nasiona marihuany

Jakość nasion marihuany od dutch passion

Wyszukiwarka Forumowa:

btxmj

New member
Rejestracja
Maj 15, 2020
Postów
1
Buchów
0
Siema 2 dni temu zakupiłem sobie nasiona od dutch passion Shaman i od razu postanowiłem że je wykiełkuje u Marihuanisty widziałem ze najlepszy sposób to wykiełkować je na waciku i po dwóch dniach odkąd zacząłem je kiełkować nadal nic i chce się dowiedzieć czy ktoś kupował nasiona od dutch passion i czy są one dobrej jakości
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Jeden powie że za***isty, inny że dziadowski. Jest przeciętny, zwykły, komercyjny bank jak większość.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Jeszcze pytanie gdzie to kupileś - bezpośrednio od DP czy w jakimś sklepie?

Zdarza się, że nasiono leży w sklepie parę lat, kupujesz i jest tak stare, że nawet wykiełkować nie chce.

Ja się nauczyłem kupować bezpośrednio od producentow i od kiedy tak robie kiełkuje mi wszystko, a wcześniej różnie z tym bywało.

Teraz to już w sumie nie kupuje bo mam zapas nasion swoich crossów na kilka lat, dopóki się nie zestarzeją.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Pytanie jak długo musiały by leżeć pestki żeby nie kiełkować. Moje pestki co kiedyś na out zrobiłem kiełkowały ze 100% skutecznością po 3 latach w szufladzie - warunki przechowywania raczej dalekie od idealnych. DP zmieniło niedawno opakowania na metalowe puszki, zamiast papierowych saszetek. Jak miałeś w puszce to nasiona musiały być świeże, a to oznacza tylko jedno...
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
akrat co do spobubu kielkowania na wacikach zamiast na wodzie póki ziarno nie puści kiełu można się zgdzic, ale nie zminia faktu że marihuanista to debil żerujący na niewiedzy zielonych he ostatniio ktoś pisał nafroum czy dojdą strainy polecvone przez tego typa w polslllklimchm klimacie, jak najlepsze jest to że te odmiany njiee miały by prawa dośjc˘ w polskim klimaxcie, typ ma w wieidzę wyssane z dipy chyba he pozdrob. kiedys6 ziomek go pouczyl w komentarzu na yt i uswaidomil go o jego nie woedzy to piz*a głypia usunęła komentarze nie wyvgodne pod filmikiem heBez odbrboru
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Ja jestem orędownikiem metody " bez chusteczkowej" wrzucam do wody i zamykam w szafce, po 5 dniach ...
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Ja jestem orędownikiem metody " bez chusteczkowej" wrzucam do wody i zamykam w szafce, po 5 dniach ...

Haha padem. normalnie doktor Mengele uprawy konopii xD I co robisz pozniej z takim mokrym oslizglym płodem? Odzyje to w ziemi? Jak to prznosisz? Mozna to jesc? XD

Nie boisz sie ze wypelznie z tego kieliszka w nocy jak bedziesz spal i sprobuje cie zabic? Tak to sie konczy jak hoduje sie obcych, pokazywali w tv
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Haha padem. normalnie doktor Mengele uprawy konopii xD I co robisz pozniej z takim mokrym oslizglym płodem? Odzyje to w ziemi? Jak to prznosisz? Mozna to jesc? XD

v

Przenoszę delikatnie do ziemi , i po 6-8 h mam roślinę na powierzchni, robię to od wielu lat z doskonałym skutkiem.

Ps. zdjęcie jest z przed 2 lat, teraz w ten sposób kiełkowałem 50 nasion i efektywność powyżej 95%
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Jestem gdzies pomiedzy beka a szacunkiem ze Ci to wychodzi. Chyba bardziej szacun. "Gonzzo Germination"
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
Przenoszę delikatnie do ziemi , i po 6-8 h mam roślinę na powierzchni, robię to od wielu lat z doskonałym skutkiem.

Robiłem nieco podobnie. Na wodę na dzień i do ziemi. Potem tylko czekać. Nigdy żadnych chusteczek nie było.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Robiłem nieco podobnie. Na wodę na dzień i do ziemi. Potem tylko czekać. Nigdy żadnych chusteczek nie było.

No to brawo, kazdy tak robi. Ale chyba nie ogarnales ze on na zdjeciu ma juz cala siewke na dnie szklanki, to co plywa na powierzchni to tylko pusta skorupka nasiona. Wiec nie wiem co robiles nieco podobnie, chyba wode do szklanki nalewales :D
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
No to brawo, kazdy tak robi. Ale chyba nie ogarnales ze on na zdjeciu ma juz cala siewke na dnie szklanki, to co plywa na powierzchni to tylko pusta skorupka nasiona. Wiec nie wiem co robiles podobnie, chyba wode do szklanki nalewales :D

Uwierz że czasem ja sie zapomniałem to miałem w kieliszku roślinę co miała 4 listki.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Uwierz że czasem ja sie zapomniałem to miałem w kieliszku roślinę co miała 4 listki.

Wierze, bo ziomek kiedys od***al podobnie z jakims sionkiem z worka, i tez puscilo liscie nawet zielone, tylko pozniej nie wiedzial jak tego flaka przeniesc do ziemi :D Ale ze ktos tak robi zawsze i ma taka skutecznosc to jestem pod wrazeniem :D

W sumie to dla niektorych kołków to lepiej byloby tak, niz zakopac sionko a potem rozgrzebywac je co kilka godzin zeby sprawdzic czy juz rosnie :lol:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Tak samo kiełkuje od dłuższego czasu wrzucam do wody i po kilku dniach piękne kły, nie muszę się martwić żeby chusteczki nawilżacz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół