nasiona marihuany

Rozrabianie nawozow

Wyszukiwarka Forumowa:

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
Zaczalem wlasnie pierwsze uprawy w coco, pojawila sie wiec koniecznosc suplementowania roslinek. Mam pytanie poczatkujacego, ale nie udalo mi sie znalezc jasnej odpowiedzi na forum :D a nie chce popalic plantow

Jezeli na opakowaniu napisane jest np 2ml / l to mieszajac kilka nawozow daje kazdego 2ml - czyli powiedzmy nawoz A - 2ml, nawoz B - 2m, nawoz C - 2ml i to wszystko razem (6ml) na litr wody, czy kazdy z osobna na l wody czyli lacznie 6ml na 3l wody? :D

Kolejna sprawa to czy moge przygotowac sobie koncentrat wymieszanych nawozow np 10 krotna dawka, a pozniej do latwiejszego dozowania dodawac sobie po 100ml na l przed kazdym podlaniem. Czy sa jakies przeciwwskazania? Np utrata wlasciwosci przy dluzszym przechowyewaniu rozrobionych nawozów?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jezeli na opakowaniu napisane jest np 2ml / l to mieszajac kilka nawozow daje kazdego 2ml - czyli powiedzmy nawoz A - 2ml, nawoz B - 2m, nawoz C - 2ml i to wszystko razem (6ml) na litr wody.

Dokładnie tak.
Co do mieszania, nie jest zalecane, niektóre nawozy reagują z sobą i powinny być mieszane tylko w wodzie.
 

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
Dzieki za szybka odpowiedz :D wiem zeby nie mieszac nawozow ze soba bezpośrednio, chodzilo mi mieszanie ze soba w wodzie. Nie bylem tylko pewien czy wszystko w jednym litrze czy kazdy nawoz to osobny litr wody
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A to zależy od nawozów, jak mineralne to można. Jak organiczne/organiczno-mineralne to zaczną fermentować po około 2 dobach, zaczną śmierdzieć i zaczną się w nich rozwijać bakterie beztlenowe, raczej nie pożądane.
 

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
Mineralne. Stosuje GHE FloraGro, FloraMicro, FloraBloom i AN big bud
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To nie widzę przeciwwskazań.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół