkę azotu czy juz do końca pozwolisz jej zjadać te liscie. Ja na ten moment oddawałbym odrobine więcej azotu Zeby zwlekać z deficytem. Stosuje Guanakalong boost na flo bodajze ma tylko 2% P, ale ciekawy nawóz :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Dzień 60

60

60 dzień dziś czas na podlewanie- doniczki lekkie - po 1,5l wody z szamka :
terra bloom 20ml
green sensetion 4,5 ml / 4,5l wody PH 6,0

Jako to moja pierwsza uprawa pod ledem - na ta chwilę jestem zadowolony, topy puchną, pachnie coraz bardziej.
Zamówiłem dziś mikroskop pod usb - trzeba zacząć przeglądać trichomy.
Poprzestawiałem znowu krzaki.
Przy okazji podlewania zrobiłem sesje. Sami ocencie ?!


Przed zamianą :
Tył -QO - i środkowy na przodzie , lewy i prawy przód to NL.








NL

#1

























#2













QO

#1 Jaśniejszy QO































#2













 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół