nasiona marihuany

Ocena spotów do af

Wyszukiwarka Forumowa:

OjciecChrzestny

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
137
Buchów
0
Witam mordeczki, wrzucam niżej fotki z krótka historią i kilkoma pytaniami,

Niżej tereny, ktore znalazlem. Jestem ciekaw waszej oceny. Ciezko to nazwac lasem, domy mieszkalne sa daleko, widac slady cywilizacji i innych rzeczy ale nie wiem czy jest to dawne czy swieze opisze wam to z mojej strony


Nizej teren, ktory jest w sume niedaleko takiej drozki, nie wiem czy ktos tutaj wchodzil ale jest taka mozliwosc, sa to chyba bagna? Tutaj zastaanawiam sie co myslicie o takich terenach?



Tereny wydaja sie ciekawe, no w niektorych nalezaloby sie nawet czolgac jak widac. Znalazlem w w roznych miejcach jakies drzewa zaznaczone rozowym sprayem to oznacza ze sa do wycinki? Widac ze niektorzy cos kiedys wycinali, wyglada to na nieuczeszczane miejsce.


Zamierzam w af wejsc spora ilosc i wlasnie szukam miejsc

ogarnalem jakies w trzcinach na rykowisku? dzikow. Sami ogarnijcie co to za gleba? Wyglada to tak ze jest to miejsce obok jakiegos strumyka ktory juz z wiekszosci wysechl ale cos tam jeszcze jeszcze wody. Woda kopiac jest taka wilgotna delikatnie, dochdze w pewnym momenccie do gliny, ph meter pokazuje 6-6,5 czy to jest dobra gleba czy wszystko tutaj moze pognic?






obok tych miejsc jest mega przekopana ziemia + cos lazilo wielkiego w krzakach to sa dziki? Jakies klocki tez byly, czy to bezpieczne miejsce na jakas rozkminke?

A teraz nizej cos co mnie zainteresowalo






co o tym wyzej myslicie? Tam ogarnalem jakies sarny, chyba tam spaly. Czy ogaradzajac rosliny ta siatka i sikajac naokolo beda bezpieczne planty?



sa jeszce takie tereny bagienne jak te nizej z woda, to cos warte?


a wiec wybralem rykowsiko i ta trzcine co myslicie. Na obu spotach jest ziemia 6-6,5 tam dawac jakis perlit? Przekopalem glebe i pewnie bede probowal. W lesie jest jakas drozka i pelno wywalonych jakis eletro smieci? z auta pewnie jakiegos nie wiem. Znalazlem tez jakis kawalek droge zrobiona przez auto? Ludzi tam nie ma, chociaz moze jacys chodzili bo jakies butelki na drozkach widac ale co zrobic, lepszego terenu i tak nie ogarne chyba ze gdzies glebiej wbije,pomysl na ponad 20af co myslicie? Cos walic w glebe jeszcze?

 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
ślady pewnie zostały jak drzewo wywozili z lasu, generalnie niezłe miejsce, widać że pokrzywy po pachy rosną, na af-y całkiem spoko miejsce, warte ryzyka
 

OjciecChrzestny

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
137
Buchów
0
Wielkie dzięki mordeczko za odpowiedź, stąd też moje kolejne pytania:
Czy warto kupować jakaś fotopulapke? Jeśli tak to jaka?
Czy proba zamieszczenia af obok rykowiska dzikow to spoko pomysł? Chcialbym tez przetestowac wlasnie ten obszar ale ziemia tak jak mowilem i na zdjęciu widać jest delikatnie mokra , a w pewnym momencie człowiek dokupuje się do gliny. Jest to takie delikatne bagienko, ale wlasnie ciekawi mnie jak w tych suszach by sie to sprawdzilo?
Coś do ziemi wrzucać tam gdzie przekopałem? Myslalem o hydrozelu i moze jakiś perlit albo keramzyt? Bo gleba wydaje się spoko
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak jest glina pod wierzchnią warstwą to raczej wilgoć powinna trzymać więc ten hydrożel nie jest konieczny, z fotopułapką daj sobie spokój, bo jak dostaniesz zdjęcie to już będzie po ptakach, poprostu zachowaj czujność, mi sprawdziły się cieniutkie żyłki wędkarskie rozmieszczone na dojściach do spota na wysokości piersi człowieka, właściwie uratowało mi to raz dupsko, jak żyłka zerwana to czujność podwójna albo w tył zwrot i podbić za dwa trzy dni ostrożnie. dodatki do ziemi zawsze wskazane, na podmokłych terenach PH zazwyczaj jest niskie w granicach 4,5- 5,5 więc dolomit na beton, jeśli już będziesz sadził tak na dniach to odpuśc sobie obornik lub azofoskę lepiej kup humusa papkę i zlej solidnie dołek to powinno starczyć na cały cykl wega a potem standart coś na flo i lecisz.
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Miejscówki na automaty wydają się spoko. [MENTION=64672]szermi[/MENTION] to chłopak dobra rada więc nic dodać nic ująć pchaj je tam :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół