nasiona marihuany

[300W UFO LED][0,36m2] Melon Gum, Anesthesia, AK-47, Cream Caramel

Wyszukiwarka Forumowa:

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Buenos dias,

Mam nadzieje ze humory dopisuja, bo z tego co wiem pogoda w kraju nad wisla sprzyja takowym nastrojom :) Na poludniu bez zmian...
Dzisiejszy wpis bedzie w nieco skromniejszym wydaniu (a moze mi sie tylko tak wydaje ?)

INFO: Start 12/12 - 25/05/2020 / Pierwsze Pre-flowers - 02/06/202. Dzisiaj mija 12 dzien kwitnienia / zdjecia z dnia wczorajszego.
Dziewczyny leca juz na HESI - Complejo de floracion + HESI - Fosforo Plus


Calosc prezentuje sie nastepujaco:
(tyl boxa 2x Ak47 / przod lewo Anesthesia / przod prawo Melon Gum)










...random head shots hehe uklon w strone fanow deatmatchowych rozgrywek i wielbicieli fragowania.










+ ostatnie ujecie z DR60II na dowidzenia.




Zycze leniwej niedzieli,
12"

P.s.. zapomnialem dodac, jeden z wiatrakow mieszajacych (clip fan) mi siadl - jestem w szoku jak dlugo wytrzymal! W tym tygodniu zamowie nowy.
 
Ostatnia edycja:

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

Z racji braku czasu ktory mi doskwiera ostatnimi czasy, zeszlotygodniowy wpis/update nie mial miejsca, mam kilka spraw na glowie + domowy mini projekt nad ktorym obecnie pracuje, cos dla naszej wspolnej wygody!

Ale, o forum nie zapomnialem i spiesze podzielic sie kolejna odslona tej uprawy.

INFO: Start 12/12 - 25/05/2020 / Pierwsze Pre-flowers - 02/06/202. Dzisiaj mija 26 dzien kwitnienia / zdjecia z dnia wczorajszego.
Dziewczyny dalej ciagna na HESI - Complejo de floracion + HESI - Fosforo Plus

Calosc prezentuje sie nastepujaco: od lewej - Anesthesia/Melon Gum/2x Ak47







































Na koniec, dodam ze pojawily sie przedziorki, tym samym bede musial kupic neem oil i sie nimi zajac, po tej sesji DR60II idze do czyszczenia al fondo...

Zycze leniwej niedzieli,
12"
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Buenas tardes,

Generalnie wpis ten mial pojawic sie 2 wrzesnia, w ramach “powrotu do szkoly” lub jak to mawiaja hiszpanie - la vuelta al cole heh, ale jak to zwykle bywa... potem cyknalem kilka dodatkowych fotek, strzelilem zamowienie i na fali mialem upoadowac calosc w ten weekend, ale... zoncia zarzadzila wypad na plaze i tego, nooo, zesmy sie smazyli!

Slowem wstepu dodam ze o forum nie zapomnialem, mialem kilka spraw na glowie tak osobistych jak zawodowych, do tego doszly wakacje - dziwne w tym roku, ale mimo wszystko udane + kilka innych pie**ol i obsowa gotowa. Koniec byl taki ze calosc zaowocowala nieplanowana przerwa ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo i postaram sie ten czas nadrobic kilkoma fotkami (calosc leci do przodu), skromna aktualizacja watkow i nowoscia ktora bedzie goscic w kolejnej odslonie mych poczynan. To co? Zapraszam i mil discuplasza jakosc zdjec i wspomniany poslizg w czasie, ekhhem!


2 x AK47 Sciete 12 Sierpnia.























1 x Anesthesia Scieta jezeli pamiec mnie nie myli 15 Sierpnia










1 x Melon Gum ktory prezentuje sie nastepujaco,
fotki sprzed... hmmm??































cdn.

---------- Post Zaktualizowany 17:25 ---------- Data pierwszego postu 17:23 ----------

...a tak sie prezentowala dzisiaj z rana,















pozdrawiam,
12"

P.s. oto nowosc o ktorej wam wspominalem :)



P.s.2 Info odnosnie Cream Caramel niebawem hehe :)
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

Bedzie to jeden z ostatnich wpisow w tym waktu.
Przyszle obejma niewielkie podsumowanie tej odslony moich przygod z uprawa, wrazenia po pierwszej sesji pod ledami itd.


Fotki przed scinka Melon Gum, ktora miala miejsce wczoraj - plant wisi na poddaszu i schnie, tym razem nie bawilem sie w trymowanie ani inne pie****y... poleciala pod noz w calosci po kilku dniach suszy, a dalej na sznorek.

Spieszno mi bylo do zwolnienia miejsca pod nowa uprawe i odswiezenia calosci po letnich zmaganiach.

Info podgladowe, pomiedzy 8 a 12 tego miesiaca.













































Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie,
12”


P.s.. W miare mozliwosci, chcialbym prosic modow o przeniesienie tego watku do zakonczonych, jezeli sie do takowych kwalifikuje. W nadchodzacym tygodniu dam znak w formie mini podsumowania calosci tak jak wspominalem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół