nasiona marihuany

Czy to jajca?

Wyszukiwarka Forumowa:

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
Po 5dniowym atakiem kupnym srebrem koloidalnym zauważyłem takie oto bombelki :d
98191272_736653830423026_564066022148014080_n.jpg


Jak rozumiem to już są jajca? Ile czasu zajmie aż puszczą jakiś pyłek?

Pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Tak, to męskie kwiaty. Do tygodnia +- powinny zacząć pylić.
 

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
Tak, to męskie kwiaty. Do tygodnia +- powinny zacząć pylić.

Za***iście :D Dziękuwa za szybką odpowiedź <3

---------- Post Zaktualizowany 14:04 ---------- Data pierwszego postu 10:50 ----------

Tak, to męskie kwiaty. Do tygodnia +- powinny zacząć pylić.

Jeszcze tak spytam, jeśli wiesz to powiedz w jaki sposób powstają półaf?
A raczej chciałbym wiedziec co wyjdzie gdy:
polacze sezona i afa w różnych wariacjach tzn.
Pyłek z afa do sezona
Pyłek z sezona do afa
Czy w obydwóch przypadkach uzyskam automata czy w którymś wyjdzie półauto? Jak to działa?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
Jest dzial Hodowla na forum, tam znajdziesz odpowiedzi.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak skrzyżujesz dwie homozygoty to pierwsze pokolenie w krzyżówce będzie miało cechy pośrednie.

A jak skrzyżujesz auto i fem to będzie auto dla baby.

[MENTION=90095]sub23[/MENTION], ma większe pojęcie o genetyce, myślę, że z chęcią się rozwinie. :)
 

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
też poczekam by ktoś wyjaśnił jak baranowi bo nie mam pojęcia o co chodzi z tymi homozygotami :skull:

Chciałbym się tylko dowiedzieć jak z auto i z sezona stworzyć auto bo dla mnie to o czym mówicie to czarna magia XD
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Masz w linku wyjaśnione, prościej się nie da.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
też poczekam by ktoś wyjaśnił jak baranowi bo nie mam pojęcia o co chodzi z tymi homozygotami :skull:

Chciałbym się tylko dowiedzieć jak z auto i z sezona stworzyć auto bo dla mnie to o czym mówicie to czarna magia XD

Skoro nie masz pojecia, to z sezona i auto nie stworzysz auto, bo nie da sie tego zrobic w 1 pokoleniu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,426
Odznaki
1
ile pokoleń to zajmie?
Z czym należy krzyżować następne pokolenie rośliny atuoXfemi? dalej z jakimiś automatami?

Typie, dostałeś inka, masz tam Mendla, to se obczaj.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,255
Buchów
5,164
Po 5dniowym atakiem kupnym srebrem koloidalnym zauważyłem takie oto bombelki :d

Coś za szybko. 5 dni od pierwszej aplikacji? Niemożliwe ;] Jajca? Jakie znowu jajca. Moje mam na miejscu. Przynajmniej na razie. Jak nie będę miał zostaje "metodystą".
Coś mało ich wygląda jakby reszta szła w programie żeńskim. Jak przy niewielkich dawkach podanych wcześnie i mieszanym "programie" rozwoju - z przewagą żeńskiego? aaa.. Ocena po takim zdjęciu to - kupa.

Po 5 opryskach po całości możliwe - nie za bardzo sobie przypominam efekty/efektywność CS. Watek na IC głównie, tasiemiec z którego wynikało mniej więcej tyle. Obliczalne tak sobie a nawet mniej. Porównywanie efektów pomiędzy - użyszkodnikami, trudne bo każdy z nich miał "co innego" w łapkach. A najlepszy efekt miał ktoś kto użył "lapisu" na kurzajki ;). Napisał, że to nie CS ale tak jakby.

sub23, ma większe pojęcie o genetyce, myślę, że z chęcią się rozwinie. :)

Sub się zwija, wraz z wiekiem zanikają "neurony" - z dnia na dzień jest coraz gorzej. Punkt startowy nie był szczególnie wysoki, obecny jest niziutko. Niby zjechać w dół jeszcze się da. Na kupę się będzie mówić papu o ile się mówić będzie cokolwiek. Żadne "wyrzuty" neuroprzekaźników i "górnolotne" przeżycia wywołujące, podobno niejako przy okazji powstawanie nowych połączeń miedzy neuronami. Nieusuwalnych struktur - szlaków które pozostaną w jakieś formie do końca - jak to powiadają poeci: Nim Śmierć Mój Kształt Na Wieki Spełni. Tego nie zmienią, nie poprawią. ;(
Może ten mój ostatni atak "szaleństwa" to po prostu nawet nie objawy wrodzonej głupoty ;] ale efekt dołożenia się do tego "demencji?". ;]

Dobra ale to o czym miała być mowa. Po drobnym offie/troll dygresyjny.. Do sena -> Forum to posiada niezłe archiwum.

jeden link już był. Pora na następny:

Był sobie rok pański 2007. konkretniej :-> 02-01-2007, Otu oJedyna TuO Oszczęście. Szczęście Ty Me jedyne.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?4172-Krzyżowanie-LR-dziedziczenie-cechy-autoflow

Trolle biorące udział w "akcji" - skład na początek watka, potem było coś chyba na inny nieco temat.

1. assjube. -> i na tym koniec - jeden "starczy"

Użyszkodnicy:

Kostek
SCuN
Orion
-=*Rotasila*=-

oj jak to wszystko dawno było Hyperreal
Czasy hyperreala - sporo ludzi się bawiło w hybrydy. Troll zanim dostał do ręki LR#1 [ za free - nie miałem zwyczaju kupować - przyjmowałem darowizny ]
I tym co się bawili w F1 wychodziły po prostu pełnosezonówki. -> Nawet o potencjalnie przyspieszonym terminie dojścia nikt nie wspominał. Nie wiem czy o tym było tu coś wspomniane. Chyba poza moimi wątpliwościami związanymi z obserwacją własnego F1 - nie? tak cokolwiek.

Wszystko jest na forum. -> jeśli jest inaczej niż : to nikt nie starał się tego podważyć.

Shalom (tak chyba pisałem pod koniec na M4U - Fugazi)

Czekamy na wykresy

Wykresy spektralnej dystrybucji ? Krzywe, kształtowniki, piki generowane "hipotetycznie" o niemalże idealnym gausowskim rozkładzie. A .. Może coś co lekko ogonuje w danych warunkach ?
Dane, tabele, porównania - się zrobi przy okazji, tu nie ma za bardzo "karmy".

też poczekam by ktoś wyjaśnił jak baranowi bo nie mam pojęcia o co chodzi z tymi homozygotami. Chciałbym się tylko dowiedzieć jak z auto i z sezona stworzyć auto bo dla mnie to o czym mówicie to czarna magia XD

Jak to powiadają: Każdy zasługuje na to aby dostał dokładnie to czego oczekuje: jeśli tylko wystarczająco: jasno wyraża swoje oczekiwania. Inaczej chciałbym aby tak było ;]

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawa_Mendla

jeśli chcesz coś nieco bardziej ambitnego polecam np: https://www.empik.com/zarys-mechanizmow-ewolucji-opracowanie-zbiorowe,49464,ksiazka-p

Autorzy w książce położyli nacisk nie na konsekwencje ewolucji, ale na jej mechanizmy, ze szczególnym uwzględnieniem zjawisk genetycznych, zmienności genetycznej i procesów tworzenia się nowych gatunków. Omówiono też ewolucję zachowań społecznych zwierząt i altruizmu biologicznego, pochodzenia i utrzymywania się płciowości oraz ewolucję strategii życiowych roślin i zwierząt.

Generalnie Nihilizm. To wszystko to tylko - chędożona Biologia.
Nie ma uczuć - nie ma emocji - przyjaźni. Nic kurna nie ma. Nawet Autystyczny śmiech, "prawdziwy" nie jest. O! biologia i chemia - patologia wbudowana w specyfikacje gatunku.

Typie, dostałeś inka, masz tam Mendla, to se obczaj.

Podobno służący pana Mendla nieco zafałszowywał wyniki, aby nieco lepiej pasowały do.
Co wiele nie zmienia raczej. Może tyle: - działał w szczytnym celu: i dlatego i On powinien pojawiać się w Podręcznikach z imienia i nazwiska. Pomija się Go tak jakby jego udział był zupełnie nieistotny.

Prace mendla nie zostały docenione przez współczesnych - wtedy się im wszystko mieszało jak sok z wodą. I dziedziczyły się cechy nabyte. Dobre chęci etc itp. Miczurin a potem Łysenko twórczo to za ZSSR rozwinęli.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół