nasiona marihuany

[90W][0,16m2][Dinafem Original Amnesia x 2]

Wyszukiwarka Forumowa:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
98 Dzień Życia. FLO: A58, B53

Teoretycznie tydzień do ścinki, ale widzę co najmniej dwa dla A, i 4(?) dla B. Zobaczymy, jak za tydzien wyjdą zdjęcia makro.

Sytuacja z przenawożeniem się uspokoiła. Leję tylko TOPMAX raz na 3 podlania. Przerzedziłem trochę liście. Widać, że A (po lewej na zdjęciach) pomimo przygód ładne spuchła i oblewa się żywicą. Ma super zapach. B daleko z w tyle, ale coś tam się dzieje, mam nadzieję, że dam radę ją potrzymać dłużej i starczy mi cierpliwości.









 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
98 Dzień Życia. FLO: A66, B61

Roślina A powoli dochodzi, jednak trichomy nadal szkliste. Daje jej kolejny tydzień.
Roślina B nadal wygląda na połowę kwitnienienia. Zobaczymy ile jeszcze.

Leję samą wodę. Niepokojąca jest duża wilgotnośc w boksie, ale jest to spowodowane aurą.

Dziś same zdjęcia rośliny A.




 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
106 Dzień Życia. FLO: A74, B69

Można powiedzieć, ża A jest do ścięcięcia, a B będzie musiała być do ścięcia. Mamy 10 tygodni flo za nami i nie zanosi się by B jakoś lepiej doszła w najbliższym czasie, a grow muszę zakończyć. I tak już idzie dłużej niż zakładałem z powodu nieudanych kiełkowań. W każdym razie szklanka jest w połowie pełna.

Makro:

A








B



 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
jak musisz to ścinaj, B można by zostawić jeszcze ale rownocześnie sam spróbowałbym B w takie wczesnej fazie kwitnienia :D ciekaw jestem fazy.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
To po co producent informuje o 65 tygodniach? Potrzymam jeszcze, może tydzień, dwa , trzy... hmm
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Jeszcze się nie nauczyłeś że producenci mają buj a wyobraźnię, a papier przyjmie wszystko? Ja zawsze doliczam ten tydzień czy dea więcej. :)

Plus jest takie coś jak zmienność osobnicza i każdy osobnik będzie dojrzewał na swój sposob. Konopie to jie zboże i w jednym pokoleniu rozrzut fenotypow jest normalna rzeczą.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
Wiem, że różne fenotypy. Tak sobie narzekam, bo zwyczajnie opcji nie mam, żeby tę B doprowadzić do końca, ale jeszcze je obie potrzymam.

Tu jeszcze kilka fotek:

Z lewej A z prawej B:





A solo




B solo


 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
111 Dzień Życia. FLO: A79, B74

A poszła pod nóż. Jestem z niej zadowolony. Uratowały ją dwa flusze i zmiana boxa oczywiście. Przekopałem ziemię, ale śladów biotabsa nie znalazłem. Trim raczej na luzie. Dobrzy ludzie i tak wszystko spożyją :zab:
B jeszcze trzymam.








 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
116 Dzień Życia. FLO: B79

Dziś A poszła do słoika po 5 dniach suszenia. Topy luźne. Zapach bardzo dobry.

WYNIK 31g czyli mizernie w sumie, ale solidny amatorski :drugs:

B nic nie puchnie niestety.




 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Nie no... Oriżynal Amnezka to raczej hejz, więc nie spodziewaj się topów twardych i zbitych jak kamień po czymś co ma przewagę sativy w genach. :p
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie no... Oriżynal Amnezka to raczej hejz, więc nie spodziewaj się topów twardych i zbitych jak kamień po czymś co ma przewagę sativy w genach. :p

Pewien administrator gdzies kiedys wspominal, ze czesciej trafial na zbite topy w sativach niz w indicach, to jak to jest? :kot:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
A taki jeden drugi administrator mówił ostatnio w swojej fotorelację, że za***iste indyki mu wyszły, ale musi mielić, bo nie da rady tego palić. A te najdłużej kwitnące bony średniozbite.

WS
(...)
Te z kolei są twarde, że ciężko palić, trzeba kruszyć.

Nie jest tak zbita jak indyje, ale spoko twarde kwiaty
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
126 Dzień Życia. FLO: B89 (12,5 tygodnia)

ŚCINKA B!

Tak więc musiałem pojechać na wakacje. Postanowiłem dokupić głębszą podstawkę i bardzo obficie podlać dziewczynę, do oporu. Wczoraj po powrocie miała być ścinka. Gdy otworzyłem boksa zobaczyłem roślinkę w bardzo jesiennym stanie, ale nie przesuszoną. Przez chwilę rozważałem, czy to już, ale po oględzinach kwiatów stwierdziłe, że tnę i koniec.

W każdym razie przeżyłem pozytywny szok. Kwiaty jednak napuchły i zaczęly się ładnie szronić. Właściwie powstały dwa bardzo solidne topy. Także dziękuje wszystkim, którzy dopingowali dłuższe trzymanie. Było warto! Trim zrobiłem lepszy, ze względu na te popalone liście.

Co do rośliny A. Zrobiłem pierwszy test. To jest petarda!










 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
B poszło do słoika. WYNIK 32g Wliczając popcorn.
W SUMIE 63g -czyli 0,7 g/W. Jest przyzwoicie.


Podsumowanie:
Odmiana średnio łatwa w uprawie, wymaga cierpliwości. Topy mało-efektowne, ale moc więcej niż zadawalająca. Zapach średni. Zero zamuły, bardzo kreatywna, raczej nie przed snem, trochę suchych ust i małe gastro. Plon pewnie byłby większy gdyby nie błędy i pare głupot. Dziękuję za rady i doping, i widzimy się już za chwilę w nowym wątku 12/12 REG.


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół