nasiona marihuany

Ogrody harvestera69 - BioGenetic (sez. i Fv) - OS-y Quakemind, Deutery - bagienne manewry 2020

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Na oucie lubię puszczać rośliny wolno, jak tylko jest taka możliwość. Podobają mi się naturalne "choinki" ;) n napewno będę trenował, na spocie awaryjnym muszę nisko prowadzić rośliny, więc tam będzie lst, może supercrooping(...)

Jaki gość, nie dość, że posiadacz łodygi z genami Pudziana to jeszcze normalnie jakbym siebie słyszał haha.
Dziku w mojej relce pytał mnie o treningi (zapomniałem o tym napisać w opisie relki hehe)..

Moja odpowiedź brzmiała dokładnie tak :
- "Co do treningów to się okaże w praktyce, pewnie trzasnę jakieś lst/hst, może jakiś stożek wzrostu uciacham.. zobaczymy. Na pewno parę okazów puszczę wolno w zgodzie z ich naturą, fajne typowe choiny bez treningów cieszą moje oko(...)"

Szanuję!:zab:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ino wieje strasznie, zacne łodygi jak na tą porę, będziesz je ciął ?

Lada dzień ruszą z kopyta i zacznie się spektakl:szczena:
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Łodygi naprawdę konkretne będzie moc powodzenia
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
[MENTION=75855]amatorek[/MENTION]

W tym roku mało czasu miałem i było trochę problemów przez niskie temperatury, które mocno zachamowały wzrost. Pierwsza partia dwa dni po wysadzeniu była przez kilka godzin pod warstwą śniegu, odziwo wszystko przetrwało, ale wielkością nie grzeszą :troll:

Sorki za off harvi:oczy: :D
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
07.06.2020





Critical Sour - Female Seeds - przed wywiezieniem na spota ciachnąłem 4 najniższe odrosty w celu ukorzenienia. Trochę są małe, ale powinny dać radę. Jeżeli roślina nie okaże się full auto - producent podaje, że z pewnego odsetka nasion wyrastają 100% automaty - to kloniki powinny się ukorzenić.




Klony udało się ukorzenić, tylko jeden zamula jeszcze. Pozostałe trzy pojechały na spota awaryjnego, towarzyszyć samotnej dotąd Deuterowej Outdoor mix

Przy przesadzaniu standardowo podsypałem pod korzenie mikoryzę i Astvit. Poza tym wszystkie rośliny podlane zostały wodą z dolomitem i dostały oprysk Asahi SL/Tytanit/Karate Zeon 1,5ml/0,8ml/0,5ml / 1,5 litra wody


Outdoor Mix Deuter - roślina pełna wigoru, wyprzedziła sąsiadujące chwasty, w tym miejscu przeważnie bywa odwrotnie. Za ok. 2 tygodnie będę ją giął, narazie była za krucha i mógłby wyjść mocny, niekontrolowany supercrooping.



Kloniki Critical Sour - jestem ciekaw na ile zdołają podrosnąć zanim wejdą na flo.







Udało mi się również zajrzeć na


Spot Wielkiego Odyńca


W tym ogrodzie też wszystko idzie w dobrym kierunku. Rośliny mają dobre tempo rozwoju.

Jedna zaskoczyła mnie dwójnasób.

Swoim wigorem



i płcią...



Jest to Nepalese x Serious Deutera, roślina okazała się być obojniakiem. Miała potencjał na giganta, u kresu swego życia mierzyła ok. 140cm. Zasiliła gnojówkę z pokrzyw :def:


Durban Poison x Passion BioGenetic





Critical Sour - ta Panna pokazała płeć :dance: - jest to matka klonów wysadzonych wcześniej. Na chwilę obecną mam 4 rośliny z 1 pestki a jak się ukorzeni ostatni z kloników to będzie 5. W planach mam go wysadzić w miejsce wyrwanego Nepalese x Serious.







S6 x GWS Deuter - będzie ładna choinka.





Outdoor Mix Deuter - roślina po toppingu wykształciła 4 główne odrosty - nic więcej jej nie będę narazie ruszał, niech rośnie.







Rośliny podlałem gnojówką z pokrzyw oraz rozwodnionym dolomitem - pH zaczęło mi się trochę rozjeżdżać w poszczególnych kopczykach. Na szczęście zawsze jak jade "na ogrody", zabieram ze sobą parę garści dolomitu - ustabilizuje pH i wzbogaci glebę w wapń i magnez, pomijając wiele innych zalet, mogę śmiało nazwać dolomit "złotem ogrodnika". Planty ze względu na ślady podgryzień (prędziorki?) zostały spryskane tym samym miksem co spot awaryjny.

To tyle na tą chwilę.

Pozdro!!!


 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Bardzo fajne rosliny. Widać, że spot elegancko nasłoneczniony, więc i topów będzie syto.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401

11.06.2020



Witajcie wariaty i reszta!

Przyszedł czas na odwiedziny roślin w Głównym Ogrodzie.

Spot BioGenetic



Miejscówka ładnie zarosła, tak jak na fotce powyżej wygląda na codzień. Do reszty zdjęć "położyłem" roślinność okalającą kopczyki. Zielsko w przeciągu doby podniesie się z powrotem je zakamufluje. Ogrodu pilnują coroczni "strażnicy" w postaci chmar komarów, końskich much, gzów i masy innych owadów. Nikt o zdrowych zmysłach tam się nie zapuści.


O stary ale to drzewa będą :alien::chili:


Biorę Twoje słowa za proroctwo Gandziorku, wszystko idzie w dobrym kierunku!

Rośliny mają się dobrze, idą w masę w za***istym tempie . Dzisiaj dostały papu w postaci gnojówki z pokrzyw "przykoksowanej" rozwodnionym granulowanym obornikiem kurzym. Obornik w ilości ok. 0,7 litra wcześniej rozwodniłem i w postaci gęstego błotka wymieszałem z ok 4 litrami gnojówki. Tak powstał taki oto śmierdzący Organic Veg Booster, którym obdzieliłem po równo 16 Panien :shit: .



Poza tym Panny dostały oprysk - Asahi sl + Tytanit.

Pomiar pH wody w studni pokazał wynik 5.9. Po opróżnieniu studni z wody (ok. 60l) dosypałem do niej 3 garście dolomitu, pomoże skorygować trochę w górę pH wody.


[MENTION=1053]quakemind[/MENTION]

Część z roślin pokazała preflowery, co bardzo mnie ucieszyło.








Zrobiły to :

Passion Fast
Serious 6 Fast
Easy Sativa Fast
Purple Maroc Fast
Guerrilla Gold Fast
Guerrilla Gold x Passion


Są już na tyle wyrośnięte, że nie obraził bym się, jak by wskoczyły na flo w najbliższym czasie.

Łapcie parę poglądowych fot z ogrodu.

Miłego oglądania!





























Z takiego liścia, to by chyba nawet Pudzian nie chciał dostać :p



Następnym razem, czyli za ok 2 tygodnie, będę musiał jednak część z nich ponaginać, bo widzę, że się grubo rozpędzają i mogą być widoczne z poza spota. Chyba ostatni raz patrzyłem na nie "z góry" ;)



Uwielbiam tam przebywać. Niechętnie opuszczałem to miejsce. Oglądałem się za siebie z 10 razy, zanim opuściłem ogród. Najchętniej rozbił bym tam obóz i zamieszkał między Nimi!

:gan:





Pozdro Ekipa!





 
Ostatnia edycja:

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Ale petardy, będzie solidny plon :) To chyba najładniejsze krzuny do tej pory na forum. Oby żadna ku**a ich nie znalazła...
 

ListaFara

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
156
Buchów
530
Cieszy oko i to bardzo ? piękne krzaczorki pozdro i z fartem do końca
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ja tez bym z mila checia na spocie zrobill MSD hehehe milo sie patrzy na takie panny
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
[MENTION=25279]harvester69[/MENTION] - też mi się marzy taki HEMP CAMP - palisz, zwiedzasz plantacje, mieszkasz tam i poznajesz zwyczaje i techniki.
Jak byś coś organizował daj znać wcześniej - przekonam żonę. hihi
 

donpedro260

Active member
Rejestracja
Maj 19, 2020
Postów
31
Buchów
0
Moja ulubiona fotorelacja. Podziwiam tak grube łodygi, widać, że będzie z tego duuużo łiduu.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Jedna z moich trzech ulubionych fotorelacjii i zawsze coś podlapie a dokładniej pokrzywa z kurzymi odchodami poleci u mnie tez w tym tygodniu, podziwiam i obserwuje dalej, powodzenia :tal:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół