nasiona marihuany

Inkubator Automat x3 TurboMały

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
muszę skleić inkubator :jprd: pod 3 automaty bo mam tylko 1 świetlówkę i ilość Lm pasuje tylko pod takie wymiary jak podałem wyżej .. jak myślicie da radę wrzucę w to jeszcze wiatraczki.. czy musze go skubańca skleić podłączyć i sam sprawdzić żebym wiedział nikt nie konstruował może czegoś tak małego :)
już jeden inkubator właśnie skończyłem ale coś mi sie pierdykło w mocy żarówki nie wiem...
na "Vega" tylko zimna barwa światła nie moge dokręcić drógiej świetlóki o ciepłej barwie ..

żarówka Led
barwa zimna -6400k / 1750Lm
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
muszę skleić inkubator :jprd: pod 3 automaty bo mam tylko 1 świetlówkę i ilość Lm pasuje tylko pod takie wymiary jak podałem wyżej ..

Nie podałem? :)

Przez inkubator rozumiesz pudełko do kielkowania? Czy ogólnie mały box na jakiś początkowy czas, a potem out? Inkubatory nie potrzebują żadnej wentylacji tam liczy się klimacik w środku :D czasem zaczerpnąć haust powietrza i tyle.

Jeśli chodzi o box to wiatraczek na zewnątrz boxa (na dole) wtłaczający, podepnij pod jakaś ładowarkę z tel np 5v. Zobacz czy Ci styka, jak nie to podepnij pod 7v 9v albo 12v. Też znajdziesz różne rozmiary. I Najlepiej nad żarówką mieć wyciągający i masz cyrkulację. Wlot/wylot może też być pasywny musisz zobaczyć co ci będzie pasować.

Poszukaj na forum pcbox, microbox i zobacz jak ludzie mają rozwinięte małe przestrzenie.
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
no nie podałem ;p
25x15 cm :D taki wariat ;D
o BARDZO MALUTKI BOX mi chodziło na pierwszy tydzień mniej więcej żeby mi nie zmarzły na dworze :)
no i żeby nie wyciągały się jak słoneczniki ;p
żeby panienki były zgrabne od pierwszego dnia ?:D
nie wiem czy to ma sens wql ... pod tą żaróweczkę . głupieje pomału :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół