nasiona marihuany

Szevo's Outmix'20 pandemia out[paf Sweet Seeds, os Zielona Masa, Deuter, af os Queikmind]

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Zacny busz! Byle do fajrantu kolego.
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
wygląda na to, że będzie co trymować :) w sumie to troche wspolczuje :)
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
S.A.D w ch*j bujna roślina, u mnie sie tym wyróżnia, ale najpóżniej sie zebrały z tego co pamietam. Kozak pole :) 3maj sie
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemano, witam wszystkich.

Troszkę mnie nie było, wiadomo jak to jest kiedy plony trzeba przetestować... a nie ma co, trochę się zebrało. Generalnie dzisiaj dokończyłem żywota ostatnich dwóch zkittlez ów. Co mogę na ich temat napisać to było widać że pestki od Queikminda to prawdziwe koty. U mnie wszystkie od kiełka zapierniczały,nie było najmniejszych problemów. Fakt że przez zbyt gęste obsadzenie nie wyciągnąłem z nich 100%. Ale mogę z czystym sumieniem polecić pestki auto od biogenetic. Super wigor,szron na owocach i wielkie kwiaty! Co do pestek od Zielona Masa to muszę zauważyć że wszystkie były mniejsze,nie brakowało im wigoru,ale że tak powiem po swojemu, są o generację do tyłu względem biogenetic. Żeby nie było że coś z nimi nie tak,bo dały radę. Jeszcze raz panowie wielkie dzięki za pestki,nie poszły na zmarnowanie. Foty ze zbiorów 2 tygodnie temu
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
No i z dzisiejszego koszenia największych słodzików Zkittlez
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Na koniec tematu auto na ten sezon daję fotki z miejsca podsuszania
displayimage.php
[/url][/IMG]
Dobra, lecimy z sezonami które dwa tygodnie temu miały w zasadzie wy***ane na kwitnięcie. Dostały standardowo nawozem, nie pryskałem bo akurat nieźle pizgło deszczem.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Tak jak pisałem to było 2 tygodnie temu,ale dzisiaj już wszystkie dziarsko wbiły na flo i zapuszczają kwiaciszcza. Na dzień dzisiejszy to najniższy Super Skunk ma ok 160 po mocnym lst, cała reszta 2.5m i więcej. Ogólnie rozpie**** zieleniny. Na najbardziej zamulające wyglądały Criticale i Sweet Chease. No ale jak by nie liczyć do połowy piździernika trzeba czekać. Dzisiaj sezony dostały nawozem na kwitnienie, posypane w koło, bez podlewania bo wczoraj padało,jutro ma znowu... ku**a,panowie miałem tylko 3 tygodnie prawdziwego lata w tym roku,a tu już jesień puka do drzwi?!?!
Oby łaskawa że słoneczkiem. Dobra,ostatnie foty z dzisiaj
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
No i tyle tym razem, pozdro hasz ekipa i do next time
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Bez grzesiowych pestek prawie każdy się teraz modli o słoneczny październik :crazy: Jak polecasz automaty od biogenetic to sam zainwestuje w 20-30 sztuk a sezony bio to się zastanwiam może grześ wróci <rotfl>. Ładnie kolego tylko słońca i farta brakuje :salut:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie da się ukryć, brakuje pestek GGS i wspólnej interakcji producenta z klientami. Trzeba także pamiętać o tym, że były już syte outdoory kończące się początkiem listopada. Będzie to loteria, ale kto nie gra ten nie wygrywa.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Panowie,mamy Deutera i jego pestki. Od zeszłego roku testuje Sweet Seeds i też wygląda to ok. Tyle że nie nastawiam się na wrzesień,a na max połowę października i przez te lata zawsze dałem jakoś radę. Choć pryskania na plechę unikam jak ognia, to wiadomo że nieraz się nie obejdzie.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Bardzo ładnie to wygląda. Ważne teraz, żeby pogoda dopisała. Opieszałość plantów frustruje, ale nie przyspieszymy ich kwitnienia niestety.
Dobrze tam im lej papu :D

Jeżeli chodzi o pestki, to warto dać szanse każdemu. W tym roku dałem panu pestce i myślę że spisał się dobrze jak najbardziej.
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siema, na szybko wpada 100 po suszeniu, wszystkie najładniejsze boby do słoja, reszta czeka na przerobienie na hasz.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Tymi miłymi fotkami zamykam rozdział z automatyczny grow pod chmurką
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemano wszystkim
Sorki za słabsze upy, ale natłok w pracy, dziecko, kobieta i dużoooo bakersa dopełnią obrazu. W niedzielę byłem u ślicznotek,ostro karczowanie było żeby trochę luzu miały. Generalnie wszystko kwitnie, Super Skunk i Black Domina ci pierwsze zaczęły zostały prawie dogonione przez resztę paf. Wszystko dokarmiane, trochę podparłem bo klamoty takie że się kładły. W sumie co tu pisać? Foty
3,5metrowy Critical szybko rozkwita
displayimage.php
[/url][/IMG]
Młodszy Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
Black Domina
displayimage.php
[/url][/IMG]
S.A.D. 1
displayimage.php
[/url][/IMG]
S.A.D. 2
displayimage.php
[/url][/IMG]
Sweet Chease
displayimage.php
[/url][/IMG]
Cream Caramel
displayimage.php
[/url][/IMG]
Super Skunk
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Młodszy Critical i oba razem bodajże...
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

Tyle ode mnie tym razem, pozdrowionka hasz ekipa
 
Ostatnia edycja:

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Cześć [MENTION=57440]Szev[/MENTION]o Piękne te twoje planty, zdrowa olbrzymia zieleń. jedyną wadą jest chyba to że strasznie późne. Mam ten sam problem z kilkoma moimi Marokami. Teraz jednak wszystko powinno szybciej pójść... życzę pogody i farta do końca. Nie biegam na spota tylko zaglądam do ciebie bo masz to samo praktycznie :) .. pozdro...
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siema, po zeszłym roku nastawiony byłem odpowiednio i nie martwię, wiem że półsezony jak zakwitają, to nie ma że boli. Zapie****ają kwiaty jak szalone i spokojnie się wyrobią. A że pogoda do końca września ma być to tym bardziej cieszy. Spokojnie i do przodu jak to mówią...
Pozdro
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siemanko wszystkim

Byłem w środę na spocie objadać jak się sprawy mają. Zrobiłem oprysk z siarczanu magnezu i topsinu m na plechę. Dobre posunięcie bo jak w piątek zaczęło padać,to z małymi przerwami pada do teraz. Przy okazji dostały jedzonko doglebowo,wiadomka. Generalnie wszystko nabiera masy, wygląda dobrze. Pierwsze strzyżenie wypadnie chyba na next weekend, Super Skunk poleci do wora bo najniższy i będzie plecha go łapała. Zresztą znalazłem już takie mini 2 ogniska,ale wyrwałem i zapryskałem. Pewne jest że jak zacznę zbierać to sama kosa wszystkiego ze 3 tygodnie potrwa. S.A.D i Cream Caramel już zalane żywicą i zbite kwiaty, Chease lekko mniej zbita struktura,ale nadal kamyczki. Super Skunk zresztą też ładnie zbite kwiaty ma. Średnio zbity wydaje się Critical, a typowo puszysta struktura u Black Dominy. Tyle moich wrażeń,foty bez opisu bo spalony jestem i zamuliłem...
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]


Siema wszystkim i niech pleśń nas omija szerokim....
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siema, witam wszystkich
Kolejny tydzień sezonu za nami. Niestety pogoda zmusza do ostrej walki i niestety pleśń zawitała do mych drzwi. Najbardziej ucierpiał jeden S.A.D i przeciągający Super Skunk. Oczywiście kosa poleciała, do tego towarzystwa mocno podkosiłem oba Criticale bo dostały topy jak kamloty i mleczno-brązowa żywicą jest. Opryskałem resztę na plechę i kosze resztę za tydzień. Ok, czas fotek
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
Na razie tyle,reszta fot innym razem bo nie ma czasu.
Pozdro hasz załoga
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół