nasiona marihuany

[1x LSD] [150wLED] [0.16] [ma byc bydlak]

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Lucek leć z następną fotorelacją, metry mamy te same, ciekaw jestem jak Ci pójdzie następnym razem.

Ps.: Wyciszałeś jakoś tego brzęczyka ? Mam takiego 2L/min, chciałem go użyć do napowietrzania wody w zbiorniku, ale zrezygnowałem narazie, kombinuję nad jakimś pudłem wyciszającym.
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Lucek leć z następną fotorelacją, metry mamy te same, ciekaw jestem jak Ci pójdzie następnym razem.

Ps.: Wyciszałeś jakoś tego brzęczyka ? Mam takiego 2L/min, chciałem go użyć do napowietrzania wody w zbiorniku, ale zrezygnowałem narazie, kombinuję nad jakimś pudłem wyciszającym.

Jesli mówimy o tym samym czyli o wibracje przenoszone przez podłogę
Bo te gumki za dużo nie pomagają.
Zawiesiłem go na kablu zasilającym w powietrzu, prawie nie słychać ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
W następnym projekcie zrób z czegoś okrywę wierzchnią medium, a zobaczysz różnicę, że korzenie będą i na górze.

Bardzo ładne maczugensy. :flower:
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
W następnym projekcie zrób z czegoś okrywę wierzchnią medium, a zobaczysz różnicę, że korzenie będą i na górze.

Bardzo ładne maczugensy. :flower:

Chciałem dać keramzyt lecz to 1 takie wyzwanie było z lst i wgl
1 uprawa w tym boksie którego zrobiłem na tak małym dla mnie metrażu (duże dłonie mam haha)
Polecisz coś ciekawego prócz keramzytu?
Raczej już nie będę potrzebował wentylatora od spodu jak to teraz miałem więc mogę sobie próbować

Dziękuję ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Keramzyt, perlit, słoma, kamyczki, mulcz z drzew liściastych, obsadzenie jakimiś innymi roślinami, ja wczoraj posiałem lucernę pod roślinami.
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Jesli mówimy o tym samym czyli o wibracje przenoszone przez podłogę
Bo te gumki za dużo nie pomagają.
Zawiesiłem go na kablu zasilającym w powietrzu, prawie nie słychać

Spróbuję, choć myślę, że w moim przypadku bardziej chodzi o rezonowanie dzwięku, który generuje w szafie. Kładłem na gąbce do wytłumiania, owijałem folią bąbelkową i nic to nie pomagało, w planie mam jeszcze zrobić pudło wyciszające, dam znać czy to coś da, jak tylko się do tego zbiorę. Płyta, gąbka, wytłaczanki z jajek i wymiar max 25x25x25, myślę jeszcze nad watą szklaną - no musi to być ciche.
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Czas na curring

Hello

Czas na curring jak w tytule :p
waga kuchenna Pokazala 75g

szczerze,po cichu liczylem na setke :/

a wiec mamy 3/4 celu
moze next SexBud okaze sie bardziej przychylny co do moich oczekiwan na tym metrazu :dela:
Kilka fotek Suszu przed dniem kartonu a pozniej sloj :hip:









wieczorem edytuje post moze sie uda opisac smak :dela:
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Konkretne drzewko, wydaje mi się że stówka byłaby do osiągnięcia gdybyś wstrzymał się jeszcze ze ścinką ;) Widać po strukturze topa, że nie są to kamienie, imho z tydzień/dwa za szybko ją ciachnąłeś :) Ale rozumiem, że przy ponad 2 miesięcznym wegu ciśnienie mogło się już podnosić :craz:
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
No też zauważyłem że coś strasznie się rozrzedziło :p
Mogłem faktycznie jeszcze poczekać z tydzień
Lecz parcie +brak możliwości suszenia później mnie przeraził
A no i trichomy wyglądały już całkiem zacnie nie znalazłem już przezroczystych same mleko i bursztyn ?



Co do smaku przed curringiem nic oprócz mocnej sosny nie wyczułem
Jest dość mocne
Na 1 rzut poszła duża lufa żebym jakiś smaczek poczuł
Po czym skręciłem jeszcze malucha i to w sumie wystarczyło żeby nie chciało mi się pisać wczoraj postu
:zjarany:
Jestem z tej odmiany zadowolony fajnie gniecie napewno do niej wrócę ?

Dziękuję za pomoc buszki rady ? zapraszam do następnej foto jaka otworzę wkrótce z Sexbudem który już leży 2 dzień w kieliszku z wodą, Narazie nie daje za wygraną i nie pęka ?.

Proszę o przeniesienie do zakończonych ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół