nasiona marihuany

zmiana miejsca ak47 orange auto PROBLEM

Wyszukiwarka Forumowa:

ChudyEdd

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
16
Buchów
0
Siema, moje kwiaty to automaty

I tu nasuwa się moje pytanie dotyczące zmiany miejscówki ? krzaki byly wysadzone do około wielkosci 40 cm , (od tygodnia lałem nawóz na weg ) wczoraj pokazały się włoski ale musiałem zmienic miejscówke , czyli dziś...:chili:
WYKOPAŁEM je i znalazłęm inne miejsce :oczy:

Wykopałem dołki , ziemia z dolomitem, zalałem dobrze wodą

Czy jest szansa żę krzaczory wrócą do normy?? czy juz kiedys kto miał podobną sytuacje ??:oczy::oczy:
Bo w momencie jak je wykopywałem zauwazylem ze leciutko odeszly , czy to tylko kwestia braku wody ? bo ostani raz podlewałem je 3 dni temu





-ak47-2.0
-Orange auto:czacha:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Czy jest szansa żę krzaczory wrócą do normy?? czy juz kiedys kto miał podobną sytuacje ??
Bo w momencie jak je wykopywałem zauwazylem ze leciutko odeszly , czy to tylko kwestia braku wody ? bo ostani raz podlewałem je 3 dni temu
Ogólnie zasada jest taka żeby jak najmniej stresować rośliny a każde przesadzanie to stres tym bardziej dla auto...czy dojdą do siebie?pewnie dojdą ale czy osiągną taki plon jak by osiągneły bez dodatkowego stresu to co innego.pozdro:tiphat:
 

ChudyEdd

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
16
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź , pare dni temu zainwestowałem w oprysk.
Wskoczyło asahi + tytanit gdzieś przeczytałem na forum że daje dobrego kopa
Mam nadzieje że zrekompensuje wszystko po tamtych stresach :D

---------- Post Zaktualizowany 16:20 ---------- Data pierwszego postu 16:18 ----------

każde przesadzanie to stres tym bardziej dla auto...czy dojdą do siebie?


Dzięki za odpowiedź , pare dni temu zainwestowałem w oprysk.
Wskoczyło asahi + tytanit gdzieś przeczytałem na forum że daje dobrego kopa
Mam nadzieje że zrekompensuje wszystko po tamtych stresach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół