nasiona marihuany

Pandemiczny Burdel

Wyszukiwarka Forumowa:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Tu kolejna sztuka CRITICAL SOUR.
Ją będę starał się trzymać jak najniżej- będę wyginał ile wlezie, bo miejsce mało pewne :) spory ogrodzony nieużytek za dużą fabryką, więc muszę być jak ninja.​

IMG_7764.JPG


IMG_7763.JPG


IMG_7766.JPG


IMG_7767.JPG
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Witajcie.​

Dzisiaj też tylko foty z posadzenia dwóch sztuk.
Gleba wymieszana z dolomitem, a rośliny zostały podsypane AGRECOL do papryki i pomidorów w granulacie NPK-10,8,22 dostały także oprysk z ASAHI agrecol 1,5ml/1 l.
W szafce stoją jeszcze dwie sadzonki, które polecą jutro w nową miejscówkę :)- i 10 sztuk automatów które polecą na weekendzie na zewnątrz.​

2 x CRITICAL SOUR

IMG_7768.JPG


IMG_7770.JPG


IMG_7769.JPG


IMG_7771.JPG


IMG_7773.JPG


IMG_7776.JPG


IMG_7778.JPG


Pozdrawiam.
Będę tak uzupełniał fotorelację co wysadzanie, a później to już raz może dwa razy na tydzień.
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Cześć, spore już te panny - na jesień będą drzewa :mrgreen:

Moje też dziś poleciały na spota, ale przy twoich to mikrusy, haha.

Będę zaglądać, powodzenia!
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Siema Boom, pięknie jak zwykle u Ciebie, skromnie ale z jajem wszystko, będę śledził i się uczył, w tym roku pierwszy raz wystartowałem na out a między innymi do przygotowania brałem wiedzę z Twoich fr, pozdro !
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Kolejny dowód na to że nie trzeba się obawiać desantów w kwietniu. Powodzonka ! :delg:
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Siemacie.

Polazłem do kilku roślin i także dosadzić ostatnie dwie sztuki critical sour. W szafie zostały jeszcze tylko 10 sztuk automatów, które będę wywalał do miejsc docelowych jutro lub we wtorek.
Na jednej miejscówce niestety musiałem wyciąć trzy drzewka które rzucały cień- nie jestem tego zwolennikiem, ale nie miałem wyjścia- zawsze odginam sznurkiem gałęzie które zasłaniają słońce, lecz tu nie dało rady tego uczynić.​

5 x CRITICAL SOUR

IMG_7908.JPG


IMG_7906.JPG


IMG_7907.JPG


IMG_7909.JPG


IMG_7910.JPG


IMG_7911.JPG


IMG_7912.JPG


IMG_7913.JPG


IMG_7914.JPG


2 x AK 420 FV [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] I dosadzone 2 x CRITICAL SOUR

IMG_7917.JPG


IMG_7918.JPG


IMG_7919.JPG


IMG_7920.JPG


IMG_7921.JPG


IMG_7922.JPG


IMG_7923.JPG


IMG_7924.JPG


I kolejna CRITICAL SOUR

IMG_7927.JPG


IMG_7928.JPG


IMG_7929.JPG


IMG_7930.JPG


IMG_7931.JPG


To tyle- nie udało mi się dotrzeć do spota z dwiema sztukami ak 420, bo po prostu straciłem moc za tydzień je odwiedzę.
Pozdrawiam.
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
oby wytrzymały tą chujową pogodę ;) będziemy śledzić, dzięki!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,694
Odznaki
10
Normalnie jakiś klon, u mnie u***any szpadel na saperkę,i u ciebie. Plecak ten sam tylko ja mam inne umaszczenie. No i piękne planty co by sam spam nie był. Pozdro
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Szybko wywaliłeś je na spoty, nie obawiałeś się, że przymrozi je w nocy ? CRITICAL SOUR Female seeds - też mam 9 sztuk, pocięte na 4 szczyty, zrobię kilka fotek i wrzuce niebawem. Z fartem.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witaj BOOM,
Pięknie idą Ci te rośliny. Co z tego wyrośnie na wrzesień to jestem ciekaw już teraz, wiadomo tylko, że będzie grubo.
Tymczasem przyglądam się dość regularnie wątkowi i trzymam kciuki za dalsze poczynania.

P.S.
Mam taką samą wersję plecaka w czerni. Robi robotę, bardzo pakowny, aczkolwiek w trzecim sezonie zaczął się już pruć w najbardziej eksploatowanych miejscach.

Powodzenia !!!
Tymczasem
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak zawsze na najwyzszym poziomie!
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Witam.

Trzy dni temu i dzisiaj wysadziłem automaty.
Jest ich 10 sztuk. Naście dni stały w szafie w ziemi grow sure westland- resztki tej ziemi wsypałem na spota.
Rośliny przed wyprowadzką na dwór zostały opryskane callmag i asahi sl 1,5ml/1,5l wody.

Od góry 4 sztuki GREEN CRACK x G13 (GGS [MENTION=73812]grzes[/MENTION]) i na dole 3 x AUTO ULTIMATE (Dutch passion)

IMG_7963.JPG


IMG_7964.JPG


IMG_7965.JPG


IMG_7966.JPG


IMG_7967.JPG


I posadzone trzy dni temu 3 sztuki AUTO CREAM CANDY@panpestka.pl;

IMG_7968.JPG


IMG_7970.JPG


IMG_7969.JPG


IMG_7972.JPG


IMG_7971.JPG


IMG_7973.JPG


Do następnego i pozdrawiam.
 

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
Cześć,
Takie małe pytanko, te patyki wokół roślinki to jakiś swego rodzaju LST? Jeśli nie, to co to ma na celu?

---------- Post Zaktualizowany 17:54 ---------- Data pierwszego postu 17:53 ----------

Cześć,
Takie małe pytanko, te patyki wokół roślinki to jakiś swego rodzaju LST? Jeśli nie, to co to ma na celu?

Mam namyśli roślinkę w pierwszym poście*
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Cześć,
Takie małe pytanko, te patyki wokół roślinki to jakiś swego rodzaju LST? Jeśli nie, to co to ma na celu

Mam namyśli roślinkę w pierwszym poście*

Ja przepraszam, że się wypowiadam za booma ale kurczę to wydawało by się oczywiste. A jednak hehe. Zobacz na pierwszej stronie relki jak wyglądały planty podczas wysadzania. Weź pod uwagę również otoczenie, które generalnie jest zielone zupełnie podobnie do MJ, chlorofil everywhere hehe. Jedni wbijają se kijki na sztorc, inni robią jak boom, jeszcze inni jeszcze inaczej to robią. Chodzi o bezprzypałowe oznaczenie miejsca gdzie wtopiona w zieleń otoczenia jest młoda zielona panna. W późniejszym czasie można równiez i do treningu wykorzystać takie np. konary i kije, chuje-muje, dzikie żmije. ;) pozdro kolego.

No a ten...
ku**a BOOM!!! :eek:gn: Ja pier***ę, muszę to napisać. Ludzie ogólnie są różni, wiadomo - więc zamieńmy ludzie na growerzy, hehe. Growerzy są różni, wiadoma sprawa, jedni liczą na to, że hajs na drogie "pomoce growerskie" zrobi robotę za nich - jakoś to im idzie lub nie, są kumaci zajawkowicze co z czasem mają coraz większego skilsa i z racji stażu i robią to fachowo i pro nawet ze słabym budżetem i git. No i są też tacy co mają to w genach, duszy i sercu. Widać, słychać i czuć, że czujesz rośliny a one Ciebie, rozumiecie się i już. Tak po prostu, naturalnie. Szanuję. Dusza growera, pasja i skils w ch*j = BOOM!
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
No a ten...
ku**a BOOM!!! :eek:gn: Ja pier***ę, muszę to napisać. Ludzie ogólnie są różni, wiadomo - więc zamieńmy ludzie na growerzy, hehe. Growerzy są różni, wiadoma sprawa, jedni liczą na to, że hajs na drogie "pomoce growerskie" zrobi robotę za nich - jakoś to im idzie lub nie, są kumaci zajawkowicze co z czasem mają coraz większego skilsa i z racji stażu i robią to fachowo i pro nawet ze słabym budżetem i git. No i są też tacy co mają to w genach, duszy i sercu. Widać, słychać i czuć, że czujesz rośliny a one Ciebie, rozumiecie się i już. Tak po prostu, naturalnie. Szanuję. Dusza growera, pasja i skils w ch*j = BOOM!

Są ludzie, co mają dwie lewe ręce do roślin. A że w naturze nic nie ginie, to ktoś musi mieć dwie prawe. Patrząc na dokonania, tym kimś jest właśnie BOOM!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół