nasiona marihuany

Hps 400W (0.81m2) 2x Wild Thailand 2x Big Cheese XXl

Wyszukiwarka Forumowa:

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Kupilam ziemie w sklepie ogrodniczym z perlitem do ogrodka pod domem, i przesadzilam te moje wczesniejszcze karzelki do malych doniczek bo innych nie mam(moglam je wyrwac albo dac im powoli rosnac:p , szkoda mi bylo ich wyrwac:p ) i powoli powoli sie odbijaja, nabraly kolorow i zaczely rosnac,wiem ze nic z nich nie bedzie ale jakis taki sentyment mam:p. Jedyne z czym mam problem to temp...28-29 stopni. Nowy nawlizacz juz dmucha i troszke zbija ta temp ale i tak jest na wysoka...mieszkam w dosc cieplym kraju i nie wiem jak sobie poradzic z ta temp w boksie...juz otworzylam boczne okno i dmucham do srodka z klimatyzatora:p. Madrzy Panowie, macie jakies pomysly?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Masz dobra temperature. Masz jakies mieszajace? Jak nie to sie zaopatrz, nawet jak nie zbija temperatury to poprawia cyrkulacje powietrza. Do
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Dzis pestki polecialy na platki kosmetyczne! Zaczynam :) Ziemia co prawda nadal nie doszla....prawie 2 tyg czekania. Ale w pon ma juz byc;] Zdecydowalam sie na 3x Big Cheese XXl i 3x Auto Big Bud plus wczesniejsze karzelki (2x Auto Wild Thailand i 2x Big Cheese XXL, automaty)
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Dzis pestki polecialy na platki kosmetyczne! Zaczynam :) Ziemia co prawda nadal nie doszla....prawie 2 tyg czekania. Ale w pon ma juz byc;] Zdecydowalam sie na 3x Big Cheese XXl i 3x Auto Big Bud plus wczesniejsze karzelki (2x Auto Wild Thailand i 2x Big Cheese XXL, automaty)

widzę że producenci złowili Cię na magiczne XXL , BIG pouprawiaj zrozumiesz dlaczego growerzy tutaj ślinią się na karzełki Tropican Cookies.
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Jest to pierwsza uprawa wraz z doswiaczeniem bede testowac rozne odmiany:)
 

Księciunio

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2019
Postów
35
Buchów
1
Hej
Taka mała sugestia w kwestii oświetlenia przy lampach hps.
Nie wiem czy liczysz koszty prądu czy nie?? bo zawsze to możesz ileś tych kWh sobie zaoszczędzić :D
Na pierwszy miesiąc wzrostu roślin, wystarczyłaby lampa o mocy 250w.
Mam ten sam metraż boxa, z początku świecę 250tką, a później podmieniam zasilacz oraz żarówkę na 400w i tak już do końca uprawy.
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Dzieki za celna uwage:) Ale narazie nie chce nic wiecej zamawiac z neta. Na ziemie czekam juz ponad 2 tygodnie

---------- Post Zaktualizowany 19:18 ---------- Data pierwszego postu 18:54 ----------

Wszystkie 6 nasionek wykielkowalo i polecialy juz do malych doniczek:) Poki co wsadzilam je do ziemi kupionek w ogrodniczym (Jakas Belgijska ziemia z perlitem). Plagron mix powinien dojsc w przeciagu 2-3 dni, wiec gdy nadejdzie pora przesadzania panienki wyladuja w w takiej ziemi jak trzeba. Pozdrawiam wszystkich!
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Witam wszystkich. 4 z 6 panienek wykielkowalo, mysle ze do jutra rana wszystkie wyjda z ziemi. Plagron light mix w koncu dotarl dzisiaj. Dolaczam zdjecia mlodych plus wczesniejsze karzelki ktore sobie rosna for fun;]






 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Witam wszystkich serdecznie. Wrocilam wlasnie z pracy i u jednej z panienek zaobserwowalam cos takiego....nie maja za cieplo, pozostale 5 sztuk wyglada ladnie a ta jedna....prosze o pomoc.


 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Będzie dobrze.. na razie nic nie kombinuj:good:
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Witam wszystkich serdecznie!!! Dzisiaj przesadzilam panienki do doniczek 11 L. Ziemia to plagron light mix, niestety jedna miala maly wypadek przy przeprowadzce i pierscionkiem ***alam 3/4 jednego listka.....Mam nadzieje ze przezyje to. Zjem obiad i wrzuce fotki. Czy po przesadzeniu mam przelac doniczki troche woda? Czy narazie wystarczy spryskiwanie ich wokol?

---------- Post Zaktualizowany 18:34 ---------- Data pierwszego postu 17:12 ----------

Temp w boksie 25-28 stopni w dzien, w nocy 20-22. Poki co panienki wygladaja zdrowo, a przynajmniej tak mi sie wydaje. 2 sztuki maja lekko fioletowe lodygi, ale mam nadzieje ze po przesadzeniu do plagron light mix otrzymaja prawidlowe witaminki na start. Pozdrawiam wszystkich!!!
Obiecane fotki:




[
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Pośpieszyłaś się trochę z tymi dużymi donicami.. ake nic nie szkodzi podlej po pół litra.. i na przyszłość uważaj aby nie przelać bo malutkie na 11l
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Witam wszystkich, wrocilam wlasnie z pracy i na 3 panienkach zaobserwowalam przebarwienia na lisciach....wyczytalam na forum ze to moga byc szkodniki(przedziorki). Mam nadzieje ze nie. Moze ktos okreslic czy mam racje...?

displayimage.php
[/url][/IMG]


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół