nasiona marihuany

Problem z zapachem w boxie Pomocy !

Wyszukiwarka Forumowa:

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Mi tam zapach smell-ex sie podoba i nie przeszkadza ale skoro mówisz ze ONA też dobre to na pewno przetestuje jako nastepne. Polecasz jakiś konkretny zapach bo jest kilka różnych. Czasowa wydajność podobna do smell-exu czy lepsza??
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,760
Buchów
8,984
Odznaki
3
Witaj [MENTION=95073]Voldemort123[/MENTION] dopóki nie kupiłem porządnego filtra z wyciągającym stosowałem i stosuje do teraz odświeżacz powietrza w speay'u firmy: Febreze UN STOPPABLES - kozak naprawde koszt 3,5 funa za 300ml.
 

Voldemort123

Member
Rejestracja
Maj 15, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siemka, zrobiłem inspekcje wentylacji i dałem nową porządną taśmę do izolacji. Jedna sprawa mnie zszokowała. Jak dotknąłem tej materiałowej obudowy filtra węglowego to zaczeło się kurzyć jak po***ane, ale tak na biało jak tynk ze ścian... to normalne ? te poszewki filtra trzeba prać albo odkurzać co jakiś czas ? Jak przejechałem ręką to miałem całą białą ręke mówie jak po szlifowaniu ściany. Myśle że ta warstwa kurzu obniżała wydajność filtra węglowego i wentylacji. Czy można tą poszewke materiałową prać albo coś w tym stylu i zakładać ponownie ?
 

Voldemort123

Member
Rejestracja
Maj 15, 2020
Postów
11
Buchów
0
dzięki za wszystkie odpowiedzi, jesteście super. Dodam, że jeszcze zatasmowałem wszystkie dziury gdzie kable wychodziły i gdzie mi sie wydawało, że jest chociażby mała dziurka i może ulatniać się zapach.
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
No i jak teraz po tych zabiegach? Dalej czuć czy jest okey?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Polecasz jakiś konkretny zapach bo jest kilka różnych.

No napisałem -PRO. No w sumie pewnie nie każdy tak reaguje na smell ex'a, u mnie powodował ból głowy ale znajomy u którego się z nim zetknąłem miał te kostki rozstawione w mieszkaniu i mu nie przeszkadzało hehe Na pewno maskuje bardzo dobrze, to trzeba przyznać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół